Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Anyósjelöltemet nem tudom elviselni, mit tegyek? fórum

Anyósjelöltemet nem tudom elviselni, mit tegyek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
13. 69abd4fa9b (válaszként erre: 12. - 9925394c3b)
2008. aug. 22. 13:14
Szia.Sajnos nállam még ennél is rosszabb a helyzet.A párommal igaz még csak öt hónapja vagyunk együtt,de mindent elsöprő igazi szerelem a mienk.Október 25-én lesz az esküvőnk.Egyszerüen minden tökéletes lenne ha nem lenne az anyja.Még csak háromszor voltam nálluk mert 100km-re lakik a párom az anyjával a testvérével és a sógornőjével egy házban.Amikor először mentem kedvesek voltak nagyon,együtt töltöttüka napot kinn beszélgettünk sokat a teraszon,utánna azt mondták nagyon megszerettek.Amikormásodszor mentem akkor a szülinapja volt anyósomnak persze akkor is velük töltöttük az időt.Igen ám de én emlitettem a páromnak hogy ha legközelebb megyek jó lenne mostmár kicsit kettesben is lenni,dvd-zni,közös programot csinálni.Egyszerre vettük ki a szabadságunkat a párommal,megbeszéltük hogy az első felét nálluk töltsük a többit nállunk és augusztus 20-ra megyünk vissza nállunk a virágkarneválra ugyanis Debreceniek.A szabi első napját szinte teljesen az anyjával töltöttük vittük vizsgálatokra,na akkor volt az első beszólása:Zoli megölelt és adott egy csókot amire ő elkezdett veszekedni hogy ne itt szexeljünk majd szexelünk otthon,mit csókolgassuk egymást ő előtte.hozzá teszem ez nem egy nyilvános helyen történt.Amikor délután hazaértünk bementünk zoli szobájába dvd-zni mert mást nem is mertünk volna mert rettegek hogy ránk nyit.Már akkor éreztem hogy feszült a légkör ha kimentünk se szóltak hozzánk.Másnap strandra mentünk,nem kettesben hanem az anyjával a tesójával és a sógornőjével.Én nem mehetek hideg vizbe mert vesebeteg vagyok és rögtön kórház.Zoli jött velem a langyosba de az anyjáék a hideget szeretik és nem tetszett nekik hogy nem velük vagyunk.Amikor elmentünk gyrostálat enni akkor megsértődött hogy őt nem hivtuk.Este robbant is a bomba.Elkapta a páromat és elkezdett vele veszekedni hogy mi különcködünk nem ülünk velük ki beszélgetni a teraszra,röhögcsélünk és tuti hogy rajtuk.Én hallottam mindent és összepakoltam a cuccom kimentem és közöltem vele hogy a szemembe mondja ne a hátam mögött.Megkértem zolit vigyen ki az állomásra nem maradok ott ahol nem látnak szivesen.erre elkezdett velem az anyja orditani hogy én elvettem az ő fiát,elhordott mindennek még végül mocsok is voltam.Persze én nem hagyom magam ugyhogy elmondtam szépen a véleményem ,hogy nem hozzájuk jöttem hanem Zolival szeretnék lenni,és nem hiszem hogy nem elég annyi idő amit velük töltök.Végül amikor Zoli indulni akart velem elkezdett sirni hogy ő nem ugy gondolta többé nem lesz ilyen,meg hasonló ugyhogy maradtunk még két napot amig Zoli kifestette a mosókonyhát,mert előtte megigérte az anyjának hogy a szabadsága alatt megcsinálja neki.ezért is szerettünk volna minden percet kihasználni amikor kettesben lehetünk,mert tudtuk hogy két nap elmegy erre.Aztán eljöttünk hozzánk,itt kettesben voltunk nekem a családom egészen más.20-án a krnevál után mentünk az anyjához.ahogy felléptünk a teraszra Köszöntünk,Zoli megakarta puszilni az anyját erre ő ellökte magától és elkezdett orditani hogy minek hoiztad ezt ide.Mondtam hogy egyedül gyere haza.És majdnem nekem ugrott hogy nem gondolom én hogy szeretne kettesben beszélni a fiával.Sok lenne leirni amit rámrakott.És utánna ugyanugy sirás és azt hiszi minden rendbe van.28 évesek vagyunk nem gyerekek,nem értem miért kell igy viselkedni.Zoli persze véd és próbálja az anyját jobb belátásra birni hogy miért viselkedik igy velem.Az anyja megigérte ujra hogy nem viselkedik igy többé,Zoli hisz neki és azt mondja ad egy utolsó esélyt neki.De én fizikailag vagyok rosszul ha csak az anyjára gondolok.Imádom a vőlegényemet de ezt nem birom igy.Most veszünk házat az anyjától pár utcára.Nagyon félek hogy megfogja keseriteni az életünket.Zoli igéri nem hagyja de én félek.Bocs hogy kisregént irtam de jól esett kiirni magamból.
2008. aug. 21. 16:04
senki másnál nincs ilyen?
2008. aug. 21. 15:42
elötte szoltunk h megyünk 'aludni'....de mégis jött aztán mikor már bent volt egyáltalán nem figyeltünk rá.....aztán észre vette magát...amugy ez csak a kisebbik a gond a sok marhasága közül...
2008. aug. 21. 15:36
Nem értem,miért nem lehet megmondani egy anyósnak, hogy most éppen zavar. Ha kis betoji vagy, akkor megérdemled.
2008. aug. 21. 15:33
hát arra is képes lenne...mult héten is voltam...este má csukva volt az ajtónk :P .... mégis bejött csak h elmondja hivták köv. hétre buliba de nem tud elmenni és miylen szörnyü... Komoylan hülyét kapok tőle. Páromank külön bejárata van külön konyhával és fürdövel +1kisebb szoba....még igy is gá. bele se merek godnolni ha nem egybe lenne minden...
8. badonyimariaeva (válaszként erre: 7. - 9925394c3b)
2008. aug. 21. 15:29
Még majd, közétek ne feküdjön!
2008. aug. 21. 15:27

én is már egyre ritkábban járok, ő meg ide hozzánk szerencsére nem jön. abban bizok hogyha már külön fogunk élni a páromaml és nem mindeki még a szülöi házban akkor se fog minket zaklatni. Pedig az unokkra biztos be lesz indulva... Már most mondogatja h majd ugy fog jönni h ott is alszik majd nálunk h ne csa 1-1délutánra lehessen majd az unokáival... belegondolni is szörnyü...na de kitiltani mégse tilthatom ki,nem?!

vmi pici lakás kell majd ahova nem fér be :)

6. badonyimariaeva (válaszként erre: 5. - 9925394c3b)
2008. aug. 21. 15:25
Nagyon ritkán mentem el hozzájuk,mikor Ő akart jönni,nem voltam otthon neki!
5. 9925394c3b (válaszként erre: 3. - Badonyimariaeva)
2008. aug. 21. 15:21
és? hogy kerülted el?
2008. aug. 21. 15:21

dehogyis. eszünk ágában sincs. Párom imádja az anyukáját de sokszor örül ha ide "menekülhet" emrt neki is az agyára megy.

Gözöm nincs mit csináljak... Megbántani nem akarom azzal h még ennyiszer se megyek hozzájuk.... már lassan kifogynak a kifogások is. De magamat se akarom tönkre vágni...

3. badonyimariaeva (válaszként erre: 1. - 9925394c3b)
2008. aug. 21. 15:20

Én is így voltam a volt anyósommal,sohasem bírtuk egymást!

De ez már a múlt!

2. tücsimücsi (válaszként erre: 1. - 9925394c3b)
2008. aug. 21. 15:16

Ajjajjj, ez már rosszul kezdődik...

Remélem esküvő után nem laktok vele egy fedél alatt...

2008. aug. 21. 15:11

A párommal 3éve vagyunk együtt, 1éve vagyok menyasszony. Boldogok vagyunk és minden rendben van közöttünk. Az anyukáját viszont meglátom sőt csak rágondolok és komoylan rosszul érzem magamat.

Nem bánt, nem zaklat, de mégis oylan hülyeségeket csinál és annyira hülyén gondolkodik hogy nem tudom elviselni. Utálok hozzájuk menni is ha tudom hogy otthon van. Ha nem lenne otthon jól érezném magamat, de igy szörnyü. Mig ott vagyok rossz a kedvem és csak azon agyalok h csak jöjjek már haza. Ez igy nagyon rossz. Már bezséltünk erről a páromal is,azóta ritkábban járok havonta 1-2 alkalom, de nekem még az is rossz.

Mit tegyek? :(

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook