Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Amikor megtudtad, hogy aki tetszik neked, már foglalt, letettél róla, vagy azért reménykedtél? Esetleg össze is jöttetek? Ha igen, hogyan? fórum

Amikor megtudtad, hogy aki tetszik neked, már foglalt, letettél róla, vagy azért reménykedtél? Esetleg össze is jöttetek? Ha igen, hogyan? (beszélgetős fórum)


1 2
40. Crystall (válaszként erre: 1. - Makrai.lilla)
2012. szept. 20. 23:27
Mikor megismertem a párom másfél éve voltam kapcsolatban és neki is volt egy csaj akivel összejárogattak. Mikor elöször meglátott már tudta, hogy én kellek neki, viszont nekem nem jöttek be ezek az izom-fiúk de az összes közül már akkor is öt láttam a legértelmesebbnek. Fél évvel késöbb véletlenül (szerintem nincsenek véletlenek) egymás mellé ültünk egy kávézóban és borzasztó jót beszélgettünk. Egyik ismerösünk készitett rólunk egy fotót és az elsö ami eszembe jutott az volt, hogy lesznek még jobb képeink is:) Késöbb hivta a barátnöje és elment hozzá. Mikor ment ki az ajtón nem tudom mi ütött belém de felé fordulva azt mondtam: Fogsz te még velem is hazajönni. Persze rögtön elsüllyedtem volna szégyenemben de már késö volt. Három hónappal késöbb már a barátnöje voltam és azóta is boldogok vagyunk :)
2012. szept. 20. 23:15
Sosem kezdenék foglalt férfivel.
2012. szept. 20. 23:10
Aki Foglalt az Foglalt es az Tabu ..Szerintem reszemröl.
37. 816fca07b8 (válaszként erre: 1. - Makrai.lilla)
2010. jan. 1. 19:08

odakerültem melózni ahol ő dolgozott. az első pillanatban beléestem,de másnap megtudtam,barátnője van. azonnal letettem róla-nem vagyok elcsábítós fajta-de a szemeiből sütöttek az érzelmek-meg az ő szemeiből is de nem léptünk. illetve elkezdtünk beszélgetni,ismerkedni.4 hónap mulva elémállt: elhagytam a barátnőm,téged szeretlek az elő pillanattól. mindezt úgy h még kettesben sem voltunk,soha nem ért hozzám.

4 napra rá összeköltöztünk. októberben volt 4éve h összejöttünk,3és fél éve házasság,2 gyönyőrű gyerek és mulhatatlan boldogság:)

2009. dec. 30. 00:40
felejtős a számomra
2009. dec. 29. 13:20
igen
34. csicc (válaszként erre: 33. - Reni79)
2009. júl. 8. 08:25
Akkor jó :) Nekem a volt legjobb barátnőm ilyen típus... és neki a barátnők kiszemeltje, exe sem tabu, amellett, hogy lassan 3 éve van pasija. Össze-vissza csalta/csalja, engem is 2x hátba támadott, de én hülye voltam, hittem, hogy változik, de aztán mégsem. Azt csapta ki a biztosítékot, hogy a mostani barátommal úgy beszélgetett, hogy közben az arcát simogatta. Még jó, hogy közbeléptem, meg hogy a barátom sem nagyon kedveli. Úgyhogy mára a kapcsolatunk az 5 perces szia-hogyvagy-szintű msn-beszélgetésre korlátozódik, max. összefutunk buliban.
33. reni79 (válaszként erre: 32. - Reni79)
2009. júl. 7. 13:09
És nem rád gondoltam!!!!
32. reni79 (válaszként erre: 30. - Csicc)
2009. júl. 7. 13:08
Ugyanigy gondolom!Idáig azt gondoltam hogy a pasik a szemetek de már az ellenkezőjét is látom!
31. reni79 (válaszként erre: 29. - Csicc)
2009. júl. 7. 13:07
Ezért sem mennék bele ilyesmibe meg azért sem mert tudom nekem hogy esne ellenkező esetben!
30. csicc
2009. júl. 7. 13:07
Mondjuk azt, hogy barátnője van, csak hetekkel a megismerkedésünk után tudtam meg. Akkor félig-meddig már mindegy volt... De szándékosan rámászni valaki más pasijára/csajára, szerintem nagyon gáz, a leggusztustalanabb dolog a világon. Reménykedni csendben lehet, de ennyi a max.
29. csicc (válaszként erre: 27. - Reni79)
2009. júl. 7. 13:05
Pont ez van velem és a párommal is... Igaz, hogy ő sok más csajjal is csalta az exét, de én is egy voltam közülük - ma már nagyon szégyellem. Másfél éve vagyunk együtt, nagyon szeretjük egymást, de a teljes bizalom a mai napig hiányzik részemről :(
28. c20c593f1c (válaszként erre: 19. - Móni83)
2009. júl. 7. 12:48
Nem vártatok sokat a babára. :-)))
27. reni79
2009. júl. 7. 12:44
A másik dolog pedig az hogy szerinted aki miattad otthagyta a barátnőjét az hozzád olyan hűséges lesz?Na ne már!
26. reni79
2009. júl. 7. 12:41
Szerintem undorító dolog belemászni más életébe!Aki ilyesmire képes annak csak azt kivánom legyen a ló túloldalán!
2009. júl. 7. 12:12
Foglalt pasival soha sem kezdenék
24. makrai.lilla (válaszként erre: 23. - Sundance)
2009. ápr. 1. 19:25
na és milyen praktikák ezek ??:))
23. sundance (válaszként erre: 22. - Makrai.lilla)
2009. ápr. 1. 16:15
Tulajdonképpen, nem konkrétan én közeledtem, csak ügyes női praktikával jeleztem, hogy érdekel... De persze kettőn áll a vásár! Nem volt nehéz dolgom, mert a testvérem kollégája. Munka után sokszor feljött hozzánk, én mindig azt hittem, hogy csak az öcsémhez. Pedig miattam! (mint utóbb kiderült) Sokat beszélgettünk, volt úgy hogy az öcsémnek el kellett mennie valahova, és ahelyett, hogy ő is vette volna a kabátját, inkább ott marad velem dumálni... Persze az öcsém tudta, hogy mire megy ki a játék, szerintem ezért lépett le folyton. Egyszer felmentünk hozzá, mert mindkettőnket meghívott vacsorára. Mielőtt asztalhoz ültünk volna, tesómnak megcsörrent a telefonja, majd sajnálkozva mondta, hogy sajna nem tud maradni... Akkor ő rám nézett és azt kérdezte: Ugye te azért maradsz? - Persze!- feleltem én. Aznap csókolt meg először, és aznap mondta, hogy akkor ő most szakít a csajával. Így is lett, azóta mi együtt vagyunk.
22. makrai.lilla (válaszként erre: 21. - Sundance)
2009. márc. 31. 18:59
és hogy j9ttetek össze ??te közeletél???
2009. márc. 31. 14:52

Nehéz kérdés... Szerintem adott helyzettől függ!

Néhány hónapja megtetszett egy fiú, bár tudtam, hogy van barátnője. Ennek ellenére láttam, hogy nem vagyok közömbös a számára... Összejöttünk, de addig nem feküdtem le vele, amíg le nem zárta az előző kapcsolatát. Mindez fél éve történt, azóta nagyon boldog vagyok vele. Az előző nője nem nagyon akarta tudomásul venne, hogy ejtve van. Telefonált, sms-t küldözgetett... Addig amíg én fel nem vettem a párom telefonját és korrekten, de kerek-perec el nem magyaráztam neki, hogy már csak a múlt, én meg a jelen. Azóta lekopott. A párommal néha beszélgetünk arról, hogy mi lett volna, ha én nem nyomulok... Valószínűleg előbb-utóbb elhagyta volna, mert nem jöttek ki túl jól. Én csak lendítettem egyet az ügyön. Jól jöttem ki a helyzetből, de persze erre nem minden esetben van garancia...

20. 1247d35ab8 (válaszként erre: 19. - Móni83)
2009. márc. 31. 12:55

Így van!

Hiába hajtok, ha a kiszemeltem boldog párkapcsolatban él, ügyet sem fog vetni rám.

Nem szeretem és nem tartom igazságosnak azt, amikor csak a harmadik, "betolakodó" felet hibáztatják.

Egy kiegyensúlyozott kapcsolatba nem tud beférkőzni a harmadik. Ha ez mégis megtörténik, akkor ott elsősorban a pár 2 tagja a hibás.

2009. márc. 31. 09:19

Én is úgy jöttem össze a jelenlegi élettársammal, hogy volt valakije! Viszont már elég régóta is mertük egymást! De azt hiszem ehhez a dolghoz 2 ember kell! Ha ő nem akarta volna akkor ebből a dologból nem lett volna semmi!

Már lassan 1,5 éve együtt vagyunk és közben megszületett a kislányunk is aki már lassan 4 hónapos!

És nagyon boldogok vagyunk! Visszagondolva a dolgokra semmit nem változtatnék, és ha kellene mégegyszer ugyanúgy végig csinálnám!

2009. márc. 25. 07:03

Egyszer összejöttem egy pasival, akinek volt barátnője. Azt mondta idegesíti, ezért csalja meg. Aztán elkezdtem kikövetelni magamnak az első helyet, így otthagyta a csajt. 1 hónap múlva valahogy megváltoztak a dolgok, bunkó lett, nem hívott fel stb. A telefonja üdvözlő üzenete ezidáig az volt, hogy Szeretlek Ági (én). Hirtelen ötlettől vezérelve, kíváncsiságtól hajtva megnéztem az üdvözlő üzenetét, amit közben visszaírt "szeretlek Barbi"-ra...Fogtam magam és otthagytam a g..cibe (pardon). De nem sírt ő se utánam.

Szóval szerintem nincs jó vége annak, ha valaki olyannal akarsz összejönni, aki foglalt.

Csináltam ezt fordítva is. Én csaltam meg a párom, a pasi többet akart, mint szerető lenni, én meg elküldtem. (ezt persze nem a mostani párommal, őt szeretem)

17. veréb (válaszként erre: 16. - Mókusrágtamadárka)
2009. márc. 24. 19:30
Nagyon igazad van!
2009. márc. 22. 17:44
Nem valami szép dolog olyan vkire hajtani akinek van párja, szerintem! Ellenkező esetben neked sem esne jól!
15. diegóóó (válaszként erre: 13. - Tücsimücsi)
2009. márc. 22. 16:55
Egyetértek.
2009. márc. 22. 16:47
Ha egyszer vki vagy vmi foglalt, az nem kell. A moziban sem ülök foglalt székbe, azaz vki ölébe.
13. tücsimücsi (válaszként erre: 12. - A1baa7edcc)
2009. márc. 22. 16:46

Nekem sem. Én valahogy mindig tiszteletben tartottam, hogy foglalt és magamnak sem akartam problémát, dillemmát...

Hááát, de ahogy látom lehet mi vagyunk kevesebben.

2009. márc. 22. 16:43
Foglalt pasi sosem kellett.
2009. márc. 22. 15:06
ez a beszéd :) amugy énsem az a tipus vagyok
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook