Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Anyósjelöltemet nem tudom elviselni, mit tegyek? fórum

Anyósjelöltemet nem tudom elviselni, mit tegyek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
133. Rexxi86 (válaszként erre: 130. - Torde)
2009. júl. 7. 19:56

És a barátod sem segít? Pedig ez elvárható volna.

Hú, de car lehet!

132. torde (válaszként erre: 131. - Rexxi86)
2009. júl. 7. 19:46

Tök fura is.De legalább őszinte, de ez sem jelent jót, nem?

Máris veszélybe érzi magát, pedig gondolom van korkülönbség rendesen köztetek!

131. Rexxi86
2009. júl. 7. 19:42

Más érdekes: párom apjának a felesége meg valamelyik nap azt mondta, hogy ha legközelebb jövök, ne legyek kivágott felsőben, mert ő féltékeny. (A jó időre való tekintettel volt egy kis dekoltázsom, de bőven a jó ízlés határain belül.)

Barátom azt mondta, ne szívjam mellre, mindenkire féltékeny. Mondom magamban: de ő legalább őszintén meg is mondja.

Csak azt nem értem, hogy gondolja, hogy engem érdekel a barátom apja. Számomra ez képtelenség lenne.

130. torde (válaszként erre: 129. - Rexxi86)
2009. júl. 7. 19:40

Kár, de tudod ilyen még sosem volt, egyszerűen kívülállónak érzem magam, mintha ott sem lennék, sőt a párom is csak a szüleivel beszél olyan témákról, amihez nem tudok bekapcsolódni, és igazából nekik is mondja, mintha Ő is csak kizárna ebből.

Nem bánom, ha nem vagyok a társaásg része, csak kurva szar érzés, ott ülni,, idétlenül, hogy a párod hátát látod...És Ő észre sem veszi.Pedig azt hinnéd, ha tudja, hogy ez egy mackóbarlang a számodra, Ő sokkal figyelmesebb, de nem, sőt ha épp veszekedni támad kedve, azt sem rejti véka alá:(

Te meg ott vagy, egyedül, feszengve, és attól kapod a legnagyobb pofont, akitől a legnagyobb támaszra lenne szükséged, és csak azt kérdezed magadtól:Miért kell itt lennem?

129. Rexxi86 (válaszként erre: 128. - Torde)
2009. júl. 7. 19:36

Olyan, mint a lámpaláz. Izgulsz, hogy hol rontod el. Rettegsz, mibe kötnek bele. Mint az első találkozás, csak akkor még tele vagy nyíltsággal és pozitív reményekkel.

De ha így se, úgy se tetszel nekik, akkor kár izgulni.

128. torde (válaszként erre: 127. - Rexxi86)
2009. júl. 7. 19:30

Na ja a fagyós pillantások.

Nálunk az e legrosszabb, hogy ,amikor megyek hozzájuk az első percben otthagy a párom, rólam meg patakokban folyik a víz, ínnyira kínosan érzem magam, remeg a lábam, és elveszett vagyok.Próbálok kérdezgetni tőle, épp aktuális dolgokról, aztán baromi szarul érzem magam, mert tudod valami megint nem fog tetszeni.

127. Rexxi86 (válaszként erre: 126. - Torde)
2009. júl. 7. 19:25

Ő mondta, hogy nem akar látni. :(

De legalább nyugodt vagyok, nincs veszekedés, fagyos pillantások.

126. torde (válaszként erre: 124. - Rexxi86)
2009. júl. 7. 19:21

Na igen ez az egyetlen megoldás!

Nem menni...

125. Panka13 (válaszként erre: 123. - Torde)
2009. júl. 7. 19:19
Mama mellett:))))))) Igaz mi már férj+feleség vagyunk, de nem tudom meddig, ha így haladunk. (részletek: Anyósokról c. fórum):D
124. Rexxi86 (válaszként erre: 121. - Torde)
2009. júl. 7. 19:18

Nem járok anyósjelölthöz. Már egy éve nem is láttam.

Barátom apjához meg a nagyapjához szoktunk menni együtt, ha családlátogatás van. Ott nincs mérlegelés, elfogadtak elsőre.

123. torde (válaszként erre: 122. - Panka13)
2009. júl. 7. 19:13
És Panka a Te pároddal mi van!Veled van vagy a mama mellett?
122. Panka13
2009. júl. 7. 19:07
Vagy megszoksz vagy megszöksz! Magamnak is ezt szoktam mondogatni!!!
121. torde (válaszként erre: 120. - Rexxi86)
2009. júl. 7. 19:05

HÁt nem!

De tudod olyan rossz náluk lenni, neked nem?

Mindig úgy érzem mérlegre teszik a viselkedésem!

De utálom....

120. Rexxi86 (válaszként erre: 101. - Torde)
2009. júl. 7. 19:01

Szia, kicsit későn írok, nem voltam netközelben.

Hiába nem sajátítod ki a barátodat, akkor is úgy érzik valamiért. Vannak ilyen szülők.

És korrektül kéne játszani, ahogy írod. A szemedbe mondani, ha valami nem tetszik. Az én anyósjelöltem is inkább elhallgatja a sérelmeit. Így nem jutunk előre.

119. torde (válaszként erre: 118. - C19f5f79fa)
2009. júl. 3. 16:43

Lassan 2 éve!

Nálunk az a baj, hogy a kedves nem látja azt , hogy mikor mutatják felém sértődöttségüket a szülők.Nálunk az a baj, hogy nem megyek hozzájuk, és ez nem tetszik nekik, és, amikor meg megyek, akkor teljesen kimutatják, hogy meg vannak sértve:levegőnek néznek stb.

DE volt olyan, amikor mentem hozzájuk, azt hittem jól telt a nap, és később kiderült, hogy aznap csak 10 hibát találtak rajtam, bennem, amin véríg sértődtek.De nem mondták, csak éreztették.Hát ez van.:(

De tudod ez az egészben a legfájóbb, hogy olyanok a hibáim, amik mások szemében inkább jó pontok.(elvittem a fiúkat orvoshoz, amikor 2 napig lázasan feküdt otthon, és akkor az jött le, hogy Ők nem jó szülők, nekik)

118. c19f5f79fa (válaszként erre: 117. - Torde)
2009. júl. 3. 13:28
Csak akkor amikor szakítottam a fiával,akkor volt vitánk.Próbáltam a fiúnak elmondani miért fontos,hogy leváljon,de nem igazán értette,hiszen ebben nőtt fel.Ti mióta vagytok együtt?
117. torde (válaszként erre: 116. - C19f5f79fa)
2009. júl. 3. 10:42

Ismerős!

És nem kaptál vele sosem össze?

2009. júl. 3. 10:01

Már többször neki ugrottam,hogy írjak,de mindig valami közbe jött:)

Nálunk az volt a nehezen elviselhető,hogy anyuka mindenhol ott volt,folyton telefonált mit csinálunk,hol vagyunk,mikor jövünk ...stb

Amikor náluk voltam muszáj volt jópofizni,miközben mondjuk én olvastam volna,vagy valami mást...

Ráadásul a neveltetésünk is teljesen más volt...

115. torde (válaszként erre: 114. - C19f5f79fa)
2009. júl. 2. 13:22

Nálam is ugyanez a helyzet együttélnek, együtt dolgoznak.!

Kérlek mesélj mégha több oldal is!Ebből tanul az ember, és főleg, arról, hogy TE hogy reagáltad le!

Na most mennem kell, de TE csak írj, majd délután visszatérek!

Kíváncsi vagyok nagyon!

114. c19f5f79fa (válaszként erre: 113. - Torde)
2009. júl. 2. 13:19

Óooo.. hát több oldal sem lenne elég:) De nekünk csak 1 évig tartott a kapcsolatunk tovább nem bírtam:S

Az egészben az volt az érdekes,hogy amikor ott hagytam a fiát anyós elkezdett nekem üzengetni,meg leveleket írogatni.Látta mennyire szenved a fia a szakítás miatt és rájött mekkora hülye volt,hogy részese volt abban,hogy én kiszerettem a fiából.Velem is akart békülni,de én már nem szerettem így könnyű volt nemet mondani:)

Tiszta beteges kapcsolat volt,együtt éltek még,sőt együtt is dolgoztak!Szóval el tudod képzelni:D

113. torde (válaszként erre: 112. - C19f5f79fa)
2009. júl. 2. 13:16

Igen tudom miről beszélsz, én is átéltem ezt, csak aztán nálunk békülés lett a vége, mert a kedvesem hozzám is ragaszkodik és sajna az Anyját sem akarja megbántani, így nem is akarja látni mekkora egy fura és rosszindulatú a Mama, na meg beleszólós, mindenről tudni akaró, és elváró.

Nálad mi rosszat csinálta az Anyós!

Mesélj hátha vannak közös vonások!

112. c19f5f79fa (válaszként erre: 105. - Torde)
2009. júl. 2. 13:13
Szia! Én is voltam hasonló helyzetben és nálunk szakítás lett.Egyszerűen kiábrándultam belőle és az anyjából:-)))) Szó szerint mindkettőből,függés volt a javából és egy idő után mint férfi megszűnt nekem.Nagyon kiábrándító!!!
111. torde (válaszként erre: 110. - SZK207)
2009. júl. 2. 13:12

Hát igen az a nagy kár, hogy nemcsak az exednek kellett volna belátnia egy s mást, de az a durva, hogy egy Anya mennyire képes tönkretenni a fia életét.

Van egy olyan rokonom, akinek a fia most kb 40-50év között van asszem, teljesen magához láncolta a fiát, a fia minden kapcsolát kritizálta:ez kövér, az elvált, annak gyereke van.Így kettecskén éldegélnek, és a fia már nem hinnám, hogy valaha Apuka lesz.:(És ez mind azért, mert az Anya nem bírja elengedni a fiát, csupa önzőség!

110. SZK207 (válaszként erre: 109. - Torde)
2009. júl. 2. 13:07
Mi annyira jól elvoltunk az exemmel, hogy szinte nem tudok olyan dolgot mondani amin veszekedtünkvolna. Szinte csak az anyós hülye dolgai miatt voltak balhék, ezt komolyan mondom! Ezért sajnálom, hogy így alakult mert ha az exem belátja annak idején, hogy az elköltözésünk a megoldás (nagyon közel laktunk hozzá) akkor még mindig boldogok vagyunk együtt.
109. torde (válaszként erre: 108. - SZK207)
2009. júl. 2. 12:51

Én is így vagyok ezzel, amíg valaki nem kezd el engem nagyító alá venni a semmiért, én sem nézegetem a hibáit, de ha elkezdi sajna én nem tűrőm el, és akkor megy a kölcsönös flicskázás.

Ha szeret miért bántott, a fiával is így bánt, nem hinném.

Súgdolozik a fiával a konyhába, na ne,ez azt jelenti tényéeg, hogy figyelj kisanyám TE sosem léphetsz a helyemre, és igen én vagyok a főnök.Lehet azért járt át állandóan , nehogy lemaradjon valamiről.És olyan volt, hogy veszekedtél az exedet, és Ő a fia pártját védte?Vagy nálatok nagy volt anyóst leszámítva az összhang?

108. SZK207 (válaszként erre: 107. - Torde)
2009. júl. 1. 12:28

Szó sincs arról, hogy nem bírtak a szülei. Az ex anyósom folyton azt mondogatta nekem, hogy ő mennyire szeret engem, de szerintem ezt csak a szemembe tette így. Tudom mennyire alattomos, kétszínű, nem őszinte ember, akkor se hittem el neki amit mond amiko a szemembe vigyorogva ömlengett.

Nézd, én mindenkivel normális vagyok aki engem nem bánt, nem ad okot arra, hogy haragudjak. Nekem egy "bajom" volt és az, hogy nem olyan sznob családból származtam mint ők. Az én családom egy átlagos, tisztességesen dolgozó, bérből élő család, hála az égnek nem voltunk sosem csórók. Mondom, átlagos volt a színvonal. Ők viszont tipikus sznobok, olyan tevékenységekből éltek amik nem igazán fértek bele a legalitás és a tiszteséges jövedelemszerzés kategóriájába. Nem azt mondom, hoyg bűnözők de az ex anyósomat nevezhetném "keresztanyának" is akár. Ő irányította a szóban forgó vállalkozást. Gondolom gazdagabb párt képzelt el a fiacskájának.

107. torde (válaszként erre: 106. - SZK207)
2009. jún. 30. 14:54

Utálom, amikor ennyire elvárnak dolgokat.De ezt nem értem, ha nem bírnak Téged miért várjak el, hogy menjél?

Tudod én tuti nem mentem volna, nem lehet mindig a pasi érdekeit nézni miközben Téged minen alkalommal a földbe döngöl a Mama!Nem tudom miképp lehet ezt a helyzetet kezelni.Te mit tennél, ha megint ilyen helyzetbe találnád magad?Másként tennél?

106. SZK207 (válaszként erre: 105. - Torde)
2009. jún. 30. 13:26
Szerintem látta a hibáit, de nekem nem vallotta ezt be és szerintem magának se igazán. Tudod, annyira alattomos módon tömte az anyja a fejét, hogy az nagyon durva. Rengetegszer volt az, hogy mentünk hozzájuk látogatóba (közel laktunk egymáshoz és elvárták, hogy szinte minden nap menjünk el hozzájuk amellett, hogy ők minden nap többször is jöttek hozzánk!!!) és az anyja félrehívta a konyhába vagy máshova és csak a pusmogást hallottam. Nagyon szar érzés volt, hogy titkolóznak előttem. Vagyis az anyja ilyen sunyi módon éreztette velem, hogy "nekem és a fiamnak vannak ám olyan dolgaink ami rád nem tartozik aranyom!" Kb. így éreztem magam ilyenkor. Az exem utána elmondta magától vagy ha nem magától akkor rákérdeztem, hogy miről pusmogtak. Abszolút nem olyan dolgokról volt szó amit nem lehetett volna előttem, a családja előtt megbeszélni. Persze vannak dolgok amiket egy anyával négyszemközt beszélünk meg, de amit ők csináltak az túlzás volt.
105. torde (válaszként erre: 104. - SZK207)
2009. jún. 30. 12:25

A francba.Nem tudom mit lehet kezdeni egy anyafüggő pasival?És amúgy Ő látta az Anyja hibát, azt, hogy RÁtok telepszik?Sosem mondtad neki, nézd anyád milyen?Mondjuk Te olyan megértő csajszinak látszol, én sajnos mondom mindig, hogy milyen volt itt és ott az Anyja, de Ő mindig azt mondja, csak én látom olyannak, pedig volt olyan alakalom, amikor az egyik ismerősöm is jelen volt, ahol az Anyja meg a párom is, és Ő 2 perc jelenlát alatt azt mondta, hát nem irigyel, és ugyanerre a szitura a párom meg azt mondta nem volt az Anyjának semmi baja.Nem értem én ezt.

Már sokszor szakítottam a sráccal, de sokszor megesett rajta a szívem, igazából a családja miatt hagynám ott én is.

104. SZK207 (válaszként erre: 103. - Torde)
2009. jún. 30. 11:56
De, nagyon is megviselte az exemet a dolog. Utólag ő is okosabb, már rájött, hogy nem kellett volna engednie az anyját annyira ránk telepedni. De az ő számára az anyja az isten. Sosem mondtam neki, hogy ne szeresse az anyját, de a köztük lévő kapocs annyira szoros volt, hogy hihetetlen. Nagyon padlóra került mikor fogtam a kislányunkat és elköltöztem tőle. Még rá 1 évre is könyörgött nekem sírva, hogy menjek vissza. Nem volt egyszerű egyikőnknek sem. Most van neki barátnője, de a kislányomtól tudom, hogy nem az igazi a kapcsolat. Azt a nőt az anyja "szerezte" neki. Hát igen, neki az egyetlen hibája az anyafüggőség, amúgy egy nagyon rendes, normális pasi. Ha nem lett volna az anyja még ma is boldogan élnénk, erre a nyakamat tenném!
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook