Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Angliában betegen mennek dolgozni, suliba? fórum

Angliában betegen mennek dolgozni, suliba? (beszélgetős fórum)


1 2
8. Banános Zselé (válaszként erre: 6. - Libikóka)
nov. 30. 11:54
betegen nem kell vinni
7. Banános Zselé (válaszként erre: 3. - Bichi)
nov. 30. 11:52
iskoláról van szó, nem munkahelyről, iskolába 6 éves kortól mennekj a gyerekek 18 éves korukig, vagy tovább egyetemre főiskolára
6. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 30. 11:10

Pont volt erről múltkor egy beszégetés itt,,akkor Epresturmix vetette fel,,hogy vajon,,mire megy a gyerek az iskolában bágyadtan ,betegen,,még ha nincs láza akkor sem lehet jó.

Igaz itt a szülőknek kevésbé fő a fejük hogy hová tegyék a beteg gyereket.

Amúgy ha megtudom oldani a felügyeletét,,azt már senki sem ellenőrizheti hogy lázas vagy nem,,én sajnálnám vinni.

5. bozsu55 (válaszként erre: 2. - Papája)
nov. 30. 10:42
Ez nagyon jó 👍(keresztben áll a levegő)
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Bichi)
nov. 30. 10:40
Én is így látom...:(
3. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 30. 10:35
Nem ismerek olyan országot, ahol ilyen szintű lenne a "munkakerülés", mint kis hazánkban. Mondjuk ezt nem javítja a helyzet, hogy a háziorvos örül ha nem lát, és bárkit kiír látatlanba...
2. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 30. 10:18

Amikor én jártam iskolába, akkor csak az maradt otthon, aki lázas volt. Szinte nem volt hiányzás, felső tagozatban már beteg gyerek sem. Megedződtünk.


A mai gyerekekben ha keresztbe áll a levegő már otthon maradnak. Ez sem normális.

nov. 30. 10:04
Mindig olvasom, hallom, hogy csak az marad otthon betegállományban, aki tényleg felkelni nem bír. A diákok is, amíg nincs lázuk menni kell a suliba, oviba. Hazalátogatnak az ismerősök és beszámolnak arról, hogy ott kb mindegy milyen állapotban vagy, vagy nagyon náthás a gyerek, de senki nem marad otthon betegállományba, vagy hiányzik az iskolából, amit nem néznek jó szemmel. Ez mennyire igaz így? Itt mindenki úgy fel van háborodva, ha elkapja a másik, és jaj ő aztán tuti sokkal betegebb lesz. Ott ez ezek szerint nincs?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook