Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Anya lánya kapcsolat! fórum

Anya lánya kapcsolat! (beszélgetős fórum)


1 2 3
62. kate29 (válaszként erre: 61. - Piroska52)
2018. okt. 30. 17:15
Igen, csak ez lehet!
61. Piroska52 (válaszként erre: 60. - Kate29)
2018. okt. 30. 17:07
Nincs szuper módszer, vagy elfogadod,vagy teszel ellene.
60. kate29
2018. okt. 30. 15:24
Szörnyű, hogy mik vannak. Nem értem hogy lehetnek ilyenek, komolyan. Valami szuper módszer kellen, hogy ne őrölje fel az embert ez.
2018. okt. 30. 14:24
Az en anyam meg mindig kivetelt tett a 3lany közt.termeszetesen mindig en voltam a fekete barany.mindenert.17voltam mikor külon koltoztünk.a hugom 20eves koraig otthon lakott,nem dolgozott,jogositvanyt kapott.mikor nem volt hova koltozzek,nagy szajhuzkodva engedett haza,de allandoan szekirozott.egy faluba laktunk,ott talaltam hazat.mikor atmentem a fiammal,ereztette meg celozgatott mikor megyünk haza.a hugom a fel eletet ott toltotte a kislannyal mer az ura dolgozott.az nem volt baj..
58. ab61752c45 (válaszként erre: 56. - Piroska52)
2018. okt. 30. 13:31
nem biztos,akkor volt egy kis nyugalom a házban,mikor kórházban volt.az apámmal szépen,szó nélkül eldolgozgattunk.
57. ab61752c45 (válaszként erre: 48. - Piroska52)
2018. okt. 30. 13:29
nekünk csak azt mondja,hogy nem törődünk vele.annyit kb,mint ő velünk.nem is nekünk,csak szanaszét kürtöli.mert mindenki szemében ő a barátságos.ha ismernék,valójában milyen.nem kétszínű,hanem száz.
56. Piroska52 (válaszként erre: 54. - Ab61752c45)
2018. okt. 30. 13:28
Azért tudjuk elképzelni milyen lehet annak aki hasonló helyzetben van.
55. Piroska52 (válaszként erre: 53. - Kate29)
2018. okt. 30. 13:27
Itt is írhatsz privátban úgy egyszerűbb, ha tudok segítek.
54. ab61752c45 (válaszként erre: 50. - Piroska52)
2018. okt. 30. 13:24
hát szintén,mondjuk az anyám már 85 éves.de hogy a szívem-lelkem kitenném a gyerekemért,az biztos.hogy vele kapcsolatban csak a megalázó emlékek jutnak eszembe.mikor széttépte a bizonyítványomat,mert volt benne egy négyes.elküldtek a Velencei-tóra,jó lesz neked a szomszédasszony fürdőruhája is,aki kb,30 kilóval volt nehezebb,mint én.belementem a vízbe,akkora lettem,mint egy léggömb,hát mindenki rajtam röhögött.hozzáérni sem tudok.
53. kate29 (válaszként erre: 52. - Piroska52)
2018. okt. 30. 13:16

Igen! Most viszont okítás nem esne jol, nincs ra szuksegem!

Egy e mail cimet kerhetek toled?

52. Piroska52 (válaszként erre: 51. - Kate29)
2018. okt. 30. 13:13
Nyugodtan írjad, csak legyél rá felkészülve, kapsz majd mindenféle hozzászólást és nem biztos hogy majd mind jólesik.
51. kate29
2018. okt. 30. 12:59

Kedves Piroska!


Köszönöm válaszodat, írhatom még mik történtek? :-)

50. Piroska52 (válaszként erre: 49. - Kate29)
2018. okt. 30. 12:47

Tudod,én is 66éves vagyok,és az én viszonyom se volt túl jó az anyámmal.

Nade,ugye az ember mindenből okul,és amikor anya lesz rájön ő bizony nem akar olyan lenni.

Az én lányom 28éves ő a legkisebb,tudja tűzön -vízen keresztül is mellette vagyok,

Ahogy a többi is tudja.

Tudják csak szólni kell.

Ez majd hasznosra válik később amikor neked is lesz gyereked.

De ne hagyd magad.

Ha másképp nem megy egy darabig ne menj.

Várd ki,hátha hiányol

49. kate29
2018. okt. 30. 12:07

Sziasztok!


De jó, örülök nektek!


Pár sorban leírnám amitől nagyon szenvedek és nem tudom kezelni.

Anyukám 66 éves, én 33. Évek óta nem túl jó a kapcsolatunk, nagyon hullámzó, van mikor jobb és tudunk beszélgetni egymással, van mikor egyáltalán nem tudunk.Ha megy is a dolog, én engedek. Nagyon durván, kemény, erős hangnemben beszél velem és erőszakkal akar rávenni mindenre kb. Kb. egy három honapja még a szüleimnél laktam egy fél évet és anyummal egy szobában kellett laknom. Nem engedte,hogy sajat, külön szobám legyen, míg otthon vagyok. Megértem azt is,hogy megszokott mar valamit,de ha a gyereke bajban van, szeretetre vágyik.

Az utóbbi 3 honapban a Balatonnal dolgoztam, de sajnos nem jott be a munka, nagyon kikeszitett, teljesen kimeritett. Ott is hagytam, anyukám azt mondta durván es erősen,hogy nem kell vele foglalkozni, le kell szarni stb. Igaza is van, viszont ő tudja a legjobban, hogy lassan dolgozok fel dolgokat, nem tudok egyből toovább lépni. Szeretnék ebben is fejlődni, de ez nem 5 perces dolog. Jelenleg a párommal albérletben lakunk abban a vérosban ahol a szüleim,de ők a város egyik végén, mi a varos masik vegen. Néha haza szaladok, s úgy fogad mint egy idegen embert :-( Egyelőre még nincsen munkahelyem, de keresek. írom még mik vannak, csak előbb ezt olvassatok el. Köszönöm szépen :-)

2018. okt. 30. 11:31
vagyunk,ha kellünk,
47. Idhikai (válaszként erre: 46. - Kate29)
2018. okt. 30. 11:19
Persze. :)
46. kate29
2018. okt. 30. 11:18

Szisztok!


Van itt valaki? Olvassa valaki mostanában ezt a témájú fórumot?

De örülnék neki! :-)


Kate

45. v1983
2010. nov. 5. 11:05

Én kb. fél évvel ezelőtt költöztem el otthonról és sajnos a helyzet azóta sem sokat javult. Anyukám elég erős egyéniség és mindenkit igyekszik befolyásolni, legtöbbször az a jó vélemény ami egyezik az övével. Amióta elkötöztem otthonról számomra kinyílt a világ- kezdek ráébredni saját magamra, arra hogy milyen is vagyok valójában, milyen dolgok fontosak számomra.Élvezem az életem ( legalábbis a legnagyobb igyekezettel ezen vagyok),de anyu még mindig erősen próbál befolyásolni, mindenféle negatív megjegyzéseket tesz a vőlegényemre, az otthonunkra stb.- semmi sem elég jó.Pl. ha valamiben esetleg más a véleményem, akkor teljesen megütközik, hogy mi történt az ő kislányával( 27 éves vagyok), mert eddig nem ilyen volt. Képtelen elfogadni hogy nekem is vannak önálló gondolataim, hogy én is élem a saját életemet. A fő gond az, hogy ezektől a dolgoktól függetlenül is szeretem és nem akarom megbántani,de szeretném ha végre egyenrangú félként kezelne és elfogadná a helyzetet.

Ki akarok törni ebből a helyzetből , mert ez egyáltalán nem jó nekem, de nem tudom hogy kezdjek hozzá. Nem szeretek haragban lenni senkivel és a legkevésbé sem vágyom arra, hogy anyuval haragban legyek, szeretnék harmonikus kapcsolatot vele, de nem tudom hogy kezdjek hozzá. Ti mit tennétek a helyemben? Van valaki hasonló helyzetben?

2009. febr. 25. 16:53

Nem értem. Ugye már fél éve külön lakom, és néha lemászkálok a szülőkhöz, hogy lássam, hogy vannak, meg állandóan azt mondják, hogy nem vagyok kíváncsi rájuk. Így lemegyek. Na de hadján. Amikor lemegyek anyámtól nem hallok mást, csak azt, hogy ilyen pénz hiányban szenvednek, hogy így veszekszik apámmal, hogy az öcsém ennyit meg annyi segít pénzügyileg, hogy miket vett a Rolának(pici öcsém), hogy a húga milyen. Mikor meg megjegyzem neki, hogy nem érdekel, hogy hogyan fényezi az öcsémet, akkor rám förmed, hogy mert hogy engem nem érdekel ami náluk van. Hát azért jöttem el otthonról, mert már megörültem ettől. És mikor mondom, hogy sietek haza a páromhoz, akkor meg hogy nem igaz, hogy nem tudok nélküle meg lenni.

Van még aki ilyen cipőben van? Ha igen, akkor ő hogyan kezeli ezt a helyzetet? Mit tennétek a helyemben? Miért csinálhatja ezt? Mitől lehet iylen?

43. Franc22 (válaszként erre: 42. - 673567bc24)
2009. febr. 20. 10:16

Nehogy azt hidd, hogy minden duci anya ilyen. Nekem a mamám duci volt egész Életében és úgyan úgy bánt anyámmal, mint az én anyám most velem.

Komolyan mondom, hogy a párom anyukája többször kérdi meg tölem, hogy milyen napom volt és többet aggódik értem, mint a saját anyám.

2009. jan. 25. 13:04

Nálunk mindig is szar volt,az is marad,és nem szeretném ha ezen változtatnák!APU-forever!!:DDD



...lehet hülyén hangzik,amit most írok,de mindig is szerettem volna egy olyan anyut,aki olyan kis duci,egész nap otthon van,finomakat főz-süt,jó a humora,jókat tud nevetni,és mindennap megkérdezi,milyen napom volt!Ne nevessetek!:)

2009. jan. 25. 11:19
remélem az új évben mindenkinek jobb lesz a kapcsolata az édes anyjának, akinek eddig nem volt jó. És akinek eddig is jó volt a kapcsolata, annak marad ugyan olyan vagy jobb
2008. nov. 30. 19:28
hol fent hol lent, néha lelkileg nagyon össze tud törni ha elromlik vlm :(
2008. nov. 24. 08:17
Ki az aki elköltözött otthonról és az anyujával, akivel nem jött ki, most msn-en és telefonon is többet beszélnek?
2008. nov. 14. 10:55
Mostanában, mióta elköltöztem otthonról, azóta többet beszélünk és sokkal normálisabb hangnemben, mint anno mikor egy fedél alatt Éltünk. Bár a nagyobbik öcsém még mindig fényezi rendesen
37. Kalmár Edit (válaszként erre: 30. - Annelly)
2008. okt. 10. 22:03
ugyan ne viccelj már, de hogy haragszom:)
2008. okt. 10. 14:07

Nekem nagyon jó a kapcsolatom a lányommal.

Olyan mintha a barátnőm lenne.

2008. okt. 10. 13:54
Anya? az milyen? én már rég elfelejtettem...Most az "anya" szorol csak egy rosz érzsé tör rám. ...alkoholizmus, hiszti, üvöltözés, duzzogás, mocskoskodás...ezek a szavak amik eszembe jutnak az anya szo hallatán :(
2008. okt. 10. 10:13
Nekem is nagyon jó a kapcsolatom anyuval, de apuval is. Voltak/vannak ugyan kisebb nézeteltérések, sértődések, viták, de hát az máshol is van....
33. alyce
2008. okt. 10. 10:02
Én nagyon jó kapcsolatban vagyok anyukámmal. Mintha a legjobb barátnők lennénk, olyan a viszony. Mindent megdumálunk, még a legapróbb részletekig is. Ha bármi probléma van, tudom, hogy kihez fordulhatok segítségért. Néha köztünk is vannak kisebb viták, de ilyen a legjobb családban is előfordul. Nagyon sok mindent köszönhetek neki az életben, többek között azt, hogy tisztességesen, jó körülmények között és neveltetés mellett nőhettem fel. Köszönöm neki.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook