Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Anya leszek hamarosan... fórum

Anya leszek hamarosan... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Anya leszek hamarosan...

24. Lili09 (válaszként erre: 23. - Pritta)
2010. dec. 8. 10:31

Gyönyörű Kisbabád született!!!!!!!!!! :)

Nagyon gratulálok hozzá!!!

ÉS SOK SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK NEKTEK !!!!!!! :)

23. pritta
2010. jún. 8. 21:18
Még egyszer köszönöm mindenkinek és aki most kezdi majd annak sok sikert és szép életet!
22. Lili09
2010. jún. 8. 09:45

Kedves Rita!


Szívből szeretnék gratulálni a kicsihez, és az új életed/életetekhhez!

Azt hiszem, mi közel egyidősek lehetünk, és szeretnék hasonló cipőben járni (a baba kérdésben), mint te! Függetlenül attól, h van elképzelésem arról, milyen feladatok, és kevésbé

"rózsaszín cukormázas" élethelyzetek várna egy anyára (sok gyerekes családból származom, több kisebb testvérrel).


Sok Boldogságot Kívánok Nektek és Kitartást mindenhez!! :)

21. jozsi.38 (válaszként erre: 19. - 656f03db60)
2010. jún. 8. 06:33
legközelebb nézd meg az adatlapom mielőtt ilyet írsz. nő vagyok 2 gyerekkel gyesen
2010. jún. 7. 17:47
Sok szerencsét és boldogságot, no meg egészséget kívánok Nektek!:)
19. 656f03db60 (válaszként erre: 17. - Jozsi.38)
2010. jún. 7. 17:47
Nem hinném, hogy egy férfi valaha is átfogja úgy érezni és látni mindezt, ahogy egy nő. Hidd el, hogy minden leendő édesanya tudni fogja, hogy nem fenékig tejfel, sőt, már most tudják. De csak nem képzeled, hogy mikor ő leírja az érzéseit, majd arról fognak írni neki, milyen rossz lesz ekkor meg akkor?! Erre már van nagyon sok fórum, ahol a már megszületett babákat és a mindennapokat mesélhetik el.
18. pritta (válaszként erre: 17. - Jozsi.38)
2010. jún. 7. 14:51
Igen köszönöm szépen, ez igaz és éppen ezért be is lett tervezve a segítség pont két hétre :) édesanyám ideköltözik hozzánk hogy segítsen nekünk, mert tisztában vagyunk vele, hogy fiatalok vagyunbk és ez az első gyerekünk és cseppet sem lesz fenékig tejfel...
17. jozsi.38 (válaszként erre: 16. - 38f4aa496a)
2010. jún. 7. 13:39
nálad a pont. de dögöljek meg ha értem miért a rózsaszín cukormázat kell mutogatni, azt miért nem lehet elmondani hogy szerezz magadnak a szülés utáni kb 2hétre segítséget mert idő kell mire összerendeződik a baba és mama ritmusa?
16. 38f4aa496a (válaszként erre: 15. - Jozsi.38)
2010. jún. 7. 12:08
talán azért, mert a cikkíró nem kért tanácsot...
2010. jún. 7. 07:43
uramanyám szálljatok már le a földre!miért nem ír senki gyakorlatias jó tanácsokat, miért ír mindenki arról hogy hűdejó meg minden happy egy kisbabával amikor ez csak egy szelete az egésznek?
2010. jún. 6. 23:42
Csoki babád lesz de jó:-)
2010. jún. 6. 20:11
Én is gratulálok a picihez, sok boldogságot nektek!
2010. jún. 6. 19:34

Szia!Mintha ezeket a sorokat én írtam volna, én jövő hónapban töltöm 22.-edik évet és 20 hetes terhes vagyok. És hasonló az én gondolkodásom is. Nagyon drukkolok nektek, s gratulálok a babócához!

Nagyon vigyázz magatokra!És sok sikert a további élethez!

2010. jún. 6. 18:34
Szia! Nagyon közel áll a cikked hozzám én 23 évesen várom az első kisbabánkat decemberre.Én sem gondoltam volna magamról,hogy 23 évesen leszek anya.Mellette ott van persze a főiskola.Új városba költözöm hamarosan.Be kell illeszkednem.Bokros teendők várnak rám és az új felfedezése.Azelőtt én is ugrottam egy pólóért ,kocsiba pattantunk és mentünk a mekibe.Sokat gondolok rá,hogy már most mennyit változtam én is.Eleinte féltem,most már csak az újtól.De nagyon várom már a babócát mert most kezdődik egy új élet.:) Vigyázzatok magatokra!Puszi
2010. jún. 6. 16:13

Szia!


Nagyon jó a cikked,öröm volt olvasni,és sztem hamarosan a gyerekeddel együtt rohansz be egy pólóért(persze már nem feltétlenül magadnak vásárolsz) és majszolhatod a krumplit.

Az én lányom másfél éves,kb 10 hónapos kora óta majdnem minden tökéletesen olyan mint előtte volt(jövünk-megyünk stb),annyi különbséggel,hogy most sokkal kerekebb a világ!

Kívánok minden jót nektek!

2010. jún. 6. 14:56

Köszi szépen mindenkinek! Aranyosak vagytok!


Igen emlékszem rátok júliusi babások, nem felejtettelek el titeket, de mivel a sok sok költözés miatt nem volt időm, így lemaradtam mindenről, nem tudtam visszaolvasni mindet és gondoltam késő már visszamenni :), de drukkolok mindenkinek!

2010. jún. 6. 14:27
Tetszett, amit irtál, érett gondolkodásra vall :) Sok boldogságot a picihez, és jó egészséget nektek!
2010. jún. 6. 14:04

Mi fórumtársak voltunk, sajnos mostanában kevesebbet írkálsz a júliusi babákhoz, de nyilván kevesebb az időd is.


Nem semmi, milyen változások következtek be az életetekben, de ahogy írtad is, jól vettetek minden akadályt.


Valahol minden kismama változik, és ez a változás amellett, hogy sok áldozattal is jár, a legszebb állapot a világon.


Továbbra is jó egészséget nektek! :-*

2010. jún. 6. 13:09
gratulálok a babához de nagyon meg fogsz lepődni a szülés után
2010. jún. 6. 13:01
Ez nagyon szép volt!És mind igaz!
2010. jún. 6. 11:54

Olyan szépen leírtad!


Nagyon gratulálok a kisabához! Majd a szüléstörténeted is várom!


Puszi és sok sikert az élethez!

2010. jún. 6. 11:04
Nem lesz gond hidd el,volt amiről én is lemondtam és féltem majd hiányzik,de nem.A babával való sétálás közös programok mind-mind csodás dolgok és ahogy hozzám bújik nagyon jó érzés,sok-sok egészséget nektek!!
2010. jún. 6. 10:20

Szia

Nagyon gratulálok a picurkához!

És nagyon ügyesen készültök az ő érkezésére!

Őszintén szólva, én azonnal kiéreztem, hogy nem teljesen tervezett volt a baba, és félted kicsit a régi életed, vagy ilyesmi... de szerintem ne félj! Minden rendben lesz! Alakulnak a dolgok, érzések a maguk útján!

2010. jún. 6. 10:08
Amikor az ember még fiatal, a terhességről sokféle elképzelése van, de ezek általában mind megbuknak, amikor eljön az idő. A valóság valahogy mindig más. Jobb vagy rosszabb, de más. És valahol van egy határ, vékony igaz, de mégis ami elválasztja az anyát a terhes kismamától. Ezt a vonalat szeretném én lassan átlépni, mind testben, mind lélekben.

Ugrás a teljes írásra: Anya leszek hamarosan...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook