Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Annyira cikire sikerült az esküvőnk. A gyerekek elkezdtek... fórum

Annyira cikire sikerült az esküvőnk. A gyerekek elkezdtek... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3
36. f7f780f355 (válaszként erre: 35. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 5. 11:14
Akkor uljenek otthon a pichajukon. Pá
35. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 34. - F7f780f355)
2022. okt. 5. 11:13
Vannak sajnos, akik nem, vagy csak nehezen tudják megoldani a gyerekek elhelyezését. Voltak ilyen szülők nálunk is...
34. f7f780f355 (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 5. 11:10
nem kell elvarni ezert felnott esemenyre meg sem kell hivni.
33. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 30. - F7f780f355)
2022. okt. 5. 11:08

Van benne igazság,de mi ugye szeretjük a gyerekeket. Néha tudnak "kellemetlenséget" okozni, dehát mégiscsak gyerekek, nem?

Nem várható el, hogy egy 10 éves a qvantumfizikáról beszélgessen kúlturáltan.

32. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 29. - Csicsi25)
2022. okt. 5. 11:04

Ma már tudtam mosolyogni is a dolgon egy kicsit. Lehet, hogy túlreagáltam.

"Csak" 3 torta ment veszendőbe. 😮 Abból egy a férjemen landolt... 😂

31. f7f780f355 (válaszként erre: 18. - Violet18)
2022. okt. 5. 11:03

Nagy eskuvot a rongyrazos pncik terveznek. Minden csicsa, megmondjak ki mibe oltozzon 1 evig idegbetegen szervezik. Kinek kell az?

Persze kizarolag osszekuprogatott minimum ibiziai kolcsonre felvett naszuttal h legyen mit posztolni a féjszbukra. 🤪🤪🤪🤪🤪

30. f7f780f355 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 5. 11:00

Ezer mondom aki szep, komoly eskuvot akar az nem hiv kolykoket. Amelyik rokon meg emiatt nwm jon el az meg is bacodhat.

Kinek van arra is szuksege h Pistike akkor kezdjen el fejhangon uvolteni mikor ki akarod mondani a boldogito igent? Esetlegba aa vacsora kozben rohangaszni az asztal korul?!!

29. Csicsi25 (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 5. 10:51

Akkor igazán ne érezd rosszul magad ezmiatt. Fogd fel úgy, hogy a gyerekek különösen jól érezték magukat és egy kellemes emlék lesz számukra ez a lagzi. Talán még felnőtt korukban is emlegetni fogják :)

Mondjuk a tortákat sajnálom - dehát ez van :D

28. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 27. - Csicsi25)
2022. okt. 5. 09:57

Igen, különteremben voltak,persze azért hozzánk közel. Azt hittem, hogy így talán kötetlenebb lesz, hisz nem kell aggódni, mert nem lesz gond belőle.

Igen, nálunk nyugi volt... Még az kellett volna, hogy mi is beszáljunk, mi?? 😂😂

27. Csicsi25 (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 5. 09:52
Külön teremben voltak a gyerekek és senki sem figyelt rájuk? Hát, akkor nem csodálom, hogy tortadobálás lett belőle. Főleg a "legjobb" korosztály. Akkor ezek szerint csak náluk a teremben volt ez a banzáj, a felnőttek részén nyugi volt? Mert ha így volt, akkor semmi gáz. Ilyenek a gyerekek, ha nem figyel rájuk senki. Azt hiszem, ők jól szórakoztak és sokáig fognak emlékezni erre a klassz bulira :)
26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Mongi)
2022. okt. 5. 09:33
Igen, én is ezzel nyugtatom magam. :)
25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - Libikóka)
2022. okt. 5. 09:28

Természetesen minden szülő vállalja az okozott "kárt", ez nem kérdés. Senki nem tiltakozott ez ellen.

Nyilván, ha eltelik majd 1-2 év, akkor én is máshogy nézek a szitura.

Egyébként a férjem ment be hozzájuk "rendet tenni", de nem sok sikerrel.

24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - Imisz)
2022. okt. 5. 09:24
Voltak már nálunk többször is előtte, és eddig soha nem volt galiba. Ezért nem tudom hova tenni...
23. libikóka (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 5. 09:24

Amikor azt írtuk ,,később ,,az tényleg később:))

Most még friss ,megértem hogy így vagy ,,ha az én lányom esküvőjén lett volna ilyen tuti közbelépek,,nem érdekeltek volna az érintett szülők.Persze lehetőleg úgy hogy ne okozzak nagyobb feltűnést.

22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Libikóka)
2022. okt. 5. 09:20

2 hete volt, tehát már "tompult" a dühöm.

Igyekszem nem gondolni a dologra, dehát annyira zavaró volt ezt látnom. Pedig olyan szépen elterveztem mindent:a gyerekek egy különteremben voltak(9-13 évesek), ahol a vacsorát kapták.Egy szülőnek sem volt kifogása ez ellen. Sőőt, tök jó ötletnek tartották,hogy így legalább nem kell "figyelni" rájuk.

21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Soufflet)
2022. okt. 5. 09:15

Persze, jó buli volt, ezzel nem volt probléma.

Férjem is ezt mondta, hogy ne foglalkozzak vele.

20. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 5. 09:08

Sajnálom.

Valaki írta hogy később megszépül az emlék,,és valóban:))

Szokták mondani nem is "rendes" esküvő ahol nincs valami gubanc,,később amikor kiheverted jókat lehet rajt nevetni ,,és mesélni:))

Nem neked kell megalázó legyen, és nem is az,,sokkal inkább az okos szülőknek.

19. Imisz
2022. okt. 5. 08:54
Most már tudod, hogy a tortadobálós gyerekeket és szüleiket soha nem kell meghívni magatokhoz! Ki tudja mit művelnének?
2022. okt. 5. 08:54
Igenis ki kell tiltani a gyerekeket az esküvőről. Ha nem.tetszik nem.jonnek a szülők sem. Ne aggodj, idovel megszepulnek az emlékek. Amúgy en sosem akartam nagy eskuvot, nem is voltunk csak 6an a tanukkal es az anyakonyvezetovel egyutt...
2022. okt. 5. 08:20

Amugh meg szarni ra! Jo buli volt?

Szeretitek egymast. A tobbi nem szamit!

16. simple (válaszként erre: 12. - Léna123)
2022. okt. 5. 08:18
Pedig sok ilyen van. Én voltam olyan szertartáson, amiből semmit nem hallottunk, egy ordító gyerek miatt. Az anyja nemhogy kivitte volna, maradt vele bent, és hagyta, hogy a gyerek végig ordítson. Senki nem halott semmit. Na ekkor fogadtam meg, hogy az én esküvőmön nem lesz gyerek.
15. semleges (válaszként erre: 5. - Simple)
2022. okt. 5. 08:16

Ismerősnél sem lehettek gyerekek az esküvőn. Akik vitték azoknak a szertartás után haza kellett menni, nem maradhattak ott a lagziban. Még a közeli családtagok sem. Volt pénz, volt hely kinti, benti is, tehát nem ez volt az indok. Szerintem ez egy örömteli és családi esemény. Mikor ünnepeljenek együtt ha nem egy esküvőn.

Sok gyerekesnek rosszulesett, sokaknak megváltozott a kapcsolata a fiatalokkal és nem jó irányban.

14. Soufflet (válaszként erre: 13. - Soufflet)
2022. okt. 5. 08:14
Elmegy, hogy visszalo
13. Soufflet (válaszként erre: 5. - Simple)
2022. okt. 5. 08:13

Mi az eskuvonke apuka, anyuka nagyszulok, tesok tarsasagrol terveztunk.

Aztan meg gyenge voltam. Anyamnak nem mondtam nemet. Es hirtelen felugrott a letszam.

" Csak kitakarini, rendbe tenni kellett az egesz hazat." Egy hettel elotte, amig en csinaltam, az anyam a TV elott mondta, hogy majd meglesz.

Ahova elpakoltam feliratozva, ahhoz senki nem nyult azota. 22 evesen mentem ferjhez, es 36 eves vagyok.

Szerintem jo hasssgban elni. De legkozelebb a szuleim lesznek ott talan. Nem torta dobalo trogerek.


Nekunk fel kellett takaritani, kiveve, ha szilankok voltak, amig kicsik voltunk.

En nem ertem, hogy dobalnak tortat. Ez nem "rosszalkodas".

Elmi tiszteletlennek, es "csata" eseten bevonta a masikat is. Hagy evesek voltat? 8-10-ig elmrgy

12. Léna123 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 5. 07:48
Értelmes vendégeitek lehettek, el nem tudom képzelni, hogy a gyerekeim tortával dobálózzanak, eszükbe sem jutna, azt meg pláne nem tudom elképzelni, ha mégis ilyet csinálnának, hogy ezért ne szóljak rájuk.
11. Soufflet (válaszként erre: 6. - Napsugár8)
2022. okt. 5. 07:45
Szerintem azoknak, akie a kolykok.
10. Soufflet (válaszként erre: 9. - Soufflet)
2022. okt. 5. 07:43
...balozzanak.
9. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 5. 07:43

Tesssek? Ezt elkepzelni sem tudom.

En meg baba voltam, mikor a csaladban megesett, hogy majdnem verekedes vagy csunyabb lett, mert a programot nem beszeltek meg. Nalunk szokas volt a "menyasszony szoktetes" a tavoli rokonoknal meg nem. Nem is hallott rola. Es egy ittas tavoli komolyan vette, hogy mit muvelsz. Leutotre a menyasszony lopot, es kest rantott az asztalrol, hogy kibelezi.


De hogy a gyerekek garazlakodnak....

1. Amig gyerek voltam, eszembe sem jutott.

2. Senki nem volt korulottuk?


A ballagasomra kb. 80 fot hivtunk meg. Mindenkit, aki legalabb unokatestvere anyamnak, es az elozo evekben az eskuvojukjon, egyeb bulijukon voltunk (plusz pat barat)

.


Isten nyugoszralja egy nenem, o szeretett partit csapni, es kb. ugyanaz a tarsasag jott ossze.wrlkepzrlni sem tudom, hogy a tornaval do

2022. okt. 5. 07:34
Kellemetlen, de ne aggódj, utólag megszépül az emlék.;)
2022. okt. 5. 07:30
babás habparty
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook