Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Anyukák, feleségek, jöjjünk össze és dumáljuk ki! :) fórum

Anyukák, feleségek, jöjjünk össze és dumáljuk ki! :) (beszélgetős fórum)


1 2
36. cicakaktusz (válaszként erre: 35. - Ibolyicske)
2012. dec. 7. 19:32

"Mikor újra megcsíp"??? Hát életben hagytad azt a büdös dögöt???

Tavaly nyáron megcsípte a fiam valamilyen bogár, nem tudjuk, hogy mi, két nap múlva már nagyon ronda gyulladt volt a karja, az orvos bitang erős gyógyszert adott neki. Az utolsó tanítási napokon nem is mehetett suliba, a mellékhatások miatt. De használt a szer.

2012. dec. 7. 18:00
sziasztok, doki serint pók csípés...és nem tud vele mit kezdeni. :/ Azt mondta bőrgyógyászhoz aznap mennyek mikor újra megcsíp :)XD Amm hétvégén én mosok XD Van mit. Jó hétvégét nektek
34. cicakaktusz (válaszként erre: 31. - Ibolyicske)
2012. dec. 7. 15:45
Mit mondott a doki? Jobban vagy már?
2012. dec. 7. 10:52
Jó kérdés! Még nem tudom. Igaz, ha bármit beterveznék, akkor úgyis közbejönne valami, inkább sodortatom magam az árral.
2012. dec. 7. 06:41
jobbulást..nyáron a fiamnak az egyik füle teljesen bevolt dagadva 2 napig..adtam neki a kálciumot és a fenistil cseppet kentem is neki..máig nem tudom hogy mitől dagadhatott be neki..nem láttam rajta szúrás nyomot,nem evett semmi olyat amitől allergiás lehetett..mit csináltok a hétvégén??
31. ibolyicske (válaszként erre: 30. - Cicakaktusz)
2012. dec. 6. 23:20
iszom a kálciumot, dokihoz holmap tudok menni.
30. cicakaktusz (válaszként erre: 29. - Ibolyicske)
2012. dec. 6. 20:08
Orvos esetleg? Vagy kálcium tabletta? Ha van lehetőség, akkor kálcium-pezsgőtablettát kéne venni.
2012. dec. 6. 19:34
köszönöm a jó kívánságokat. :em tudni milyen pók...valószínűleg allergiás vagyok a mérgére :/
28. cicakaktusz (válaszként erre: 26. - Ibolyicske)
2012. dec. 6. 18:50

Na, akkor mégis igazam van, a pókok a legundokabb állatok a világon!

Jobbulást!!

27. freddy36 (válaszként erre: 26. - Ibolyicske)
2012. dec. 6. 18:38
Jajj te szegény,az nem jó!!!Milyen pók volt az?Vagy allergiás vagy rá?Jobbulást!!!
2012. dec. 6. 16:34
Nekem a mikulás egy pók cspés általi fertőzést hozott :( Már alig tudok a lábamra állni :(
25. lyukaszokni (válaszként erre: 5. - Zsüly18)
2012. dec. 6. 16:00
fiú:)))
2012. dec. 6. 12:14
Hogy mit hoz a Mikulás? Hideget, de hat puttonnyal!
2012. dec. 6. 03:52

17 évesen lettem terhes,18 évesen szültem..első férfi az életembe,egyből terhes lettem:)..mindenki ellenezte a babát,egyedül uram és apukám nem..én sem akartam a babát,de aztán megtartottam..nem bánom,nagyon nagyon örülök hogy van nekem:)..imádom nagyon:)..ő az életem:)..anyukám 34 éves volt amikor szült engem..és nagyon jó viszonyunk volt,máig jó viszonyunk van:)..mindent meglehetett,meglehet beszélni vele..úgy viselkedik mint egy tini:)..ugyanígy viselkedett a 3 testvéremmel,és ugyanúgy a mai napig jó viszonyba vannak:)..


anyósommal semmi baj,rendes kilehet jönni vele:)..lehet azért mert ritkán megyünk,120km távolság van köztünk:)..kinek mit hozott a télapó??:))

2012. dec. 5. 23:27
hmm...anyós...hát érdekees viszony :) Minden ok amég egyet értek vele :D
21. cicakaktusz (válaszként erre: 20. - Freddy36)
2012. dec. 5. 20:15
Valamikor én is kijöttem az enyémmel. Csak azóta sok víz lefolyt a Tiszán.
2012. dec. 5. 19:55
Sziasztok!Azt hiszem,én vagyok az őskövület a 43 évemmel :)Én 21 évesen szültem,27 éve vagyok a párommal.Egy fiam van.Anyum meghalt '84-ben,nagyim nevelt engem és az öcsémet(37 éves),jó fej volt,volt amiben kicsit maradi volt,de volt,amiben együttműködött velünk,és az anyósommal is nagyon jól kijövök,76 éves,de egyáltalán nem maradi./na....az első anyós már terítékre került :D )
2012. dec. 5. 18:28
Csak várd ki, hogy az anyósok kerüljenek a terítékre!!
2012. dec. 5. 17:42
Na szasztok, látom meg van első közös témánk :) Én örülök hogy fiatal anyuka vagyok, remélem nem maradok le majd semmiről lányom életében, és remélem hogy részese lehetek 20 év múlva is. :)
17. cicakaktusz (válaszként erre: 15. - Nikk_1982)
2012. dec. 5. 17:12

Ezzel nem tudok egyetérteni, vagy én vagyok ritka szerencsés. Anyukám 34 évesen szült engem, és kettőnk kapcsolata mindig is az a lányregényes fajta volt.

Ugyanilyen volt a kapcsolata a nővéremmel, akit 18 évesen szült, valamint a bátyámmal, akit 27 évesen. (Érzékelitek a korkülönbséget?)

Szerintem nem kortól függ, hogy milyen a kapcsolat. Ha én 'fiatalon' szültem volna, még én is szánnám a gyerekeim magam miatt. Nem lett volna semmi türelmem hozzájuk. Huszonöt után kezdtem el érezni, hogy ideje lenne a gyerekvállalásnak.

Ne érts félre, eszemben sincs kritizálni anyukádat! Csak sokszor láttam már, mit jelenthet a 'generációs ellentét'. Csak ez azért nem igaz mindenkire. És biztos, hogy anyukád minden tőle telhetőt megtett érted. Lehet, hogy nehezebben fogadja el, hogy más világ van már.

Vagy tényleg nekem van mákom anyukámmal? Tegnap megmutattam neki a Gangnam styl-t. Egyszerűen imádta. 71 éves! És rajong Király L. Norbiért...

2012. dec. 5. 16:27
Én 19 voltam mikor az első gyermekemet megszültem.Engem is sokat bántottak miatta,de nem bántam meg.Azóta még van kettö:)
2012. dec. 5. 16:21

Én mindig úgy gondoltam hogy fiatal anyukák sokkal közelebb tudnak állni a gyerekükhöz. Már nem az 1-2 éveshez, hanem nagyobb korában.

Anyukám is 30 évesen szült engem és szinte sose tudta megérteni a problémáimat...

14. cicakaktusz (válaszként erre: 13. - Cicakaktusz)
2012. dec. 5. 16:03
Szóval 27 évesen szültem. Az az ostoba caps lock gomb...
2012. dec. 5. 16:02

"7 évesen szültem először, de ismerve magam, belőlem nagyon rossz fiatal anya lett volna. Valahogy nem tudtam két lábbal a földön állni.

Na jó, bevallom, tavasszal 38 leszek. Az utódok tíz, és nyolc évesek.

Úristen, máris??? Hisz még nemrég pelenkáztam őket!!!

12. ibolyicske (válaszként erre: 11. - Nikk_1982)
2012. dec. 5. 15:44
:) Sokan ostobának tartanak a korai házasság ill. szüléstől, de semmit nem csinánék másképp :) Amúgy te is fiatal anyuka vagy ám :)
2012. dec. 5. 15:38

Halihó,

én is itt vagyok, 3,5 évnyi házassággal meg egy fél éves kisfiúval. Én nemrég töltöttem be a 30-at és úúúúúúgy irigylem a fiatal anyukákat... Persze 25 éves korom előtt eszembe sem jutott a gyerek, de most már bánom.

10. ibolyicske (válaszként erre: 9. - Cicakaktusz)
2012. dec. 5. 15:02
Így igaz...tevelhető :D És amm azért messze vagy az őskori lelettől :)
2012. dec. 5. 12:00
Húha, akkor én mellettetek már őskori lelet vagyok a harminc..., nagyon sok évemmel! Egy férj, két gyerek, a harmadik a terveimben, a férjemében nem. Nem baj, mivel értelmes pasi, nevelhető!
2012. dec. 5. 10:00
Nehéz volt elkezdeni a nagybetűs életet...16 voltam mikor meg ismertem...és nem volt kérdés hogy hozzámegyek :D Persze mind két család ellenezte...de mostanra mindenki kellemesen csalódott. :) Nagyon boldogok vagyunk. Azért hoztam létre ezt a fórumot...mert anyaként és feleségként sokszor nehéz eleget tenni, vannak gondok, bajok, amik jobbak hogy ha kibeszéljük őket. És tanácsod adunk egymásnak.
2012. dec. 5. 09:55
Sziasztok, igeeeeen. Csatlakozzatok :D Gratulálok nektek :) Én is fiatal anyuka vagyok, 19 éves, férjem 22. 1 éve vagyunk házasok, van egy 3 hónapos kicsi lányunk. :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook