Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Amit tilos a jósnak megjósolnia fórum

Amit tilos a jósnak megjósolnia (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Amit tilos a jósnak megjósolnia

1 2 3 4 5
15. F-15 (válaszként erre: 13. - E8de926afc)
2008. júl. 2. 18:47

Vagyis gondolom azér mész jóshoz mert te olyat nem tudsz.



Szóval azt sehonnan se tudhatod neki épp milyen napja van .

14. F-15
2008. júl. 2. 18:46

Az te sehonnét. Az az ő dolga. nem te jósolsz.


Azt szeretted volna de mégis más kazettát tettél be. :) szabad akarat.

2008. júl. 2. 18:43

hát, én pont azt szerettem volna, hogy megvalósuljon, ami nem valósult meg, bár tudom, minden úgy jó, ahogy van.

És azt honnan tudom, h. mikor jó az "erőtér"?

12. F-15 (válaszként erre: 11. - E8de926afc)
2008. júl. 2. 18:39

Sok minden bezavarhatta a jós erőterét....



És ott a szabad akarat mindenki azt csinálja am it akar a jós csak egy lehetséges forgatókönyvet lát ebből is van vagy 3.-

11. e8de926afc (válaszként erre: 9. - Kék)
2008. júl. 2. 18:35

én voltam pár éve egynél, aki a tesómnak megjósolta, hogy férjhez fogok menni nemsokára, ez be is jött. Aztán a válásom előtt megjósolta, hogy nem fogunk elválni - na, ez nem jött be, így nem ajánlom neked ezt a nőt, bár már állítólag nem is él ott.

Szerintem olyat nem szabad megmondani senkinek, h, ki mikor hal meg, mert befolyásolhatja az életét ezáltal. Én 3 nőnél is voltam, a legutolsó volt a legjobb, tök pontosan elmondta, hogy mi a bajom, néha olyan érzésem volt, mintha valaki előtte beszámolt volna rólam. Néhány dolog bejött a jóslataiból, de nagyon sok minden nem.

De én már többször nem hiszem, h. elmegyek bárkihez is.

10. F-15 (válaszként erre: 7. - 1366d1807f)
2008. júl. 2. 18:23
Nyugalom.
9. Kék
2008. júl. 2. 16:43

Szolnokon volt valaki jósnőnél?

Én még nem jósoltattam,de kíváncsi lennék néhány dologra!

8. 8df16b904f (válaszként erre: 3. - Toncsimimi)
2008. júl. 2. 16:40
hol voltál jósnőnél??
2008. júl. 2. 16:35
Tényleg, most hogy mondod, eszembe jutott, hogy mondott ilyet a jósnő nekem. Persze nem mondott időpontokat.
6. F-15 (válaszként erre: 4. - Nestha)
2008. júl. 2. 12:59

Rengeteg minden miatt láthattad. A léleleknek kb 3-4 előre tervezett időpontja van a távozásra.


Próbáld meg elfelejteni. Mert csak bevonzod.

5. 1366d1807f (válaszként erre: 4. - Nestha)
2008. jún. 30. 16:47
Juuuuj, te, ne is gondolj erre, mert még bevonzod a rosszat! Igenis te 120 évig fogsz élni, világos???
2008. jún. 30. 13:13
Nekem nem megjósolták, hanem én kb 8-10 éves koromban álmomban láttam a síromat, rajta az év hónap nap felirattal ameddig élek. Azóta sem tudom elfelejteni és nem is tudom mit gondoljak az egészről. Bár van még elvileg 7 évem, ami azért nem túl sok.
3. toncsimimi (válaszként erre: 2. - Ba80)
2008. jún. 30. 11:33

Érdekes, amit írtál. Már csak azért is, mert nekem is azt jósolták, hogy 75 éves koromig fogok élni.

A jósnő, akinél már több mint 10 éve voltam, részletesen beszélt a jövendő életemről, ami eddig teljesen megvalósult. Megmondta, hány évesen megyek férjhez, hány és milyen nemű gyermekeim lesznek, magánéleti és anyagi jellegű jóslatai is mind beváltak!!! Félelmetes...

Én nem kérdeztem, magától mondta, hogy hány éves koromig fogok élni. Most örülök annak, ha tényleg megélem azt a kort, de előtte pár évvel, azért nem irigylem magamat... Borzasztó lehet várni a halált!


Másnak is megjósolták már, hogy mikor fog meghalni?

2. ba80
2008. jún. 28. 19:13
Ez nagyon igaz!Egy ismerősöm(most kb 84 éves)16 évesen az akkor nagyon divatos fehér egeres jóslásból próbálta megtudni a jövőjét,a kis papirra nagy örökség,fogság és 75év volt megjósolva.Az óriási örökség,az orosz hadifogság mind bejött és amikor egyre közelebb volt a 75.évéhez készült meghalni,még most is él,de tele csalódással azt mondja ő úgy tervezte az életét,hogy mindent befejezett 75 éves koráig,most nincs miért élnie,az élete csak céltalanság mert neki már rég halottnak kellene lenni.
1. Hoxa
2008. jún. 28. 17:03
Hogy mi is ez? Az élet hossza! Életünk hossza részben karmikus hozomány, de korántsem olyan erős mértékben, mint sokan gondolják...
Hisz életed hosszát igen nagy részben Te magad befolyásolod! Életed milyenségével, ahogy éled az életet, ahogy ápolod fizikai és mentális éned!

Ugrás a teljes írásra: Amit tilos a jósnak megjósolnia
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook