Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Anyukák! Ki használt Chicco Trio For Me babakocsit? fórum

Anyukák! Ki használt Chicco Trio For Me babakocsit? (beszélgetős fórum)


2013. nov. 5. 10:13
A súlyt nem kipróbálni, hanem kispórolni kell :)
2013. nov. 5. 10:13
Tökéletes babakocsi nincs. ami jó terepre, az nehéz, nem jó emeletes házba és tömegközlekedéshez. Ami könnyű, és könnyű vele tömegközlekedni, az meg "fapados", hiszen a súlyt valahol ki kell próbálni. Neked kell tudnod, hogy mire fogod használni, hol laksz, autóval közlekedsz-e majd a babával vagy tömegközlekedéssel, vagy esetleg akarsz-e hordozni a közlekedés könnyítése érdekében (már ha könnyít :) ). EGy barátnőm használta a Trio-t, ő azt mondta, ráz, de majdnem mindegyik hasonló szerkezetű kocsi ráz. Remélem segítettem :)
3. katie_rose (válaszként erre: 2. - Tamara2009)
2013. nov. 4. 17:54
Nekem ugyan nem ilyen babakocsim van,de érezheted,hogy túl fapados ahhoz a terephez,amin te használod. Mi emiatt le is cseréltük az első babakocsit és egy "traktort" vettünk helyette. Nem olyan kis csinos meg könnyű,mint az első választásunk de ez legalább jó :D
2013. nov. 4. 17:35

Mi most vettünk ilyen kocsit,nagyon szuper,praktikus.De terepen olyan érzésem van,mintha szét akarna esni a kocsi. Ha hepehupás úton toljuk akkor pattog és olyan "fapados" mintha szét akarna esni..

Aki ilyet használ,mi a véleménye,tapasztalata a kocsiról?

Csak én látom így vagy egyébként minden babakocsi ilyen??

Bocsi,de első baba és még nincs tapasztalat!

2013. nov. 4. 17:32
Anyukák! Ki használt chicco trio for me babakocsit?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook