Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Anyagiak, hogy tudnék felállni? fórum

Anyagiak, hogy tudnék felállni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2022. nov. 4. 14:38

Tényleg jó lenne tudni milyen településen élsz. Ha város, vállalhatsz kutyasétáltatást, van aki 4-5 kutyával is megy egyszerre. Vagy gyereket bölcsiből oviból, kisiskolást iskolából hozni-vinni, vagy 1-2 órát vigyázni gyerekre, idősnek bevásárolni, kisebb takarítást neki megcsinálni.

Ezek kis pénzeket hoznak, bár ismertem olyat aki megélt a kutyasétáltatásból.

2022. nov. 4. 14:33
Magad uram ha szolgád nincsen. Szokták mondani. Ha nem segít rajtad senki, magadnak kell magadon segíteni. Próbalj talalni egy 4 órás munkát, vagy vmi kisegítőt, az is több mint a semmi. Varosban laksz, falun?
19. rabankari (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 4. 14:22

Mennyi pontosan az adósság?

Nevedet,számlaszámodat vállalva biztos segítenének,hogy ne kerüljetek utcára. Ha az ember csak egy 1000st küld is könnyen összejöhet.

Ne szégyelld,hogy ilyen helyzetben van,sajnos elég sokan vannak így,nem szégyen segítséget kérni.

18. Bichi (válaszként erre: 15. - Channa*)
2022. nov. 4. 13:43

Azért van sok olyan betegség, ahol a fizikai munka kizárt, és egy csomó településen meg nem nagyon van más.

És hát sajnos rengeteg ember van tök egyedül a világban, akinek ilyenkor nincs kihez mennie, reméljük sosem éljük ezt át...

2022. nov. 4. 13:40
Esetleg egy anyaotthon? Amint látom, segély szervezetek is működtetnek ilyesmiket.
16. 785c64a729 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 4. 12:50

ismeretlenek nem fognak pénzzel segiteni, de ha névvel arccal vállalod hogy milyen helyzetbe kerültél, szerintem az ismerőseid, szomszédaid esetleg segitenek.


másik valami otthonról végezhető munka, amit nem könnyű találni, facebookon vannak ilyen csoportok


egyszál egyedül állni a világban, rémisztő

15. Channa* (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 4. 12:50

Ahhoz, hogy letiltás küldjenek több hónapnak el kell telnie. Egyébként sincs miből tiltani, ha jól értem.


Milyen bevételed van? Gyerek apja hol van?


Miért nincs senki aki segítsen a családból?


Miért kell még 3 hónap hogy dolgozni tudj?

Mi bajod van, hogy ilyen hosszú a felépülés?


Én segítséget a családomtól kérnék, mert ha anyagilag nem is tudnának támogatni, de lakni, lakhatnék bárkinél, és még etetnének is.


Emellett, bármilyen munkát elvállalnék. Csak akkor nem dolgoznék, ha nem tudnék lábra állni. A fájdalmak sosem érdekelnek, így akárhogy fáj bármim, én akkor csinálom a dolgomat.


A főbérlőtől is kérhetsz még egy kis haladékot, hátha...

2022. nov. 4. 12:40

Velunk szemben volt egy nagy nevelointezet. Sok emberrel, gyerekkel talalkoztam.


Valakit par evre "tett oda" anyja, hogy a gyereket ne verjek legalabb. Ha megelhetesi gondod van, ez is egy mod. Es jobb, mint futes nelkul elni

2022. nov. 4. 12:37
Probáltam önkormányzati lakást de az sincs. Tényleg ami eszembe jutott amit olvastam hogy mit lehetne..mindent probálok probáltam.
2022. nov. 4. 12:33
Semmim..mindenünket felélt amink volt..küzdök gondolkozom..keressem a megoldást. Pénzbeni segítséget nem adnak a segélyszervezetek utána néztem már mindennek.
11. Soufflet (válaszként erre: 9. - Soufflet)
2022. nov. 4. 12:31
Nem szegyen segitseget kerni, ha lepsz. Sokan segitenek, ha lepsz. Nem szamit miert vagy a padlon, segitenek, ha latjak, hogy elore.
10. 785c64a729 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 4. 12:30

nincs valami értéked amit eladhatnál?

segélyszervezet? baptisták, máltai szeretetszolgálat?

9. Soufflet (válaszként erre: 6. - Soufflet)
2022. nov. 4. 12:28

Nagyon sajnalom. Nehez, de me add fel!

En is csoro voltam es a baratom is, aprot dobunk ossze spagettire meg paradicsomszoszra, nem bagoztam, mert feladtam a csekkjeit.

2022. nov. 4. 12:24
Inkább tiltson majd a provident,de a fiam nem semmiképp nem engedem magam mellöl.
2022. nov. 4. 12:23
Valahogy az albérlet tartozást szeretném rendezni,hogy maradhassunk. Nem tudnám a fiam elengedni. Ha azt kifizetem maradhatunk..utána a 3 honapi munkanélküliből tudnám fizetni..munkát meg remélhetőleg gyogyulás után rögtön találok,és akkor már a hiteleim is rendezni tudnám. Csak akkora albérlet adósság maradt,hogy ettől kilátástalan minden.
6. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 4. 12:10

Az elefantot szeletekben tesszuk be a hutobe.


1. Hol fogsz lakni

1/2 Ha a gyerek allami gondozasban van par hetig, honapig, jobb, mint a hid alatt, amint a korulemnyeid jok lesznek, visszakapod.


A provident mazsas kamattal, azt kell elsore kifizetni. Aztan a ksmamtor nezni megint. a tobbivel meg "beszelni". Vagy jelleges osszeges kuldeni.

5. dad1f54482 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 4. 12:04
melyik város?
2022. nov. 4. 12:04
Konkrét szervezeteket felkerestél már?
2022. nov. 4. 11:58
Fiam iskolás,az önkormányzaton probálkoztam már, sikertelenül,élelmiszer csomagot fogunk kapni(az is nagy segítség) nem sajnos még előre lárhatólag 3 hónapot dolgozni.
2. 785c64a729 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 4. 11:49

most hogy van az egészséged? tudnál dolgozni? gyerkőc mekkora, jár oviba? vagy már sulis?


esetleg a helyi önkormányzat nem tudna segíteni? vannak helyi segélyre lehetőségek, bár amennyire tudom 2022-ben átalakitották és más néven vannak, valamint adható, szóval nem jár alanyi jogon

2022. nov. 4. 11:40
Sziasztok. Reménytelenségemben írok ide, nem látok kiutat.Ex "Párom" végre sikerült kiraknom az albérletböl ahol együtt laktunk. Alkohol,drog, bántalmazás..a gyermekünket már pszichologus kezeli, gyámügy az életünk része. De van egy nagyon nagy problémám, felmomndtam a munkahelyemen, mert jött egy új egy jobb,de közben beteg lettem. 2x mütöttek,most munkanélkülin vagyok. A tulaj adott két hetet,hogy kifizessem az adósságot felé. Család nincs aki tudna segíteni. Providentem van egy csomó,irtam nekik emailt, hogy halasztást szeretnék kérni,nem kaptam még választ. Látok ti ebből kiutat? Hogy tudnám megoldani...en már legszivesebben eldobnám az életem...
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook