Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Anyák napján most eszembe jutnak anyám szavai: jobb száz... fórum

Anyák napján most eszembe jutnak anyám szavai: jobb száz... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

9. babyapocakban (válaszként erre: 6. - 621bb5db60)
2022. máj. 5. 11:22
Nem, hanem az irigységről jutott eszembe.
2022. máj. 1. 21:58
Nekem mamám mondása a mosogatásra: “ma örömmel holnap körömmel”. Sokat gondolok rá, tavaly hagyott itt bennünket. Gyerekként nem szerettem mosogatni, sokszor csak a mosogatóba bepakoltuk a piszkos tányért, mindig ránk szólt. Köszönöm neki, sok jót tanított .
7. 55Judit (válaszként erre: 3. - Babyapocakban)
2022. máj. 1. 21:07
De ha nem irigyelnek hanem sajnálnak, azt jelenti szerencsétlen és szánalmas vagy. Szerintem nem lehet jó ilyennek lenni.
6. 621bb5db60 (válaszként erre: 3. - Babyapocakban)
2022. máj. 1. 19:53
Ezt most nekem szántad?
5. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 1. 14:51
Én arra nevelem a gyerekeimet, hogy ne irigykedjenek senkire, és ők se vàgjanak fel màsok előtt. Szerintem ez lenne a legjobb mindenkinek.
4. secret8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 1. 13:43
Szerintem nem így van. Az irígy emberek mindent elkövetnek, hogy keresztbe tegyenek annak, akire irígykednek. A szánakozók nem.
2022. máj. 1. 13:13
Nekem azokból van elegem, akik mindenkiről azt hiszik, hogy irigyek rá.
2022. máj. 1. 12:37
Hát nem mindig jobb... Én ezt a mondást anno pont egy olyan egykori barátnőmtől hallottam, aki, mint utólag kiderült, rettenetesen irigy volt rám és hazugságokat terjesztett rólam, csak hogy befeketítsen. Persze hiába magyaráztam az ismerősöknek, h nem igaz, amit mond, sikerült tönkretennie nem egy baráti kapcsolatomat. Tudom, tudom, inkább legyen mire irigynek lenni, minthogy szerencsétlen legyek és sajnáljanak, de ez nemcsak fekete és fehér.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook