Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Anyukák, akik "különleges" gyermeket nevelnek (tartósan gondozásra szoruló, fogyatékossággal élő kismanók). Beszélgessünk! fórum

Anyukák, akik "különleges" gyermeket nevelnek (tartósan gondozásra szoruló, fogyatékossággal élő kismanók). Beszélgessünk! (beszélgetős fórum)


2010. febr. 11. 11:47
szíasztok nekem Klári 16 éves mikrokefal baba színten van vizfejüségnek e3gy formája
2010. febr. 11. 11:33
sziasztok, nekem a kisfiam rákos. igaz most jól vagyunk, és reméljük nem újul ki többé...
2010. febr. 11. 11:27

Szia!


Nekem van egy SNI-s 10 éves kisfiam,akit próbálunk az önállóságra nevelni.

Ha hallgattunk volna nagyon sok orvosra,illetve néhány pedagógusra,le kellett volna mondanunk Róla. De megtanultuk elfogadni,és örülni az apró sikereknek is.

2010. febr. 11. 11:25
Szia,az én kislányom is tartósan beteg, én nevelőszülő vagyok és gyámja a kislánynak.nálatok mi a probléma a picinél?
3. 6e144430cb (válaszként erre: 1. - Ofkorzborz)
2010. febr. 11. 11:23

SZia!


Nekem DS kisfiam van.

Neked?

2010. febr. 11. 11:22

Szia!

Nekem egy tartósan beteg kisfiam van, aki igaz, hogy meg fog gyógyulni és teljes életet élhet, de az addig vezető út nagyon nehéz és hosszú még.:-(

2010. febr. 11. 11:20

Üdv mindenkinek!


Szeretném, ha ebben a fórumban megbeszélnénk a gyermekeink történetét, a mindennapi harcot egy jobb életért, a terápiákat és lehetőségeket, vagy egyszerűen csak beszélgessünk egymással a kikapcsolódás reményében mi, sorstársak!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook