Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Antiélet tabletta fórum

Antiélet tabletta (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Antiélet tabletta

1 2 3 4 5 6 7
2013. márc. 26. 10:08

Fél év tabletta szedés után az eredmény a kislányom.

Ilyenkor jönnek az eféle kijelentések: biztos kihagytam, kihánytam, hasmenésem volt.

Ezekre fogozottan ügyeltem, de amint elhagytuk a gumióvszert abban a pillanatban útnak indult a kisasszony!

Azóta is gumizunk.

11. CsillagTM (válaszként erre: 9. - Bd55e3f068)
2013. márc. 26. 09:52
azt is mondják, h "bízz az orvosodban"...és manapság a 14 éves kiscsajokhoz is minden kérdés és vizsgálat nélkül hozzávágják az antibébit...
10. CsillagTM (válaszként erre: 3. - 25800e2d09)
2013. márc. 26. 09:51
azért kíváncsi vagyok, mit fogsz tapasztalni, mikor abbahagyod...és őszintén kívánom neked, h ne koppanj nagyot!
9. bd55e3f068 (válaszként erre: 5. - Hannapanni)
2013. márc. 26. 09:42

Nem lehet 100%-osan az orvosokra haritani a felelosseget. Tudatos, megfontolt paciens ugye nem szed be semmit anelkul, hogy ne olvasna el a betegtajekoztatot, amiben fel van tuntetve, hogyha mellekhatasokat eszlel, akkor keresse fel az orvost, mikent szakitsa meg a kezelest.

Elvileg nagyon jol tudja mindenki, hogy mit tesz kockara, senkit nem koteleznek fogamzasgatlo szedesere. Elvileg... ha meg gyakorlatilag vki tajekozatlan, az nem az orvos hibaja teljesen.

2013. márc. 26. 09:38

Jah, nekem teák hozták rendbe..ittam bennük, fürödtem bennük..stb.

Előtte a gyógyszerek ha lehet, csak rontottak a helyzeten. És amikor közöltem a dokival, hogy végül a teák egy hét alatt rendbehoztak, azt mondta, hogy amúgy is tutira most rendeződött volna....ppff. De ez már több, mint 10 éve törént.:)

2013. márc. 26. 09:36
Én életem során csak két félét szedtem. Az egyiktől migrén, a másik után pedig 2 évig nem volt havim, és felpüffedtem, mint egy alkesz májbeteg.
6. Hannapanni (válaszként erre: 3. - 25800e2d09)
2013. márc. 26. 09:28
Lehet,h nem mindegy ki milyet szed, bár nekem minddel ugyanaz volt a gond. csak nem tudtam,h amiatt kerülöm nagy ívben a párom.
2013. márc. 26. 09:26

Szia Noorah! Jó cikk. :-)

Nekem anno "csak" a szexuális érdeklődésemet nullázta ki, az épp elég volt és én is véletlenül jöttem rá,h ez a baj.

Sajna az orvosok nem látják egyben az embert és valamiért nincsenek tisztában azzal,h egy ilyen bonyolult rendszerbe nem lehet büntetlenül belenyúlni. A hormonokat kicsit megváltoztatjuk, egy kis mű pluszban és Isten tudja, hol fog galibát okozni.

És a doki tutira mondja,h nem a tablettától van...

Más farkával verik a csalánt.

2013. márc. 26. 09:24
_Mi a neve az antibébi tablettának?Mert így mindegyiket lehúztad.
2013. márc. 26. 09:22

Én kereken 10 éve szedem, és elmondom mi volt előtte:


olyan görcsök amiktől csillagokat láttam, szédülés hányinger és a PMS minden tünete...

hajhullás, kegyetlen mértében

a bőröm akár egy tinédzseré teljes testfelületen



mi van most?:


a görcsök max 2-3 havonta gyötörnek, és max 3-4 napos procedúra az egész

migrén ritkult

hajhullás szintén

a bőröm szép

ja és most vékonyabb vagyok mint tablettahasználat előtt


tehát nem szabad egy esetből az összes tablettahasználót egy tető alá hozni, mindenesetre sajnálom hogy neked így alakult. :(

2013. márc. 26. 09:16
Most akkor az antibebi a ludas, vagy megsem?
2013. márc. 26. 09:08
Öt évnyi savmarás, kínzó gyomorfájdalom, pánikrohamok. Egy évnyi dagadt has, több havi idegesség, majd erőtlenség, emésztési problémák, alulműködő pajzsmirigy, baktériumok, menstruáció elmaradás és HPV gyanú. Mind-mind miatta. Napi egy szemtől ezernyi borzalom…

Ugrás a teljes írásra: Antiélet tabletta
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook