Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Antiélet tabletta fórum

Antiélet tabletta (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Antiélet tabletta

1 2 3 4 5 6 7
192. Brudodargon (válaszként erre: 191. - 569a7df0cf)
2013. ápr. 9. 09:55

De most komolyan.

Rákerestél?


Köszönöm a kitüntető címet.

191. 569a7df0cf (válaszként erre: 189. - Brudodargon)
2013. ápr. 9. 09:53
Nocsak, uj porondmesterunk van?
2013. ápr. 9. 09:51

Elmesélném még azt, mikor lovagolni jártam egy majorban, a vemhesült kancák vizeletét gyűjtöttük, és nagy ballonokban vitték el, vették meg. Az oktatóm szerint fogamzásgátlót csinálnak belőle.


Most rá is kerestem, hogy ebből mi igaz.

Írd be a google-ba, hogy "vemhes kanca vizelet", megtudod.


Most bocsánat azoktól, akik ilyen gyógyszert szednek, de ha ez az igazság, akkor miért ne tájékozódjanak, mit szedetnek be velük.

189. Brudodargon (válaszként erre: 188. - 569a7df0cf)
2013. ápr. 9. 09:30

Ezt nem mondtuk egy szóval sem.

Annyit tudok, hogy -mivel én sosem fogyóztam - sokan panaszkodnak arról, hogy hiába tesznek meg mindent- sport, mozgás, koplalás, egyszerűen nem tudnak lefogyni, vagy rögtön visszajön a túlsúly. Talán ennek van egy olyan oka, amin lehet segíteni egy gyógynövénnyel.


Az okot kell megtalálni és megszüntetni, nem a tünetet.


Egyébként azt hiszem ez a fórum az antibébi tablettáról szól...

188. 569a7df0cf (válaszként erre: 179. - Krisz42)
2013. ápr. 9. 09:12
Persze, a teatol le lehet fogyni. Nem az etkezeseden kell modositani, vagy rendszeresen testmozgast vegezni, hanem meginni egy gyogyteat.
187. Brudodargon (válaszként erre: 182. - Bd55e3f068)
2013. ápr. 9. 09:12

Mert van jobb és kedvesebb módszer: TCST.

Természetes Család Tervezés. A női test természetesen terméketlen időszakait használja fel(nem naptár módszer!!!) Keressetek rá (google)!


Ami kell hozzá: a termékeny időszakokban lemondás.


Ami nem kell hozzá: meddőséget okozó hormonok és pénz.


És nem kioktatlak, segíteni szeretnék, hogy ne legyetek meddővé (mint néhány fórumozó és számos nő, aki éveken át antibébit szedett, majd nem tud megtermékenyülni)

186. Brudodargon (válaszként erre: 181. - M0ncsa)
2013. ápr. 9. 09:06
Hosszútávon viszont a kollégák nem tűrik, ha mindennap fokhagymát eszem, ez tapasztalat :)
185. vanci85
2013. ápr. 6. 19:40

Előre szólok hosszú bejegyzés lesz,mert remélem,h az eddigi saját tapasztalataimból mások is tanulhatnak.

Örülök,h kutakodok a neten és eljutok ilyen fórumokba,mert míg az orvosoktól ált-an semmit nem tud meg az ember,addig innen rengeteg hasznos információt lehet begyűjteni. Sokan gondolják,h nem szabad utána olvasni az adott betegségeknek,mert az ember hipochonder lesz és beképzel ezt azt. Én viszont minél többet olvasok,annál inkább meggyőződök arról,h igenis ez hasznos számomra. Az ember kétségbeesésében,mikor tényleg sehonnan nem jön már válasz és megoldás,az ilyen helyen talál olyan sorstársakat,akik legalább együtt éreznek vele és esetleg segíthetnek is saját tapasztalataik alapján. Más téma kapcsán kezdtem el kutakodni és véletlen tévedtem ebbe a fórumba. Miután végigolvastam az összes hozzászólást, döbbentem le igazán. Sőt, foly-an hüledeztem,h úristen, ez és ez magyarázatot adhat az én aktuális problémáimra is.

Hogy a témára térjünk: 27 éves vagyok,olyan 18 éves koromban kezdtem fogamzásgátlót szedni az akkori cisztáimra és nagyon erős menstruációs görcseimre(volt,h haza kellett vinni a suliból,annyira rosszul voltam). Be is vált a tabletta,görcsök jócskán mérséklődtek, ciszták elmúltak,mellem megnőtt picit,nem híztam,semmilyen negatív mellékhatást nem tapasztaltam,pedig családomból se nővérem,se anyukám,se nagynéném,mamám nem tudott hormont szedni,mert nem bírták…ergo,nekem minden szép és jó volt. Akkor!!!! Most viszont egyértelműen bebizonyosodott számomra,h nem volt túl jó döntés olyan sokáig szedni:S 4 éve hagytam abba először(közben volt kisebb kihagyás,de akkor is vmelyik doki azt mondta kell szünet,vmelyik azt,h az rosszabb,nem kell…),de akkor sem vmi tünet miatt,hanem mert úgy gondoltam,elég volt,nem kéne ezzel tömni magam. Amint leálltam a szedéssel,a bőröm botrányos lett,nem csak arcom,hátam mindenem,de mondták,ez sajnos előfordul,helyre kell jönnie újra a hormonháztartásnak,várjak. Végül annyira vállalhatatlan volt már az arcom,h vakolat nélkül utcára nem mentem ki:S Ekkor a bőrgyógyász mondta,szedjem a Diana35-t,ez majd rendbe tesz. Előtte Novynettet szedtem,meg egyszer ezt,és tudtam,h nem fogom bírni,anno is rosszul voltam tőle,míg a N-től semmi bajom. De muszáj volt a bőröm miatt. 4 hónapig bírtam(rendszeres hányinger a szedése után közvetlen),szerencsére a bőröm rendbe tette,és bizony visszatértem újra a Novy.-re,mert féltem,ha újra leállok a hormonnal,megint iszonyat csúnya lesz a bőröm,meg védekezés szempontjából is jól jött. Így szedtem szépen tovább…Nem kellett volna!!

3 éve újra elhatároztam magam,mert már akkor is olvastam sok helyen,h azért ez nem túl jó dolog ilyen hossz távon szedni. Rettegtem,h újra előjön a bőrprobléma,de nem tartott vissza. Azóta nem szedem,és sztem soha nem is fogom már! A bőröm csúnya lett,de szerencsére vhogy idő múltán mégis helyre jött. Azt még észrevettem,h a gyógyszer hatására nagyon lecsökkent a vérzésem,szinte már nem is volt semmi. Valamint,szedés alatt totál lecsökkentette a libidóm, amint abbahagytam,te jó ég,2 hétig majdnem kiugrottam a bőrömből,annyira be voltam indulva

És most a fórum olvasása közben esett le,h az akkortájt kezdődő panaszaim mind mind ez a tabletta is okozhatta!1 évbe telt,mire kiderült,pajzsmirigy alulműködésem van,és már olyan,h örökre gyógyszert kell rá szednem! Eddig bele sem gondoltam,h ez a fogamzásgátló szedésétől lehet!! Most még nem szeretnék gyereket,de ha oda kerülök,nem biztos,h könnyen össze fog jönni Az aktuális problémám pedig(ami után más fórumon kezdtem kutakodni és így tévedtem ide)a 3 hete műtött méhszájsebem,valamint a január óta nem múló húgyúti problémáim. A méhszájsebet is bizony okozhatja a hormon által tönkretett nyálkahártyába bekerülő rengeteg baci,valószínűleg testvéremnél is így volt(neki is volt méhszájsebe abbahagyás után,pedig minden nődoki váltig állította,h ilyen hatásai nem lehetnek.Igen,közvetlenül nem is a tabletta okozta a sebet,közvetetten viszont van rá esély), a vékony nyálkahártya miatt könnyen elszaporodó kórokozók pedig később újra problémát okozhatnak…és így tovább és így tovább:S

Nem részletezem a dolgokat,a lényeg,h akkor,10 éve hiába nem volt semmi negatív hatása,panaszom,most viszont sorra jönnek elő a több mint valószínűen ebből is fakadó problémáim,amiket kín keservesen tudok helyre hozni Persze,mindenkire máshogy hatnak a szerek,mint ahogy többen is írták már,mások vagyunk, máshogy reagál a szervezetünk. De az biztos,h a saját esetemből kiindulva jóval később döbbenhet rá vki,h nem volt jó ötlet olyan sokáig szedni a fogamzásgátlót:S

Jha és emellett világ életemben örökmozgó voltam,imádok sportolni,odafigyelek az étkezésre,nem dohányzok,ritkán fogyasztok alkoholt(bár a környék,ahol élek,sajnos elég rossz levegőjű stb). Nem azt mondom,h minden a tabletta miatt van. Mai világban már szinte bármire rá lehet fogni,h káros,ezt és ezt okoz,de az biztos,h jobb lett volna,ha nem szedem a hormont, legalábbis ilyen sokáig!! Mindenkinek a maga döntése,él-e ezzel a lehetőséggel, vagy sem,a következményeket úgyis ő fogja viselni:S

184. bd55e3f068 (válaszként erre: 183. - Hannapanni)
2013. ápr. 5. 18:34
Természetes családtervezés.
183. Hannapanni (válaszként erre: 178. - Brudodargon)
2013. ápr. 5. 18:30
Mi az a TCST?
182. bd55e3f068 (válaszként erre: 178. - Brudodargon)
2013. ápr. 5. 18:14

Vagyis majdnem a véletlenre bízzátok.

És ha már minket, nőket így kiosztasz, miért nem tudsz majd gumit húzni?

181. M0ncsa (válaszként erre: 180. - Brudodargon)
2013. ápr. 5. 18:06
Nem kell ahhoz semmifele Gyuri bacsi, hogy tudjuk, a hagymafelek - foleg a fokhagyma - rendszeres fogyasztasa jotekonyan hat a magas koleszterinszintre... Tobbet er, mint barmilyen gyogyszer, ezzel kellett volna kezdeni.
180. Brudodargon (válaszként erre: 179. - Krisz42)
2013. ápr. 5. 17:22

Igazából több betegségem is van, amivel nem tudtak mit kezdeni az orvosok, de HOZZÁÉRTŐ gyógyfüves most új reményeket, és rövid időn belül eredményeket is hozott.


(Okulásra - bár nem a témához tartozik: magas koleszterin szintemre háromból két gyógyszer izomsorvadást okozott - amin az orvos nem is lepődött meg. Gyógytea kúrával már is el kezdett - mellékhatás nélkül - csökkeni a koleszterinszintem. Köszönöm ezt is Gyuri bácsinak.


Az orvos gyógyítson, ezt gondolom, de a gyógyszerekből minél kevesebbet.

Ha lehet, semennyit.)

179. Krisz42 (válaszként erre: 178. - Brudodargon)
2013. ápr. 5. 16:46
Vigyázz a gyógytea ajánlással,mert nekem a egyik fórumon majdnem fejemet vettêk,mert jobbnak tartottam,mint a sok gyógyszert.Ráadásul olyanok,akik sosem próbálták.Egyébként én is most kezdtem el egy Gyuri bácsis teát-karcsúsítõ-kiváncsi vok használ-e.De én bízom benne:))
2013. ápr. 5. 16:17

Van egy nagyon jó mondás:

Egy nő előbb mindent megtesz, hogy ne legyen gyereke, aztán meg mindent, hogy végre lehessen!


Lássuk be: a hormonokkal mérgezitek magatokat, nők!

Kérlek Titeket, ne tegyétek, mert meddővé tesz Titeket!


Védekezés: mi TCST-t fogunk majd használni esküvő után.


Akik már sok év tabletta szedés után meddőséggel küzdenek, azoknak ajánlom Füves Gyuri bácsi babaváró csomagját! Sok meddő párnak született ennek segítségével babája. gyorgytea pont hu


Üdv!

177. Csipkerózsika (válaszként erre: 175. - Noorah)
2013. ápr. 2. 08:37
Nagggyon szervezetfüggő, hogy mennyi a sok meg a kevés. Nekem 2,5 hónap elég volt, hogy kikészítsen. Ahhoz képest sok az egy év, az öthöz képest meg kevés.
176. CsillagTM (válaszként erre: 174. - Cbe6ba1fa9)
2013. ápr. 1. 17:15

1. honnan tudod, h nem lett semmi bajod tőle? (uh, hormonvizsgálat, stb. oké?)

2. akkor csak egy évig szedted? az mondjuk nem olyan sok...

175. Noorah
2013. ápr. 1. 07:44

mikiller: valószínű, hogy közrejátszott, sajnos korrigálásra is mindig a bogyót írják fel...


Kriszton23:Én is utálom a gumit és nem is bíztam benne, azért irtattam ki a gyógyszert. DE ha elolvastad a válaszokat, láthatod, hogy az első pár évben nekem semmi olyan bajom nem volt, amit ráfoghattam volna, sőt örültem, hogy beállított mindent! Az igazi probléma az 5. év volt. Szóval egy év nem hisem, hogy sok vizet zavarna, de szervezet függő, valóban.

174. cbe6ba1fa9 (válaszként erre: 1. - Noorah)
2013. márc. 31. 18:32

Fogamzásgátló tablettát én 17 évesen kezdtem el szedni, de soha semmi bajom nem volt tőle. Valamivel több, mint egy évig szedtem rendszeresen, utána egyéb okokból kifolyólag felesleges volt, maradt az óvszer. Azt viszont én sem szerettem, bár ez saját kis perverzióm, hogy jobb nélküle a szex. Tartós párkapcsolat esetén tuti elkezdeném újra, mert szerintem ez szervezetfüggő, hogy kivel mi történik meg. Hosszútávon meg nekem furcsa volna, mindig óvszert használni. Biztonságot egyik sem nyújt teljes mértékben, szóval...


Számomra a Lindynette nyújtotta a biztonságot, és nem bántam meg. Azért sajnálom, hogy veled viszont ezek megtörténtek. Van, aki azt mondja, hogy teljes tisztuláshoz legalább annyi időre van szüksége a szervezetnek, amennyi ideig szedted a gyógyszert az abbahagyás előtt.

2013. márc. 31. 16:42

Nem tudom hogy én szeretném-e hogy a leendő párom ilyet szedjen. Lehet meg kéne tanulni gumival is élvezni az "életet" (találni egy olyat amivel jó a szeretkezés) és nem hagyni tönkremenni a párom egészségét. Volt olyan óvszer amivel nagyon jó volt a szex, észre sem vettem hogy rajtam van, meg volt olyan is amiben szinte semmit nem éreztem, nem is volt szex belőle, hamar lelohadt az "érdeklődésem" :D Meg volt nő aki mondta hogy ő sem szereti.


Az exemnek policisztás petefészke volt, baba kiesett ugye, meg folyamatosan szednie kellett a hormonok miatta fogamzásgátlót, fél év alatt talán 1X volt vérzése, meg nem kevés baj volt szex téren sem, mert abszolút nem kívánta.. lehet itt !is! a tabletta volt a ludas..

172. 731e5b9ffb (válaszként erre: 171. - M0ncsa)
2013. márc. 27. 22:57
Kellemetlen..Főleg, hogy saját rokont előbb helyretesz az ember, mint a másik családból valót. Ezt a dolgot a párodnak kellett volna lerendezni, de ha a sajátomból indulok ki, ő se szereti elvinni a balhét, mindig én vagyok a rossz rendőr..:S
171. M0ncsa (válaszként erre: 167. - 731e5b9ffb)
2013. márc. 27. 20:27
Az ilyen embereket en sem ertem. Raadasul nekik is van 2 kisgyerekuk (ezert betegek allandoan, folyton osszeszednek mindenfele nyavalyat, legutobb a nagyobb belferges volt, gondolhatod...), ez az egyik; a masik meg, hogy amikor kerdeztek, mikor johetnek (es kb. 3 naponta megkerdeztek), mindig kikotottem, hogy 1) a gyerekek nelkul johetnek; 2) ha egeszsegesek. Erre mi tortenik? Beallit apuka taknyosan, kohogve a kislannyal. Ha az en rokonaim lettek volna, ugy valagon rugom a bejaratnal, hogy hazaig repul. De nem akartam, mert a ferjem batyjarol beszelunk, es szegeny emboron csattant volna az ostor. Mondjuk igy mar utolag sajnalom, hogy nem tettem meg megis. Cserebe utolag bekemenyitettem, es ki vannak tiltva tolunk, amig a kolok be nem tolti az 1 evet. Ha nem ertenek a szep szobol, akkor majd igy. ilyen ignorans f.szokkal sajnos nem lehet maskepp...
170. M0ncsa (válaszként erre: 166. - Bd55e3f068)
2013. márc. 27. 19:53

:D

Hade nem? Nekem aztan ne budositsen be domesztosszal senki :p

169. Noorah
2013. márc. 27. 19:08

A hormonrendszerre minden hat.


Nekem mondtak már olyat, hogy a bogyó elhagyása után romlott a szemük (ezt a szemész jegyezte meg). De melanómát is okozhat, mert az anyjegyek is elváltozhatnak ilyenkor, ezért kell figyelni őket nagoyn terhesség alatt és után.

168. Porcica (válaszként erre: 142. - Csipkerózsika)
2013. márc. 27. 18:50
A növényeket nem kezelik hormonokkal...
167. 731e5b9ffb (válaszként erre: 163. - M0ncsa)
2013. márc. 27. 18:17

"kedves rokon beallitott hott betegen ujszulottlatogatoba"

Na, ez viszont nálam is veri a biztosítékot..

Lehetett volna annyi esze, hogy otthon marad..

166. bd55e3f068 (válaszként erre: 163. - M0ncsa)
2013. márc. 27. 17:39
Ez az ablak nyitásos "megtorlás" baromi jó. Esetleg még szétnyitot magazinnal lehetne legyezgetni látványosan X'D
165. Krisz42 (válaszként erre: 161. - Selena78)
2013. márc. 27. 17:25
Na azért nem mű.Nekem egyszer volt fenn spirál,az viszont hozzáért a párom péniszéhez.Semmi sem tökéletes:)
164. M0ncsa (válaszként erre: 163. - M0ncsa)
2013. márc. 27. 17:19
Ja, a fertotlenites forro vizzel tortent, nem vegyszerrel :)
163. M0ncsa (válaszként erre: 162. - Selena78)
2013. márc. 27. 17:18

Fuj, bakker. En is illedelmes embernek tartom magam, de az biztos, hogy latvanyosan kereszthuzatot csinaltam volna, miutan vegzett a budin, es az is lehet, hogy lemostam volna utana vizzel, amit osszekent a domesztoszos kendojevel... Es egeszen biztos, hogy nem hivtam volna meg, de en sem mentem volna hozzajuk.


Hoxan meg lehet cifrakat olvasni :D igazabol szorakoztato, amig nem veled tortenik :D


En csak egyszer fertotlenitettem-szelloztettem vendeg utan, amikor kedves rokon beallitott hott betegen ujszulottlatogatoba. 3 hetes volt a szegeny gyerek. Megjegyzem, nem segitett, lebetegedtunk mind a harman...

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook