Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Amikor felmegyek a facebookra, pár perc múlva lelassul. Volt már valakinek ilyen gondja? fórum

Amikor felmegyek a facebookra, pár perc múlva lelassul. Volt már valakinek ilyen gondja? (tudásbázis kérdés)


2011. máj. 24. 10:45
Nekem mindig ilyen gondom van,borzalmas lassú a Facebook :( Sokszor már meg tudnék bolondulni tőle. És nem csak hogy lassú,de nagyon sokszor önálló életet él,nem is azt csinálja amit "mondok neki",jön üzenetem de nem is kapok róla értesítőt,meg összevissza ketyerél.Egyébként azt hallottam,eredetileg nem ennyi felhasználóra "tervezték",és nagyon le van terhelve,ezért is ilyen lassú.Szerintem az Iwiw-et és a Myvip-et már sokan nem is annyira látogatják,mint mielőtt a FB megjelent. /Köztük én is,nagyon függő lettem,a lassúsága ellenére :) /
3. jewellery (válaszként erre: 2. - 52b39729b4)
2011. máj. 24. 09:17
Viruskeresô?A facebookon?
2011. máj. 24. 08:31
Igen, nekem volt ilyen, és rögtön bekapcsoltam a víruskeresőt, talált valamit, gyorsan kitöröltem, és rendbe jött. Nekem ez volt a probléma.
2011. máj. 24. 07:59
Amikor felmegyek a facebookra, pár perc mulva totál lelassul, allig akarja beolvasni a dolgokat!Volt már valakinek ilyen gondja?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook