Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hirtelen elkezdtek kilyukadni a fogaim. Mi lehet az oka? fórum

Hirtelen elkezdtek kilyukadni a fogaim. Mi lehet az oka? (tudásbázis kérdés)


2013. nov. 10. 15:21
D vitamin naponta legalább 2000 NE.
2013. nov. 10. 15:17

Ugyan ez van velem is,mióta egyetemre járok,egy csomó lyukas fogam lett,pedig még jobban oda is figyelek,nem iszok szénsavas dolgokat,szinte csak vizet,rendesen mosok fogat,fogselymezek,vitaminokat is szedek és mégis...18 éves korom előtt nekem is gyönyörű fogaim voltak,mindig megdicsérte az orvos.

Fontos a rendszeres fogászati vizsgálat,még ha látszólag semmi baj sincs,így elkerülhető,hogy nagyobb probléma legyen,hisz ha van valami kis szuvasodás,azt gyorsan le tudja kezelni az orvos,mielőtt baj lenne.

Amúgy engem is érdekelne,hogy lehet-e tenni valamit ez ellen a dolog ellen,van-e valami vitamin,vagy spéci fogkrém,ami jó lehet.

2013. nov. 10. 15:01

Sziasztok!

18 éves vagyok, és fél éve volt először 2 pici lyuk a fogamban, azelőtt semmi. Most pedig megint látok 2-3 kis lyukat. Ez mitől lehet, hogy eddig semmi, most meg hirtelen sok?

2013. nov. 10. 15:00
Hirtelen elkezdtek kilyukadni a fogaim. Mi lehet az oka?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook