Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Anya lánya kapcsolat! fórum

Anya lánya kapcsolat! (beszélgetős fórum)


1 2 3
2. 236fe2f68e (válaszként erre: 1. - Franc22)
2008. okt. 7. 17:20
Nekem anyummal a kapcsolat szörnyü..állandoan részeg..egyáltalán nem is érzem h van anyám...
2008. okt. 7. 17:15

Én 1hónapja költöztem el otthonról. A legfőbb oka az volt, hogy anyuval nem igen jöttünk ki mostanába. Akármit segitettem, akár mit csináltam az nem volt jó neki. Mindig azt mondta rám, hogy egy lusta dög vagyok és hasonlok. Ha elmentem egy héten 2* vagy max 3*talizni a párommal, akkor mindig az volt, hogy megint csak csavargok. Van egy 2éves öcsém és rengetegszer én vigyáztam rá, ő még is azt mondta, hogy én a picivel nem törödök. Bezzeg az öcsém barátnője, aki egésznap csak fetreng és zabál, ő a fasza csaj. Most hogy eljöttem otthonról vmivel sokkal jobb a helyzet. Többet beszélünk telefonon, msn és személyesen is. Érezhetően és látszólag is sokkal jobb lett a viszonyunk mint eddig volt. Több mindenről beszélünk.

Érdekelne, hogy ki hogyan áll az édesanyjával. Hogy van olyan aki hasonló cipőbe jár az anyukájával.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook