Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Angyalok -ki fogadna Angyalokat? fórum

Angyalok -ki fogadna Angyalokat? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2011. jún. 11. 19:27
Köszönöm a válaszod,és a türelmed!Nyugi,nem hiszem,hogy bolond lennél!Elég régóta foglalkozom angyal témával.Kíváncsi voltam,h.hogy hogyan alkalmazod ezt.. konkrétan ez a tanítás kitől származik?
2011. jún. 11. 19:15

Így kell fogadni őket:

Szükségesek: 1 szál fehér virág, 1 db alma, egy fehér gyertya (a gyertyának az 5 na alatt, ameddig az Angyalok Nálad vannak, minimum 20 órát kell égnie), egy fehér boríték, amely 3 jelen idejű és konkrét kívánságodat tartalmazza.

Fogadás: Kitárod az ajtót, hogy bejöhessenek, és ezt mondod:

"Isten hozott Angyalok! Köszönöm, hogy eljöttetek hozzám. Nagyon örülök, hogy megtiszteltétek az otthonomat, Ti akiket . . . . . . küldött.

Kérlek benneteket, hogy tisztítsátok meg ezt a házat, azokat, akik itt élnek, és akik ide jönnek! Kérlek hozzatok harmóniát, szeretet, örömöt békét, jó egészséget, boldogságot, anyagi biztonságot az életünkbe és mindazokéba, akik a környezetembe vannak. Tudom, hogy az én hitem, elhatározásom, erőfeszítéseim hozzájárulnak a Ti segítségetekhez. Köszönöm támogatásotokat a három kívánság teljesüléséhez!"

Továbbküldés: Az Angyalokat tovább kell küldeni 3 ismerősödnek, akikkel már korábban megbeszélted, hogy fogadja őket.

Az 5 . nap estéjén 21. 30-kor. Ki kell nyitni a bejárati ajtót, és el kell mondani a 3 nevet, akikhez az Angyalok mennek, végül megköszönöd, hogy ott voltak Nálatok.

A borítékot, amely a 3 kívánságot tartalmazza, el kell égetni, az almát meg kell enni. Mielőtt az Angyalok megérkeznek az ismerősödhöz, 5 napot pihennek. Majd 5 nap múlva ott lesznek, 21. 30-kor az ismerősöknél.


Nálunk olyankor egész meghitt a hangulat, köszönök Nekik mikor elmegyek munkába, akkor is, ha haza érek.

Beszélek hozzájuk. :)

Szeretném kijelenteni, hogy normális vagyok, de én nem csak a materiális dolgoknál ragadok le.

Inkább azoknál nem is, mert múlandóak.

2011. jún. 11. 19:11
Ezt hogy értitek? "befogadni az angyalaidat"?, Ha van esetleg időd,leírhatnád konkrétan,hogy miről szól ez.! Köszönöm!
2011. jún. 11. 18:59
2 embert keresek, akik az angyalkáimat tudják fogadni,június 18-án!
476. Érzelmes (válaszként erre: 475. - 9f98008a3b)
2011. jún. 11. 13:26

Nem hallottam eddig az Angyalok befogadásáról, kicsit utána szerettem volna nézni. Ha van tapasztalatod szívesen meghallgatnám! Köszi

Örülök hogy befogadod az Angyalkáimat, még két embert keresek!

475. 9f98008a3b (válaszként erre: 474. - Érzelmes)
2011. jún. 11. 12:42

De ugye nem csak ezért regeltél ide be? :)))


Persze, én szívesen látok vendégül Angyalkákat!

Köszönet!

474. Érzelmes (válaszként erre: 473. - 9f98008a3b)
2011. jún. 11. 12:24
Június 18-án tudnám küldeni
473. 9f98008a3b (válaszként erre: 472. - Érzelmes)
2011. jún. 11. 08:05
Mikor indulnak? :)))
2011. jún. 11. 07:55
Sziasztok! 3 embert keresek, akik az angyalkáimat tudják fogadni
2011. jún. 9. 22:33

Sziasztok!

Aki szeretne Angyalkákat tudnék küldeni!

2011. máj. 31. 18:44
Ez a fórum halott?
2011. máj. 27. 22:55
Sziasztok! 3 embert keresek, akik az angyalkáimat tudják fogadni 06.21-től. Itt is írhattok, de e-mail-ben is : ejcsillag1@citromail.hu
468. cica666 (válaszként erre: 466. - Szemmelver)
2011. máj. 13. 12:00
Szia elküldenéd hozzám is majd az angyalokat?
467. 745c235007 (válaszként erre: 466. - Szemmelver)
2011. máj. 9. 13:25
:)
2011. máj. 9. 11:15
most vannak nálam:)
465. Gine
2011. máj. 5. 20:15
Hozzám vasárnap jönnek az Angyalok,utána tudok küldeni,szóljon aki szeretné:)
464. 03feca27e2 (válaszként erre: 463. - 745c235007)
2011. máj. 2. 12:01

Szia!:))


Nem akartam bántani senkit.



HA VALAKI ÚGY ÉREZTE BÁNTANI AKAROM, AKKOR ELNÉZÉST KÉREK TŐLE! SAJNÁLOM! NEM VOLT SZÁNDÉKOS!

2011. máj. 1. 22:40

Sziasztok! Angyalos fórum=itt a helyem :))


több dolgot szeretnék, remélem sikerül összeszednem - értelmesen...


először is!! mivel itt vagytok ezen a fórumon gondolom nem kell elmagyarázni hogy mindannyian más fejlődési szinten vagyunk. más úton járunk, máshol tartunk ezen az úton... tehát, nem kell emiatt vitatkozni, hogy mások vagyunk és másképp látunk dolgokat. ha valaki angyal oltárt készít, mert Neki így könnyebb, jobb, szebb a kapcsolatfelvétel, akkor tegye úgy!!! aki ajtót nyit Nekik:), az tegye úgy!!!! ezek (ha saját példámból indulok ki) bizonyos lépcsőfokok , amiket sokan bejártunk már és még sokan be fognak járni. Magam is fogadtam anno angyalokat, mert nem hittem, nem tudtam hogy erre elég vagyok Én Magam is!!! ajtót sosem nyitottam Nekik, de el tudom képzelni hogy valakinek ez jó lehet...


szóval, ne bántsunk senkit azért a módszerért amit Ő használ ahhoz hogy felvegye az Angyalokkal a kapcsolatot... Ki tudja??? lehet hogy mi Magunk is nevetni fogunk egy idő múlva mostani gondolatainkon :))


DE(!) az nem baj, ha azok az emberek aki még kevesebbet tapasztaltak, azok meghallják azoknak az embereknek a szavait akik már valamivel előrébb járnak!!! mert lehet hogy jót akarnak és lehet hogy nem butaság amit mondanak :))


mit is akartam még????


ja, igen!!! ang.!!! tudod imádlak, de azt hiszem hogy félreértetted most csorieva mondatait... bár, nem tudhatom hogy Ő hogyan gondolta, de ha Én ilyet írnék, akkor azt érteném ezalatt hogy nem vagyunk egy szinten: hogy valóban nem vagyunk Mindannyian egy szinten... van, akinek még az ego-ja olyan erős hogy kellenek neki ezek a rituálék!!! egyszerűen mert így "hihetőbb" és befogadhatóbb!! Te és Én meg sokan mások, már tudjuk hogy erre nincsen szükség!! Sőt, nem kell hangosan beszélni, csak Mi kellünk és a tiszta szívünk, lelkünk!!! :)))


szóval, azt javaslom fogadjuk egymás "módszereit" mert egyik nem jobb vagy rosszabb mint a másik, csak más!!! :)))

462. dcf348385f (válaszként erre: 461. - 03feca27e2)
2011. ápr. 28. 20:46
Igen,igen és igen:)
461. 03feca27e2 (válaszként erre: 457. - 4b6a2525df)
2011. ápr. 28. 20:12
Nem értem ezt a "egyszercsak azon a szinten lesznek ahol Te vagy" szöveget.... Mert én milyen szinten vagyok szerinted? Egyszerűen csak nyitott próbálok lenni feléjük mindig, és van hogy nem sikerül, de attól még megkapom a segítséget hogy nem érzem őket például... Mindenki megkapja a segítséget, a figyelmet. Na, mindegy...
460. 03feca27e2 (válaszként erre: 454. - Dcf348385f)
2011. ápr. 28. 20:09
Jajj....
459. bobczy
2011. ápr. 28. 19:11
Aki szeretne angyalkákat vasárnap (05,01) tudnék neki küldeni.Írjatok
458. dcf348385f (válaszként erre: 457. - 4b6a2525df)
2011. ápr. 28. 16:04
,,Nem minden ember képes megérezni az anyalok jelenlétét." Képes lenne rá, ha nyitott lenne.Képeslenne bárki:)
457. 4b6a2525df (válaszként erre: 452. - 03feca27e2)
2011. ápr. 28. 06:57

Figyelj. Az a véleményem, hogy valahol el kell kell kezdeni.

Nem minden ember képes megérezni az anyalok jelenlétét.

Sokuknak eszébe sem jut, mert az angyalokat azonosítják a templomi freskókon lévő pufi angyalkákkal.


És szerintem, akik még soha nem foglalkoztak ezzel a témával és ide tévednek, és végig is csinálják ezt a "ceremóniát" bizonyára az érdelődésük az angyalok felé fordul és egyre több információra vágynak, amit meg is szereznek, és hopp egyszercsak azon a szinten lesznek ahol Te vagy.


Én örülök ennek a kezdeményezésnek, mert igy sok ember (akinek eddig eszébe sem jutott volna) jut el az angyalokhoz.



Tudom, hogy más angyalokat is lehet hívni. Több, angyalokkal foglalkozó könyvem, sőt kártyám is van. De itt a neten a Lótuszvirág pagodába is minden nap bekukkantok, és pár kártyát megnézek

456. dcf348385f (válaszként erre: 455. - Szemmelver)
2011. ápr. 27. 20:54

3 éve volt.Lebetegedtem.Magas láz stb. Tüdőgyuszi.Betegállományba nem mehettem, féltem, kirúgnak, szabi is kilőve.Így jártam dolgozni 3 napig. 3. nap felhívtam a fiamat, jöjjön ki elém a buszhoz.Éreztem, nem tudok hazamenni, ámen. - Orvost látni se akartam.Szedtem gyógybogyót, ittam gyógyteát, de a 3 súlyos nap, nem enyhült. -

Szal, fiam hazatámogatott.- Közben adta az oktatást - Otthon levetkőztem, lefeküdtem, s el is aludtam. Álmomban egy Angyal után ,,siklottam" felfelé.Láttam az életem, születésemtől.Reggel úgy keltem fel, hogy elfelejtettem a betegséget.A gyerekek, a férjem értetlenül néztek, s kérdeztem, mi van, miért bámulnak.Szószerint, kiugrottam az ágyból, s kértem a kávémat.Így kezdődött a keresésem.

Ha valami már fizikailag fáj, vagy valaki beteg nálunk, ha sikerült összeszednem valami negatív tulajdonságot, stb. akkor kérek segítséget.Siker, vagyon, hatalom, love miatt sosem.- Nem is érdekel - S Nem hiszem, hogy az jönne, akit hívnék.

Nincs gyertya, oltár, virág. Van más, ami ezeknél a szimbólumoknál fontosabb. Amúgy, az Angyal előtt nincs titok, hogy ki, miért teszi, amit, s kiben, mi lakik.Se más erők elött.

A tudat, az érzelem nemcsak a fejünkben van :)Arról élő, s nem élő bármikor tudomást szerezhet, belerondíthat -- mégjobban akár.

Minden, mindennel összefügg, szövöttebb, mint 1 pókháló:)

455. szemmelver (válaszként erre: 453. - Dcf348385f)
2011. ápr. 27. 20:12

kíváncsi lennék a történetedre

sajnos nem szeretek írni:( ezért csak nagy vonalakban írtam

454. dcf348385f (válaszként erre: 452. - 03feca27e2)
2011. ápr. 27. 19:37

Mágia, fehér bosziság = piac, hiszékenység.

New Age - es is, azt olvastam

453. dcf348385f (válaszként erre: 451. - Szemmelver)
2011. ápr. 27. 19:25

Dehogynem!Ha leírnám a velem történteket, Te nem hinnél nekem:)

ang. jól írta, nem pusztán az én angyalomat tudom hívni.Nem szeretnélek megbántani, nem áll szándékomban.De, egyszer, csak egyszer, úgy szívből és igazán, próbáld ki!S akkor szűrd le a Magad igazságát!--Akkorsem éreztem írásodból azt, amit kellett volna :) Honnan tudod, Mi volt az, ami a levegőt bezavarta? Amúgy, a tudat is csodákra képes, sosem biztos, hogy minden az angyal műve :) Szerintem, elég széles téma lenne.Kár, hogy nem írtad meg részletesen.

452. 03feca27e2 (válaszként erre: 450. - 4b6a2525df)
2011. ápr. 27. 17:21
Én nem csak őrangyalokról beszéltem.... Arkangyalokról is, őket is lehet kérni, bármelyik angyalt.... Fogalmam sincs ki indította ezt a dolgot el, de nekem ez valahogy nem tetszik.... És biztos vagyok benne hogy vannak olyanok akik azt hiszik csak ebből állnak az angyalok hogy csak ilyenkor jönnek....és ez gáz!
451. szemmelver (válaszként erre: 449. - Dcf348385f)
2011. ápr. 27. 16:58
nem érzed át a lényeget azt gondolom
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook