Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Anyajegyek-egyre több!!! fórum

Anyajegyek-egyre több!!! (beszélgetős fórum)


2012. nov. 16. 14:56
Nekem is tök sok anyajegyem van,de inkább szeplőnek tűnnek. Apró piros pötty,és az bebarnul,de rengeteg van... fehérbőrű vagyok,és gondolom genetika is lehet. :)
2012. febr. 22. 14:11
Érdekes, nekem akkor jöttek ki mikor abbahagytam, úgy rá két hétre! És azóta egyre több! De igazából terhesség is lehet! Azt mondják akkor sok jelenik meg!
9. tücsimücsi (válaszként erre: 1. - B838f88be5)
2010. aug. 15. 16:59

Szedsz fogamzásgátlót?


A többieknek is üzenem, hogy nekem akkoriban jött sok új ki amikor szedtem.

8. Nagyir (válaszként erre: 1. - B838f88be5)
2010. aug. 15. 16:56
Szia! Hasonló cipőben járok én is, egyre több apró pettyet veszek észre magamon. Érdekes módon szinte kizárólag a karomon és a lábszáramon vannak újak, máshol nem. Ezek a testrészeim vannak igazából szabadon nyaranta, mivel baromi világos a bőröm, nagyon nem napozgatok - gyorsan lesülök, sajnos kevésbé barnára, inkább vörösre. Ellene nem nagyon tudsz tenni, viszont arra meg figyelni kell, hogy ha komolyabb elváltozást tapasztalsz. Már írta valaki, hogy ha szabálytalan alakúra nő, stb. akkor érdemes bőrgyógyásszal megnézetni.
2010. aug. 15. 16:54

Szia! Nézesd meg bőrgyógyásszal! Már vannak rendelések, ahol kifejezetten a az anyajegy szűréssel foglalkoznak.

Egyébként az életkor előrehaladtával sok kis pigment foltocska jelenik meg, főleg a végtagokon. Ezzel nincs mit tenni, jönnek, ha akarjuk, ha nem.

6. Ekka
2010. aug. 15. 16:53

rajtam nagyon sok van.. Rendszeresen járok szűrésre!

Papíromon ez szerepel: Önnek 160 anyajegynél is több van a testén...:S


És egyre csak "terem", pedig fal fehér vagyok, semmi nap meg szoli.

5. trapiti (válaszként erre: 1. - B838f88be5)
2010. aug. 15. 16:51

Szia!

A legtöbbször genetikai oka van, nálunk is családi vonás... 30 fölött már lárványosan szaporodnak.

Ha valamelyik túl gyorsan nö, hirtelen megváltozik, viszket, kisebesedik, vagy nagyon sötét színü, akkor el kell menni börgyógyászati szürésre, nehogy rosszindulatú legyen.

Ha valamelyik gyanús vagy zavar, akkor leveszik.

Napozni, szoláriumozni tilos :)

Nyáron egyébként is több van és jobban látszanak, télen majd halványodnak :)

4. gilinya (válaszként erre: 2. - Ce850abb2c)
2010. aug. 15. 16:50
csak egy magán vélemény ha zavar menjetek el bőrdokihoz fog segiteni.
2010. aug. 15. 16:50

Én is egyre többet veszek észre magamon, pl. combon, vagy csuklón...sok van nekem is:P


Pedig utálok napozni.

2010. aug. 15. 16:49
Sajnos nekem is sok van.
2010. aug. 15. 16:46

Sziasztok!


Szerintetek mi az oka, hogy temérdek anyajegy van rajtam,minden nap jön ki új,pedig NEM NAPOZOK!!!

Van köztetek, akinek hasonlóan sok van? Elegem van:(((

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook