Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Angyalok, égiek kísérik az életemet fórum

Angyalok, égiek kísérik az életemet (beszélgetős fórum)


523. 5193772e0c (válaszként erre: 518. - Zizisicc)
2009. szept. 3. 21:28
ha nem egyezik, akkor nincs baj, azt meg lehet beszélni, de ez nem erről szólt.
522. 5193772e0c (válaszként erre: 517. - 3c0814215c)
2009. szept. 3. 21:25
Köszönöm!
521. 5193772e0c (válaszként erre: 517. - 3c0814215c)
2009. szept. 3. 21:24

Nem megsértődni kell, hanem odafigyelni a dolgokra. Ha van véleményed oszd meg, ha megosztható, és figyelj a hangnemre és a témára.


Ha olyan, amit mindenki elfogad, soha nem szoktam negatív vélemény használni. De két lapon keresztül, csak egymást piszáltátok. Ez nem humor. A humor az amin mindenki egyformán nevetni tud.

520. 5193772e0c (válaszként erre: 518. - Zizisicc)
2009. szept. 3. 21:22
Sok mindent el lehet fogadni, nem nem mindegy mi a téma, és hogyan tálalod. Ebben gondolom egyetértünk.
519. 5193772e0c (válaszként erre: 497. - Zizisicc)
2009. szept. 3. 21:21

Nézd véleményem szerint a poénkodás az egy humoros dolog, és általában mindenki érti, mulatt rajta, de semmi poénnos hangvétele nem volt az általa hozzáfüzötteknek.

Inkább csipőbölt üzelt és elég telibe találó módon.

Pl. az oltáskérdésnél, mit találtál TE olyan humorosnak.


A lényege a dolognak az volt, az oltás nem más mint a népírtás, humánus de rentkiívül visszafogott formája.

Csak egyet felejtesz ember, ha egy bizonytalan ember olvassa, még a gyermekének sem adatja az egyébként szükséges oltást.


Most mást nem láttam, minthogy egymás froclizzátok. Teljesen felesleges. Hogy a világban vagy a világon mi problémás azon segíteni ezen a fórumon nem lehet. TE lehet a szavakon lovagolni.

Az olvastam, a hallottam nem indok arra, hogy általánosságban beszéljük.


Vannak hasznos oltások, melyek életet menhetnek meg. De mit szólnál akkor, ha valaki pont emiatt nem adatna be oltást, mert Neked halaszthatalanul szükségesd megosztani a nem tetsző véleményedet. Nem kell velem egyetérteni, de azt kértem, hogy a fórum maradjon tiszta. TEljesen felesleges egymást froclizni és véleményt alkotni olyan témákban amiben nem vagytok kompetensek. Ezért mondtam a lázítást.

Az oltás kérdés megtétrelére arra kell bízni, aki be akarja adatni. Nem kell ezen a fórumon a népírtásról beszélni. Senki nem kért erre senkit. Nem tudom, hogy a csudában ment el ez a dolog idáig. Annak ellenére, hogy kifejezetten kértem, hogy vigyázzatok erre.

Mindent lehet, csak kulturáltan, hogy aki tanulni jön ide, vagy elmesélni élmények, esetleg megosztani az is jó érezze magát.

518. Zizisicc (válaszként erre: 515. - Shally)
2009. szept. 3. 20:04
De tudod a jószándék, a szívélyesség, kedvesség nem fogyhat el akkor, ha olyan véleménnyel találkozunk, ami nem egyezik a miénkkel, el kell tudni fogadni, hogy másoknak más a tapasztalata, tudása, hite ..... legalábbis én így gondolom. :o))
2009. szept. 3. 19:45
Bocs ha zavartam! Már itt sem vagyok. További jó fórumozást! :)
516. Zizisicc (válaszként erre: 512. - 7717d911a9)
2009. szept. 3. 19:17

Na, látod! :o))

IGSZ pl. maga a kétely, a tagadás, de gondolkodik ..... talán idővel elég nyitott lesz ahhoz, hogy tapasztaljon is. :o)))

De addig kérdez, kutat, eszmétcserél és persze kekec is .... :oDDD

515. Shally
2009. szept. 3. 19:14

Tény hogy egy fórumban lehet mindenfélét irogatni, és véleményt mondani, hiszen erről szól, mégis lualajnak adok igazat. Valahogy eleinte szivesebben olvastam, tényleg nem az jön át már ami a legelején.

Ő jószándékból írja amit ír!

514. 7717d911a9 (válaszként erre: 508. - 40163fd81d)
2009. szept. 3. 19:11
Fata most elmész?? Itt vagy még??...
2009. szept. 3. 19:09

Lualaj!! Ezt írtam neked amire nem kaptam választ:


- Én megértem a fiadért tett tanácsokat, de a "megbeszéled", "te mész el", "az én fiam nem lehet inkorrekt" és ehhez hasonló az nem elvárás?? -

512. 7717d911a9 (válaszként erre: 510. - Zizisicc)
2009. szept. 3. 19:03

Bizony mondasz valamit Zizisicc!! Nem is kicsit.

Tapasztalás!!! És mint mondottam a szív útján!! Az élő esszencián keresztül. Nagyon fontos. Persze kételyek mindig is lesznek ebben a racionális világban. Meg kell oldani.

511. 7717d911a9 (válaszként erre: 508. - 40163fd81d)
2009. szept. 3. 18:59
Bizony Én nem szimpatizálok senkivel, pillanatnyi igazságok és a szív útján döntök. Azt kell mondjam hogy bár Lualaj-jal sok bajom nincs meg senkivel. Mégis azt érzem hogy Lualajnál sok az elvárás. Írtam Neked erről és még mindig nem válaszoltál pont erre az egyre. Morgana valamit nagyon is jól érez. Úgy érzem szépen irányítod mások véleményeit mint egy Tyúkanyó a kicsinyeit.
510. Zizisicc (válaszként erre: 507. - 7717d911a9)
2009. szept. 3. 18:58

Senkit nem lehet megmenteni a kételyektől, mi több, jó, ha vki nem csak bemondásra hisz a dolgokban, hanem tapasztal is, de ez még nem zárja ki, hogy elgondolkodjon bizonyos dolgokon.

Én azt gondolom, hogy itt a földön élve, senki nem tudja a tutit! Csak legfeljebb azt hiszi, hogy tudja, ill. a tapasztalásai alapján van benne egy bizonyosság. De hogy tényleg úgy van-e, ahogy gondoljuk, az majd csak a halálunk után derül ki.

Szóval itt max. beszélgetés, eszmecsere, tapasztalatcsere alakulhat ki, de ehhez hozzá tartozik, hogy mindenki tiszteletben tartja a másik ember esetleges eltérő gondolatait, nézetét. :o)))

2009. szept. 3. 18:50
Arról már nem is beszélve hogy érzem az energetikáján hogy nagyon élvezi a csipkelődéseit.
508. 40163fd81d (válaszként erre: 501. - 5193772e0c)
2009. szept. 3. 18:49

Lualaj!:)))


Most is megfontolt voltam és nem tudom ,hol és kivel személyeskedtem?:))


De tudod mit?

Igazából kezd nem tetszeni a hozzáállásod ehhez az egészhez.

Lassan úgy érzem magam ,mint egy iskolás ,akinek bólogatni kell ,akkor szólhat ,ha kérdezik ,és akkor is csak olyan stílusban és olyan tartalomban ,amit a tanító néni megkövetel!:DDD


Úgyhogy át is adom a terepet másoknak,akik legyezgethetik a hiúságodat és a felsőbbrendűség érzetedet,amit zárójelben megjegyzek ,igen emberi tulajdonság:))))


Egy vita,vagy beszélgetés áramlik ,és minden benne lévő ember egyenrangú és bármit elmondhat ami épp eszébe jut,még ha az nem is szorosan a témához kapcsolódik.

Az emberek így beszélgetnek,és cserélnek tapasztalatot ,információt,témáról témára vándorolva.Én szeretek beszélgetni ,de nem így ,ahogy te IRÁNYÍTOD ezt a dolgot.


Úgyhogy Angyalkám ,nem borzolom tovább a kedélyeket,és inkább ott beszélgetek ,ahol nem torkollnak le mint egy gyereket!:DDDDDDDDDDDDD

507. 7717d911a9 (válaszként erre: 504. - Zizisicc)
2009. szept. 3. 18:48
Nem én dőlök be neki, hanem mondjuk más aki a fejlődés útjára akar lépni. Ha bedőltem volna neki akkor most csak bólogatnék... :))))
506. 7717d911a9 (válaszként erre: 504. - Zizisicc)
2009. szept. 3. 18:43
Mindenki választ keres. Nem veszem annyira komolyan mint aminek látszik. Csak figyelmeztettem mindenkit hogy mire megy ki a játék...:))))
505. 7717d911a9 (válaszként erre: 501. - 5193772e0c)
2009. szept. 3. 18:40
- A SZELLEM MINŐSÉGE MINDENEKFELETT -
504. Zizisicc (válaszként erre: 502. - 7717d911a9)
2009. szept. 3. 18:39
Zolcsika! Elég öreg róka vagyok itt már, és IGSZ-t is ismerem elég régóta, tisztában vagyok a stílusával, és azzal is, hogy nem kell az ilyet túl komolyan venni. Nem kell bedőlni a provokációinak. Nem az a célja, hogy rombadöntse a fórumot, egyszerűen választ keres a kérdéseire, igaz, eléggé egyéni módon. :o))
503. 5193772e0c (válaszként erre: 498. - 7717d911a9)
2009. szept. 3. 18:38

Köszönöm Zolcsika!


Ez nagyon jól esett, és látom, hogy érted azt,hogy mit akarok mondani és mire vigyázok. Szeretném, ha a fórum tiszta maradna és olyan amilyen volt, arról szóljon, amiért indult, mert aztán azok riadnak el, akik valóban tanítani akarnak, vagy mesélni.

Nyomatékosan kérem, hogy vigyázzatok a tisztaságra, és a jó hangulatra. Már egyszer szóltam de megint látok rondítást.

Miért nem tudjátok megállni, hogy ne piszkáljátok egymást, és olyanokról beszéljenek ami nem tartozik ide.


Minden szavaddal egyetértek és örülnék, ha mindenki ehhez tartaná magát. Aki nem ért egyet ezzel valóban el lehet menni egy másik fórumra. Óhajtom a nívót rontani, mert eddig igen szépen sikerült.


Köszönöm.


Zolcsika! Neked meg külön köszönöm, hogy véleményt nyilvánítottál. Őszinte volt és korrekt.


szeretettel üdvözöllek

502. 7717d911a9 (válaszként erre: 497. - Zizisicc)
2009. szept. 3. 18:34
Zizisicc!! Egy smile is lehet provokatív és rosszat kifejező. Nézz egy kicsit a tartalom mögé. Azon munkálkodik hogy összeomlassza amit egymásnak felépítünk.
501. 5193772e0c (válaszként erre: 469. - 40163fd81d)
2009. szept. 3. 18:32

Morgana!


Eddig megfontoltan és higgadtan nyilatkoztál az adott témákban, melyeket jó néven vettem, de lassan most elkezdünk személyeskedni és olyan témákban vitatkozni, aminek nincs értelme és csak piszkálkodás. Azt hiszem kértem, hogy ennek a fórumnak ne ez legyen a lénye, hogy ki hogyan piszkálhatunk.


Arról, hogy beteg az emberiség, arról kizárólag az ember tehet, senki más. A mérhetetlen gyógyszer fogyasztása miatt, és különböző szerek hatására,melyet roppant károsak. Az emberiség maga terelte ide a tudományt és az eredményeket.


Szó Nincs ebben Istenről. Isten teszi a dolgát de nem rombol. Figyelmeztet, de nem rombol, csak az ember. Emlékeztet a sok atomrobbantásra, mégis mit gondoltok minek isszuk most a levét a nagy világban, mert ezek a robbantások, megállíthatatlan folyamatokat indítottak el a föld belsejében. Ma még átláthatlanok károk,hiszen idő kell amig ezek láthatóvá válnak.


Túzás aszt mondani, hogy genetikailag erkorcsosult faj az emberiség. Ez túl általános, és nem kézzel fogható. Mondtál valamit és kész semmi több.


Mindannyian tudjuk, hogy az orvostudomány óriási nehézségekkel küzd. Igazságtalanság lenne azokkal szemben, akik ki teszik a szívüket, lelküket az igazságért, a gyógytásért.

Most róluk, miért kellene lehúzni a vizeslepedőt.


Az emberiség amióta világ világ,mindíg a jövőt kutatta, az örök ifjúságot, az örök élet titkát, keresi a Szent Grált, és nem fogadja el a halált. Mindíg így volt és így is lesz.


Tehát ezekről nem kell vitát nyitni.

A halálról meg már beszéltem és tartom a véleményemet. Nem vita kérdés.

500. Csigusz 79 (válaszként erre: 497. - Zizisicc)
2009. szept. 3. 18:31
:-)
499. Zizisicc (válaszként erre: 494. - 5193772e0c)
2009. szept. 3. 18:30
Lualaj! Én nem vitatkozom, csak leírtam, hogy én mit hiszek, gondolok. De ezt lehet, nem? :o))
498. 7717d911a9 (válaszként erre: 496. - 5193772e0c)
2009. szept. 3. 18:30
Így van. A lázitás szó a legmegfelelőbb. A puffogás is tökéletes. Nem értem mért kell belerondítani egy egyetértő, segítőkész, és fejlődőképes közösség munkájába. Az egy dolog hogy nem hiszel ezekben a dolgokban, de amikor ennyire provokatív vagy az már zavaró mások számára is. Nyiss egy anti-angyal, ájlávsátán, materialista fórumot és ott beszéljél ki minket.
497. Zizisicc (válaszként erre: 496. - 5193772e0c)
2009. szept. 3. 18:28

Lualaj!

IGSZ nem lázított, poénkodott csak. Ott volt a végén a smily. Ne vedd túl komolyan! :o))

496. 5193772e0c (válaszként erre: 468. - 3c0814215c)
2009. szept. 3. 18:21

IGSZ!


Ezt a fajta hangot légyszíves fogd vissza és ne használd a fórumon semmi szükség Rá. Sokféleképpen el lehet mondani a véleményedet, nem kell a lázítás.


Hagy döntse mindenki saját magának, hogy óhajt egy oltással védekezni vagy sem. Nem fórum téma, mint a túlnépesedés a földön, melyről éppen vitát nyitsz.


Az emberiség jövőjéért sokféleképpen lehet felelősséget vállalni, de így legkevésbé sem, hogy pufogtatunk és okoskodunk.

Szeretném,ha erre figyelnél! köszönöm

495. 5193772e0c (válaszként erre: 436. - Cel)
2009. szept. 3. 18:17

Azok a betegségek karmikusan, melyek az egész életedet megváltoztatják, és már irányba viszik.


A kisebbekre csak fogékony van, és vagy megkapod vagy e.


Érdekesség: A szervezeted ereje, hogy milyen ellenálló.


Itt ez számít!

494. 5193772e0c (válaszként erre: 438. - Zizisicc)
2009. szept. 3. 18:12

A vírusfertőzések nagy részéért az immunrendszer gyengesége a felelős.


Ez viszont lehet örökletes, tehát ezen nem érdemes vitatkozni.

Ugyanoda kanyarodunk vissza.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook