Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szociális bérlakás kiutalása fórum

Szociális bérlakás kiutalása (beszélgetős fórum)


2012. máj. 28. 20:16
itt mellettünk olyanok kaptak most bérlakást akinek nincs is pici gyereke.ami van felnőtt.vagy azért kapták meg mert kisebbségiek?(tudom,h szoc.bérlakás,mert rokonaim laktak ott régen)kb 1 honapja laknak itt,már a szobába az ablakok ki vannak törve.ja és nálunk ugy mennek a szoc.lakások is,h egy csomo pénzt kell befizetni(kb 3 havi kaukcio)+ még 20-25 ezer.van egy amiért nem kell fizetni,de az a város széli cigg telepen van,komfort nélkül.hát kérdem én,nem azért megy az ember szoc lakásba,mert sz.r helyzetbe került?akkor ez ugyan olyan mintha albérletbe menne
6. Bcicus (válaszként erre: 1. - 827804c274)
2012. máj. 28. 18:03
Ez csak a rutin. Ettől nem lesz lakás. nyilván olyan fogja kapni aki protekciós.
2012. máj. 28. 17:22
Ajaj, most eléggé letörtem, mint a bili füle. :( De, mint mondják a lepényhal megy utoljára! :D
4. angica0901 (válaszként erre: 1. - 827804c274)
2012. máj. 28. 17:13

Annak idején (nagyjából 10 éve) kimentek környezettanulmányra. Ha nem egy putriban, gombával megtűzdelt penészes lakásban lakott az ember, rengeteg gyerekkel, akkor esélye sem volt. Ellenben volt esélye annak, aki a megfelelő helyen dolgozott, megfelelő embereket ismerve. Én dolgoztam önkormányzat vagyongazdálkodási irodájánál, és bizony volt olyan, aki egyedülálló volt, de szintén az irodán dolgozott, jól helyezkedett, és megcsipte magának a jó kis bérlakást.

Én is azt mondanám, hogy ne éld bele magad! Ne haragudj, nem elkeseriteni szerettelek volna, és tiszta szivemből kivánom, hogy sikerüljön!!!!!

3. d9f08b6ea2 (válaszként erre: 1. - 827804c274)
2012. máj. 28. 17:13
Áh,ne éld bele magad... Munkatársamékkal három éven keresztül játszották ezt,három éven keresztül, mire szociális bérlakást kaptak.
2012. máj. 28. 17:08

Nagyon ne éld bele magad.

Nekem volt olyan munkatársam akivel 5 éven keresztül "játszott a hivatal".

Ott is 2 gyerek van, negyed évente adtuk a munkáltatói igazolást.

Sajnos tény: csak akkor van esélyetek, ha tudod hol, és kiét kell ny...ni, vagy a megpályázott lakás a kutyának sem kell.

2012. máj. 28. 17:00

Sziasztok kedves fórumozók!


Férjemmel januárban lakáskérelmet adtunk be szociális bérlakásra az önkormányzathoz, 2 gyermekünk van. Igaz, úgy véltük, nullával egyenlő az esélye, hogy kapjunk.


Viszont május elején küldtek a lakásgazdálkodási osztályról egy levelet, melyben bekérték az elbíráláshoz szükséges iratokat, igazolásokat. (Munkáltatói igazolás, gyerekek anyakönyvi kivonata, személyi igazolvány, lakcímkártya, stb.)


Ez halovány reménnyel töltött el bennünket. Szerintetek elképzelhető, hogy ezek után kiutalnak nekünk egyet? Május 31-e volt a határidő, gondolom utána bírálják el a lakáskérelmeket. Mit gondoltok? Csak nem kérték volna be csak úgy az iratokat, nem? :D


És ha netán látószögbe kerülünk, akkor szerintetek jönnek ki jelenlegi helyzetünket felmérve környezettanulmányra?


Köszönök minden hozzászólást. :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook