Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Anyagiak, hogy tudnék felállni? fórum

Anyagiak, hogy tudnék felállni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2022. nov. 4. 19:08
Nincs kaukció, de megbeszélem vele,hogy írjunk egy papirt,hogy ahogy tudom törlesztem.
80. rabankari (válaszként erre: 78. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 4. 19:03

Van nála kauciód?Ha elhagyod az ingatlant,a kaucióval máris törlesztettél egy részt.Es mivel szívességi lakhatással mennél az új lakásba,amit Bettina ajánlott, nem kell oda újra kauciót adni.

Ez a tartozás hány havi?

79. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 76. - Channa*)
2022. nov. 4. 19:02

Azért vigyázz, én is így álltam hozzá, 3 hónapot voltam neurológián, lebénult a jobb kezem, még most is úgy érzem, gondolom, hiába várt haza 2 gyerek, kezet csókoltam volna az orvosnak, ha elaltat örökre, akkora fájdakmaim voltak, ideggyulladás. Azóta gondoltam át újra az eutanáziát, azt hittem az életbe nem fogok meggyógyulni. A 3 hónap után részletekben ég 3 hónapot töltöttem bent.

Tehát a sérv nem játék, mártírkodhatunk, amíg be nem üt a krach. Nekem az orvosaimnak és a kitartásomnak köszönhetően sikerült kikecmeregni a veremből, de akár ott is maradhattam volna. :/

78. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 77. - Channa*)
2022. nov. 4. 18:56
Igazad van. Több mint valószinű holnap fel is keresem a kedves hölgyet,csak elöször beszélek a holnapi nap folyamán a tulajjal. Nem vagyok egy olyan ember aki itt hagyná az adósággal..holnap letisztázom vele,és felfogom keresni a hölgyet...köszönöm a tanácsaid.
77. Channa* (válaszként erre: 72. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 4. 18:40

Azt gondolom, hogy most azonnal kellene egyeztetned és elfogadnod a felajánlást.

Biztos nincs közel a jelenlegi lakhelyedhez, de messze sincs, így ha nem tudsz dolgozni, albérletet fizetni, akkor élned kellene a lehetőséggel.


Milyen más megoldásra vársz?

2022. nov. 4. 18:38

Jaj, köszi mindenkinek!

Igyekszem vigyázni, de van, hogy kell csinálni a dolgunkat.

75. VendrinerPiroska (válaszként erre: 67. - Channa*)
2022. nov. 4. 18:35
Addig pakolsz, amíg tudsz. Eljöhet az az idő, mikor már nem tudsz. Anyukám is nagyon jól viselte a sérvét, amíg tudta, aztán mire elérte a 60-at jórészt lenyomorodott.
74. 3922e0e3cc (válaszként erre: 72. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 4. 18:34
Nagyon szívesen! Az ajánlatom fenn áll <3
73. 06c8ce1f66 (válaszként erre: 67. - Channa*)
2022. nov. 4. 18:34
Nekem nyaki gerinc félig kiszakadt azert vigyázz te is vele konnyen megvan a baj, emelgetni tilos!!
72. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 70. - 3922e0e3cc)
2022. nov. 4. 18:30
Köszönöm a felajánlást,nem találok semmi megoldást felfoglak keresni. Nagyon szépen köszönöm❤
2022. nov. 4. 18:28
Nógrád megyében élek, vakbél perfórációval mütöttek, és volt egy foghuzásom ahol az orvos kitört egy csot darabot,teljes mértékben begyulladt. Ne haragudjatok tényleg nem szennyest szerettem volna teregetni,hanem ötleteket gyüjteni,mit tudnék kezdeni.
70. 3922e0e3cc (válaszként erre: 62. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 4. 17:59
Nem tudom hol laksz,de ha Szolnok Megyében úgy azonnal tudnék neked ingyen adni 1 szoba saját,a nappali megosztott, közös fürdővel konyhával egy lakást. Semmit nem kérnék érte,oda adnám szívességi lakáshasználóként. A Magyar Ökumenikus Segélyszervezet önkéntese vagyok.
69. de82bd5a12 (válaszként erre: 67. - Channa*)
2022. nov. 4. 17:57
Csak nehogy később bajod legyen emiatt.
68. Channa* (válaszként erre: 66. - 3922e0e3cc)
2022. nov. 4. 17:57

Szuper!

Én élnék a lehetősséggel.

67. Channa* (válaszként erre: 59. - 55Judit)
2022. nov. 4. 17:56

Igen, tudom milyen, amiről írsz.


Pont ezért kérdeztem?

Hogy milyen betegségről van szó. Miből él, stb. Válasz nincs.


Elvileg a porckorongsérveimmel 1 kg-ot sem emelhetnék, de simán átpakolok egy szekrényt is, ha kell.


A muszáj nagy úr!

2022. nov. 4. 17:56
Nem tudom hol laksz,de ha Szolnok Megyében úgy azonnal tudnék neked ingyen adni 1 szoba saját,a nappali megosztott, közös fürdővel konyhával egy lakást. Semmit nem kérnék érte,oda adnám szívességi lakáshasználóként. A Magyar Ökumenikus Segélyszervezet önkéntese vagyok.
65. 55Judit (válaszként erre: 62. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 4. 17:31
Válaszutak mindig vannak. Rajtunk áll merre megyünk. Én azt szoktam mondani hogy nem hibáztathatok senkit azért ami velem történt/történik, mert ahol vagyok, oda én jöttem.😀
64. rabankari (válaszként erre: 60. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 4. 17:29
Kérlek írj rám és küldd el nekem privátban a bankszamlaszámod,neved.
63. ,zumba (válaszként erre: 59. - 55Judit)
2022. nov. 4. 17:25
Tudod: magas lóról....
62. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 61. - 55Judit)
2022. nov. 4. 17:22
Igen sajnos van ilyen, ha tudtam volna hogy elesek,leülök, de nézem a jó oldalát a gyerek apjától talán már nem kell félnünk. 12 év lezárult. Jön egy újabb fejezet, ahol nagyon is helyt kell álljak.remélem lesz kiút.
61. 55Judit (válaszként erre: 60. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 4. 17:19

Mielőbbi gyors sikert kívánok neked!

Sajnos hogy a mai világban az is hirtelen padlót foghat aki becsülettel él.

2022. nov. 4. 17:17
Kitartás mindenkinek, felfogok állni,köszönöm a rengeteg pozítiv segitő szándékú üzenetet,és a negatívot is, és kívánom senki ne kerüljön ilyen helyzetbe ❤
59. 55Judit (válaszként erre: 18. - Bichi)
2022. nov. 4. 16:46
És olyan betegség is van amivel kórházba kerülnek és bele is halnak. És senki nem azért mert elhagyja magát. Channa szerencsés a barátnőjével együtt. Ha mindenki úgy viselné a betegségeket mint ők, de szép is lehetne a világ! Én is voltam rákos, kétszer is. Hát azt a poklot nem kívánom senkinek. Nem hogy dolgozni nem tudtam, de a vécétől se tudtam visszamenni az ágyamig. Az utolsó csepp erőt is kivette belőlem hogy úgy öklendeztem, hogy a végbelem majd kijött a számon. Nagy sokára kúszva-mászva jutottam vissza az ágyamhoz mert egyedül voltam. Az ágy mellé feküdtem, mert felmászni már nem volt erőm. Nem hogy dolgozni elmenni. Szóval hálás lehet akit csak annyira tör meg a betegsége hogy még el tudja magát látni, sőt még dolgozik is mellette.
58. Channa* (válaszként erre: 57. - Timycat)
2022. nov. 4. 16:43

Tudom, a tesóm se tudott, de "megtehette", hiszen ott voltunk mellette.


Fogalmam sincs mit tett volna, ha nincs senkije.

57. timycat (válaszként erre: 53. - Channa*)
2022. nov. 4. 16:38
Nem mindenki wonder woman. Én pl tuti nem tudtam volna dolgozni, lábra sem tudtam állni, a kezeim nem működtek, fogni se tudtam, úgy nehéz fizikai munkát végezni, az hogy mindez fájt is csak hab volt a tortán. Még a saját "láblógatós" munkámat is alig-alig tudtam ellátni, ha nincs az asszisztensem akkor kb semmit ért volna az egész ténykedésem.
2022. nov. 4. 16:35
Én is rányomtam.
55. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 54. - Andi6020)
2022. nov. 4. 16:35
Köszönöm szépen.:)
54. andi6020 (válaszként erre: 52. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 4. 16:33

kattintottam és írtam, hogy töröltetni szeretnéd

de ha privát üzenetet írsz a moderátornak, törli neked

53. Channa* (válaszként erre: 18. - Bichi)
2022. nov. 4. 16:33

Biztos, bár én, ha a szarul állok, akkor nem érdekel, hogy már fogytam 25 kg-ot és alig br el a lábam, vagy leszakadnak a lábaim a porckoronsérvjeimtől, stb. Én megyek és pénzt keresek.


Amikor munkanélküli voltam, akkor pont nagyon rossz állapotban voltam a pajzsmirigyem miatt, de akkor is elmentem konyhalányként dolgozni, mert más nem volt...


Persze, mindenki azt csinál, amit akar, de...


Ja, a rákos barátnőm ugyan úgy dolgozik, mintha kutya baja nem lenne, pedig a kemo kikészítette rendesen...

52. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 51. - 55Judit)
2022. nov. 4. 16:31
Köszönöm :)
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook