Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Angol tanárt keresek a XXII.kerületben, illetve környékén. Tud valaki ajánlani? fórum

Angol tanárt keresek a XXII.kerületben, illetve környékén. Tud valaki ajánlani? (tudásbázis kérdés)

2010. márc. 10. 11:15

Ha még nem találtál angol tanárt, szívesen segítenék. 8éves tapasztalattal rendelkezem, házhoz is megyek. az órák hangulata közvetlen, de a szá

monkérés következetes. segédanyagot én biztosítok. minden nyelvvizsgatípushoz van anyagom, tapasztalatom. a tematika interaktív, a tanítványt is bevonom az óra tartalmának szerkesztésébe. mindig szem előtt tartom, hogy minden tanítvány másféle tanítási módszert ig

ényel.


hívj bizalommal, további részletek szóban:06-20-953-3008

3. f952b8e896 (válaszként erre: 2. - Nyunnyer)
2010. jan. 4. 16:15

Andrell Erika 06/30-413-5114 Rózsakarti ltp. vagy


Bakki Boglárka 06/30-904-0517 Promontor utca

Őket a neten találtam még anno mikor a fiamnak kerestem tanárt.Remélem tudtam segíteni. Sok sikert!

2010. jan. 4. 16:05

Senki sem tud javasolni?

Esteleg olyan módzsert tudtok ajánani, amivel hatékonyan és gyorsan lehet eljutni a középfokú nyelvvizsgáig?

2010. jan. 4. 08:54

Sziasztok!

Én nyelvvizsgára készülnék(eddig a telc a szimpatikus), és ahhoz kéne egy megbízható tanár, aki azért megfizethető.Várom segítségeteket!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook