Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Angyalok és gyerekek... különleges barátok! fórum

Angyalok és gyerekek... különleges barátok! (beszélgetős fórum)


2014. szept. 10. 18:48

Bátyámék Londonban élnek egy régi családi házban.

Pár éve amikor náluk voltam a kislányuk 1,5 éves lehetett.Rendszeresen éjszaka riadtan,rémülten, ébredt,és annyira sikított hogy még a szülei karjaiban sem tudott megnyugodni.Egyik alkalommal amikor már nem bírtam hallgatni szegényt hogy síkit annyira fél,és senki nem tudta megnyugtatni,átmentem a szobájukba és kihoztam.Na ekkor teljesen lehiggadt és megnyugodott.Ez sajnos rendszeres volt és mindig az éjszaka közepén riadt fel.Volt valami abban a szobában amit ő láthatott és ami ennyire megrémítette.Néha ha az én szobámban aludt el akkor nem volt semmi gond.

De mivel nem múlt el ez a dolog és a kislány folyton így ébredt,bátyámék kihívtak egy papot aki megszentelte az egész házat és azóta semmi nincs.

A gyerek azóta jól alszik és nem riad fel.

Ő biztos nem angyalokat láthatott:(

21. Juca78
2014. szept. 10. 17:12
2 hónapos kislányom naponta többször is megesik, hogy bámulja a plafont és vigyorog. Van, hogy valamit követ a tekintetével, a szája fülig ér. Vajon Angyalt lát?
2012. máj. 10. 18:31
Nekem a kicsik (ikrek) egyszer meséltek anygalokról! Jobban mondva, az egyik drágám elkezdte mondani, hogy Én milyen jó anya vagyok, és jó hogy az angyalokkal engem választott! Kérdeztem, hogy ezt hogy érti, és mondta, hogy fent volt egy felhőn és angyalok segítettek Neki anyukát választani, és engem láttak lent a földön! Kérdeztem, hogy a tesódat is választottad? Mire megszólalt a tesója, hogy nem, Ők csak a pocakomba találkoztak! Hát egy csöppet meglepődtem a hallottakon!
2012. máj. 10. 18:11

Azért indítottam ezt a fórumot,mert nem találtam ilyet csak szellemeset.A kettő nagyon nem ugyan az.

Nagyon érdekes ez a téma,szerintem csodálatos hogy a gyerekek ilyen képességgel vannak megáldva!

Az én 2éves fiamis lát dolgokat és a maga nyelvén el is mondja.Valamelyik nap is mondta és megkérdeztük mit lát.Azt mondta nénit akinek szárnya van és mutatta a hátá.Én örülök,mert szerintem vigyáznak rá!:)

18. Juca78
2012. máj. 10. 17:52
17. Juca78 (válaszként erre: 16. - Bnedora)
2012. máj. 10. 17:49
Én nem találtam másikat
16. bnedora (válaszként erre: 12. - Juca78)
2012. máj. 10. 17:46
Bocsi, akkor rosszat másoltam be, de biztosan van már ilyen fórum akkor is.
15. cel
2012. máj. 10. 17:31
Unokám még beszélni is alig tudott, amikor "annyalkás" könyvet kért.
14. Juca78 (válaszként erre: 13. - Hannapanni)
2012. máj. 10. 17:31

Gyerekemtől nem hallottam még hogy látott volna de régen félt a szobájába. Nem mondta miért.

Én sajnos láttam szellemet,

de sajnos angyalt még nem.

Itt a 2 sajnos nem ugyanazt jelenti.


1x találkoztam egy bácsival aki csak úgy oda akarta adni az esernyőjét mert nagyon megáztam, de nem fogadtam el. Rátette a kezét a fejemre és megígértette velem, hogy amint hazaérek megszárítom a hajam.

Nekem ő olyan volt mint egy angyal ember képébe.

13. Hannapanni (válaszként erre: 12. - Juca78)
2012. máj. 10. 17:26

Ez így van, nekem mindegyiket látja (az öccse nem szokta mondani, de ez persze nem jelenti azt, hogy nem látja).

Az aurát is látják, nekem mindegyik babakorban a koronacsakrát nézte...

12. Juca78 (válaszként erre: 11. - Bnedora)
2012. máj. 10. 17:18

A szellemek nem angyalok


Ég és föld köztük a különbség

2012. máj. 10. 17:05

Itt van a másik fórum címe:

A gyerekek látják a szellemeket?

2012. máj. 10. 16:58

11 hónapos kisfiam szokott nevetgélni, néz a semmibe. Olyan mintha valakit nézne, mintha lenne ott valaki akire vigyorog. Hát érdekes. Állítólag a szellemeket is megérzik a gyerekek, ezzel kapcsolatban nekem is voltak élményeim.

Egy barátnőm kislánya látta a nagymamáját aki már azelőtt meghalt, hogy ő megszületett volna... Angyalokat Én is szeretnék látni és érezni, de szellemeket nem.

2012. máj. 10. 16:56

A 4,5 éves fiam 10 angyallal van körülvéve. :-)

Egy nemrég meghalt rokon kislány szellemével is beszélt, aki azt mondta neki, hogy nem találja őt Isten (úgy értelmeztük, hogy ő nem találja Istent)

a fiam azt mondta neki, hogy hívja az angyalokat, sőt a sajátjaiból is küldött párat.

Megdicsértem a gyereket, hogy ügyesen segített.

2012. máj. 10. 16:49
Van már ilyen v. hasonló fórum.
2012. máj. 10. 16:27
remélem beindul a fórum,mert kíváncsi lennék tapasztalatokra...
6. 8270940af3 (válaszként erre: 4. - 74f8c12b8e)
2012. máj. 10. 16:26
hosszú lenne leírni, kinaplózom magamból a hülyeségeimet:)
2012. máj. 10. 16:24
Sosem láttam angyali arcot, csak mozgó színes pacákat, amik nagyobbak voltak nálam, és lekötötték a figyelmemet. Nem igazán emlékszem, csak szüleimnek mondtam, talán 5 éves lehettem, mikor hiányolni kezdtem a színes pacáimat.
4. 74f8c12b8e (válaszként erre: 2. - 8270940af3)
2012. máj. 10. 16:22
Mit értenek a szüleid az alatt,hogy nemnormális vagy?
2012. máj. 10. 16:21

És mit láttál?

Hogy írnád le őket?Ha emlékszel még..:)

2012. máj. 10. 16:18
4 éves koromig láttam őket, anyámék szerint ezért vagyok ilyen nemnormális azóta is:S
2012. máj. 10. 16:16

Sokat olvastam arról hogy a gyerekek 5-6 éves korukig látják az angyalokat.

Olvastam hogy van hogy beszélnek róluk vagy sokáig néznek egy pontot a falon vagy egyedül beszélgetnek a szobában nevén nevezik őket...

Érdekelne hogy van e saját tapasztalatotok ezzel kapcsolatban.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook