Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Anatómiai párnát vennék, de nem tudom milyet és hol? Kérlek segítsetek! fórum

Anatómiai párnát vennék, de nem tudom milyet és hol? Kérlek segítsetek! (tudásbázis kérdés)


2010. okt. 4. 15:57
Kaptam egyaet kölcsön, az hiszem az IKEÁ-ban vették. Az normális, hogy első éjjel nem sokat aludtam vele? Mennyi idő míg megszokja az ember?
2010. okt. 2. 16:43
JYSK-be vettünk (SENSUS),memoriahab.Nekem bejött,nagyon kényelmes és nem 30ezer!
10. globus (válaszként erre: 9. - Gyöngyi)
2010. okt. 2. 10:34
Nézz körül a dormeo honlapján, többféle van, sajna ezeken kívül még egyéb fantázianevekkel, jelzőkkel látják el őket, a legpontosabb tájékozódásért muszáj személyesen felkeresni a szakboltot. Bár néha ott sem áll az eladó a helyzet magaslatán :(
2010. okt. 2. 10:29
Az egyik internetes boltban mindkettő van.
8. globus (válaszként erre: 7. - Gyöngyi)
2010. okt. 2. 10:28
Véleményem szerint semmi, az egyik orvosi kifejezés, a másik talán fizikai? :)
2010. okt. 2. 10:14
Még egy kérdés: Vajon mi a különbség az anatómiai és az ergonómiai párna között?
2010. okt. 2. 09:42
Reggelre elzsibbad a két kezem, fáj a nyakam. Szedtem rá izomlazító gyógyszert(Reosolon), vitamint. Amíg szedtem jó volt, utána visszajött. Csináltak Mr-t. Nincs semmi baja a nyakamnak. Azt mondja az ideggyógyász, lehet, hogy a stressztől megfeszül és azért fáj. Most nyugtatót írt fel egy hónapig kell szednem, de egyenlőre ez sem hatott.
5. Pirosalma (válaszként erre: 4. - Gyöngyi)
2010. okt. 2. 09:36
Értem. Mi ez a zsibbadás? Erről beszéljünk előbb!
2010. okt. 2. 09:35

Ismerős ismerőse...szájhagyomány ...valakinek a valakije használja és azóta tud aludni.

Van 30 ezerért és 4 ezerért is. Melyik a jó? 30-ért nem vennék, ha nem muszáj, de ha az olcsó nem ér semmit az sem jó!

3. Pirosalma (válaszként erre: 2. - Gyöngyi)
2010. okt. 2. 09:30
Ki ajánlotta?
2010. okt. 2. 09:29
Fáj a nyakam, zsibbad a kezem reggelre. Ezt ajánlották, de nem tudom hol találom. Néztem a neten, de több féle is van.
2010. okt. 2. 09:28
Anatómiai párnát vennék, de nem tudom milyet és hol, kérlek segítsetek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook