Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Év végi közgyógy pénz kiutalás? fórum

Év végi közgyógy pénz kiutalás? (beszélgetős fórum)

5. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 15. 21:22
Kizárt, hogy ilyen formában kp-re lehessen váltani. Nem december 31-én járnak le, ham bármelyik hónapban, határozatában szerepel, Ami lejáratkor rajta maradt, az elveszik.
4. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 15. 21:18
...és a közgyógynál nincs évvége,az igénylés érvényre jutásátol 1 vagy 2 évig használhatod, utána újból felülvizsgálják.
2022. nov. 15. 21:00

Voltam közgyógyos kb 2000től hosszabb ideig,de erről még csak nem is hallottam.


Olyan szűkmarkúan írták rá a javaslatot, hogy örültem hogy a gyógyszereimre elég volt,nem hogy felhasználatlan összeg maradt volna.

2022. nov. 15. 20:55
Nem hiszem hogy van ilyen. Mi mindig azt mondjuk az ügyfélnek, hogy amit nem használ el, az elveszik.
2022. nov. 15. 19:44

Sziasztok!


Volt olyan nagyon régen, hogy amit év végén nem tudtunk le vásárolni a közgyógyról azt a pénzt kiutalták az adott illetőnek de kérvényt kellett neki benyújtani tudom mert nagymamám is igényelte de ő már sajnos nincs köztünk így nincs kitől infót kérni. Nos most én is kötzgyógyos vagyok és érdeklődnék, hogy hogyan lehetne ehhez a pénzhez jutni? Mi a menete az igénylésnek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook