Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Amikor megállsz a fogyásban... fórum

Amikor megállsz a fogyásban... (beszélgetős fórum)


2009. dec. 9. 15:57
Sziasztok! Nekem eddig minden fogyókúrám úgy kezdődött, hogy az első 2 hétben egyáltalán nem fogytam egy dekát sem, az istennek sem akart beindulni. A 3. héten fogytam 1 kg-ot, és a 4. hét végére ment le rólam 4 kg. Ha az első 4 kg lemegy rólam, utána már olvadnak a kilóim elég rendesen. Nekem mozgás, sportolás nélkül nem megy.
2009. dec. 8. 22:07

én is szeretnék még kicsit fogyni, de már ettől kevesebbet úgy érzem nem tudnék enni...

meg kicsit szeretnék izmosabb lenni, vagy talán inkább feszesebb. a pilatesről hallottam, hogy az inkább szálkásít, szerintetek mennyire jó? nem szeretem az ugrálós, izzadós tornákat...

22. tnde (válaszként erre: 18. - Xyzé87)
2009. dec. 8. 15:31
Nehogy azt hidd,hogy tulzásba viszem a kondizást,csak úgy lazán,így könnyebb a mozgás.Meg amugy sem tudnék tornázni, mert a gyerekeim így is cikiznek,amiért hozzáfogtam a diétához.
21. e48ab364a9 (válaszként erre: 1. - Xyzé87)
2009. dec. 8. 14:31

Szia, ne keseredj el és főleg ne add fel, nagyon szép az eddigi teljesítményed.

Sajnos a legtöbb nőnél előfordul a stagnálás és sajnos ilyenkor esünk abba a csapdába, hogy feladjuk.

Folytasd a diétád, mozogj és elindul újra, 1, 2 akár 3 hónap is lehet, annak örülj ha nem hízol és szépen tartod a súlyod.

Menni fog, kitartást kívánok!

20. nedin
2009. dec. 8. 11:27
sziasztok mentem ki tartás mindenkinek majd jelenkezem
19. nedin (válaszként erre: 15. - Xyzé87)
2009. dec. 8. 11:22
én is igy szoktam általában ezekben az idökben enni de este ha meg kivánok valamit még plusszba akkor 15 db diót szoktam lassan al majszolni ,mert abban egészséges zsir van .omega3 segitti az emésztést
2009. dec. 8. 11:21

Szerintem sem túl jó ötlet egyből kondizással kezdeni,mert attól csak az izmod nő és nem a zsír ég.A kondizás akkor jó,ha már lefogytál és formálni akarod az alakod.

Amúgy régóta keresek olyan DVD-t,ami nem erősítés,hanem csak ugrálni kell rá,meg lötyögni.

17. nedin (válaszként erre: 16. - Tnde)
2009. dec. 8. 11:12
szia ,én is igy voltam először vele sokat tornásztam még sem fogytam és ugy döntöttem nem kardiozok semmit és meg indult a fogyás -6kg ahogy irtam 1 hónap alatt ,most kezdtem ujból 2 honapja mozogni és teljesen át alakult a testem a nadrágok lötyögnek rajtam ,de még sem fogytam semmit azota viszont ugy nézek ki mintha fogytam volna de még 2kg szeretnék leadni karácsonyig :)
16. tnde
2009. dec. 8. 10:49
Sziasztok,ha nem baj én is bekapcsolódnék.Én nov.9.-én kezdtem fogyózni.Előbb több lettem mint amivel elkezdtem,aztán lement az a három kiló.Majd most egyik napról a másikra hol több,hol kevesebbet mutat a mérő.Nem eszem kenyeret,édességet zsírosat,csak zöldségeket,soványhúst,gyümölcsöt,teljesen kiiktattam az olyan ételeket, ami hízlalna.Mégsem akar megindulni a fogyás.Ja igen van egy kondigépünk,amin hetente kétszer 20 percet kinzom magamat,többet nem lehet, mert a gerincem nem bírja.És az izületeim sem igazán,egy betegségből kifolyólag.
15. xyzé87 (válaszként erre: 14. - Nedin)
2009. dec. 8. 10:28
Reggeli 9-fél10között,ebéd 1-2között,vacsi fél6-fél7között.Mostanában ha este vagy éjjel már nagyon éhes vagyok, (fáj a fejem meg a gyomrom)akkor inkább bekapok valami könnyűt,nem kínzom magam.
14. nedin (válaszként erre: 12. - Xyzé87)
2009. dec. 8. 10:24
általában hogy kezded a napot ? mit szoktál enni ? godolok itt a napi reggeli ,ebéd, vacsi
13. nedin (válaszként erre: 12. - Xyzé87)
2009. dec. 8. 10:16
valo szinü ez a gond ,és a beleknek is jót tesz át mossa és a széklet is lazább lesz ,kevesebb hely lesz a kajának is
12. xyzé87 (válaszként erre: 10. - Nedin)
2009. dec. 8. 10:05
figyelek arra,hogy igyak rendesen,de sokszor tényleg azt veszem észre,hogy szédülök és eszembe jut,hogy ma még alig ittam.
11. xyzé87 (válaszként erre: 8. - 8fe4afaa5f)
2009. dec. 8. 10:03
Napi 3szor eszek.Semmi lisztes,olajos,zsíros kaja és a mennyiségre is nagyon odafigyelek.Sok update terméket fogyasztok,persze nem egész nap azzal tömöm magam.Step padom van,az nagyon bejött,plusz súlyzó,meg Leg Toner.De ezeket mostanában nem csinálom,mert nagyon fel vagyok fázva és fáj,ha ugrálok.
10. nedin (válaszként erre: 7. - Xyzé87)
2009. dec. 8. 09:58
szerintem meg csak keveset iszol ,meg figyeltem magamon ha keveset iszom fáj a fejem , lehet neked is ez a probléma napi 2 liter minimum ,én minden orába iszom 2dl ,mert sajnos hajlandó vagyok meg feletkezni róla :)
2009. dec. 8. 09:54
sziasztok nekem az első hónapban lement 6kg és már 2 hónapja 1dk sem ,de nem adtam fel az életmodon változtattam (natur szárnyasok ,sok zöldség gyümi )és jól érzem magam meg heti rendszerességel a spot napi 40 perc szombat vasárnap pihenö nap ,én igy csinálom ...:)
8. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 7. - Xyzé87)
2009. dec. 8. 09:52
Nekem is a kajahianytol szokott fajni. Hogy eszel, miket tornazol?
2009. dec. 8. 09:50

3 hónap???!!!Anyukám!!!Pedig olyan szépen kiszámoltam:Ha 1hónap alatt5kiló,akkor szilveszterig majd 10kilót fogyok.Közbe meg a fenéket..:((

Éhezni semmi képen nem akarok,így is sokat fáj a fejem,szerintem a kevés kajától.

2009. dec. 8. 09:45
talán egy kis kardio mozgással fel lehet ébreszteni az alvó anyagcserét!
5. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 2. - C8d93a7aea)
2009. dec. 8. 09:40
Nekem a leghosszabb 3 honap volt.
2009. dec. 8. 09:40
Ez tök természetes hogy megállt a fogyás csak egy a lényeg abba ne hagyd csinálj mindent ugyan úgy!!!!!!!!!!! Azért áll meg mert a szervezted most kezd hozzászokni a más táplálkozásra,ilyenkor "analizál" hogy minden rendben van e?!!!
2009. dec. 8. 09:40
Ne keseredj el. Mindenkinek van ilyen stagnalos idoszaka. Turelem kell es beindul ujra.
2. c8d93a7aea (válaszként erre: 1. - Xyzé87)
2009. dec. 8. 09:39
Szia!Én is így jártam de nekem már 1,5 hónapja meg sem mozdul a mérleg,akármit csinálok.Szerintem ha kevesebbet eszel az nem segít.Várj egy kicsit hátha elindul lefelé
2009. dec. 8. 09:37

November 3-ika óta fogyózok kitartóan,le is ment kb.5kiló,de már úgy 2hete semmit nem fogytam.Mitől van ez?Újra be fog indulni a fogyás,vagy még kevesebbet kell ennem?

Nektek mi erről a tapasztalatotok?

Segítsen valaki,mert kezdem értelmét veszteni az egésznek!!:((

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook