Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Amikor elég egy rossz megjegyzés az elhatározáshoz... fórum

Amikor elég egy rossz megjegyzés az elhatározáshoz... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Amikor elég egy rossz megjegyzés az elhatározáshoz...

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
9272. lilura
2010. jan. 14. 13:17

Sziasztok Lánykák!


Jelentem, teljesen átállt az agyam "fogyis" üzemmódba. Ez egyrészt jó-mert ilyenkor nagyon elszánt vagyok és szigorú-másrészről viszont rossz-mert ilyenkor nagyon elszánt vagyok és szigorú...:D


Szóval értitek. Ilyenkor képes vagyok a végletekig elmenni, bár most, önmagamhoz képest, még "lightosan" csinálom, de pl ilyesmire gondolok, hogy ma ugye ettem egy lekváros kenyeret reggel-a rosszullét miatt- meg fél 12kor ettem egy kisebb tányér krumplifőzeléket. Már azon ki voltam akadva, hogy krumpli...emiatt ettem még dél előtt. Mára nem tervezek nagyon mást, max egy kávét, és ha nagyon nem bírom, akkor egy feles fehérjét vizzel...szóval értitek? Eloszlásban sem, kalóriában sem, de még ch-ban sem jó. De sajnos Nekem csak így megy..

9271. Krisztinka1 (válaszként erre: 9270. - Bibibabi)
2010. jan. 12. 14:50
Együtt könnyebb:-)
9270. Bibibabi
2010. jan. 12. 14:45
Olyan jó, hogy ti vagytok, és erőt adtok!
9269. Krisztinka1 (válaszként erre: 9268. - Lilura)
2010. jan. 12. 14:21
Így van, tökéletesen igazad van!
9268. lilura (válaszként erre: 9266. - Krisztinka1)
2010. jan. 12. 14:18
De azért csak sikerült érett, értelmes nőkké alakulnunk, nem:)? Én mindig azt mondom, hogy kellett minden, ami történt, hogy azzá válhassak, aki ma vagyok.
2010. jan. 12. 14:17
én mikor nekikezdtem a fogyinak 2007 telén, akkor olyan elszánt voltam, hogy elvoltam napi 2 joghurttal és vízzel. Emellett napi két órákat szobabicikliztem, tornáztam, mikor egyszer leborultam a bicikliről, rájöttem,hogy baromság, amit csinálok. Utána jött a szétválasztó étrend, normális keretek között kajálás, és az is meghozta az eredményt.
9266. Krisztinka1 (válaszként erre: 9264. - Lilura)
2010. jan. 12. 14:07

Iskolai rendezvényen én is ájultam el, mert tűzött a nap én meg csak egy fél szelet vajas kenyeret ettem egész nap (és minden nap...).


Basszus milyen buta libák voltunk!!!!!

9265. Bibibabi (válaszként erre: 9261. - Lilura)
2010. jan. 12. 13:49

Igen, egyetértek. Bár én reggel csak "kis wc-re" megyek, ha értitek mire gondolok. Egyébként kétszer sem mondom, hogy a hízásomhoz az is hozzájárult, hogy volt olyan, hogy egy hétig! nem volt székletem. De mióta ezt a tisztított pi vizet iszom, azóta oké minden. Odafigyelek, hogy napi másfél liter meglegyen. +a kávé, leves és hasonló folyadékok. Szerintem napi két liter simán megvan.


Krisztinka! Én 17 éves koromban mentem le 44 kg-ra. Gondolhatod hogyan néztem ki, anyu munkatársai azt hitték, hogy valami szörnyű, gyógyíthatatlan betegség támadott meg :O

Egy szakítás miatt volt... Micsoda hülyék a nők! :D

9264. lilura (válaszként erre: 9263. - Krisztinka1)
2010. jan. 12. 13:46

Én gimiben egy időben még hánytattam is magam...Épp' ki voltam bukva, enni meg szerettem.


Viszont elég hamar vége lett, mivel egy iskolai rendezvényen elájultam, és attól kezdve a barátnőim minden lépésemet követték:).

2010. jan. 12. 13:18

Rita jó lesz Neked az az 54 kg!!! Tényleg túl vékony voltál 48 kg-osan.


Képzeljétek egyszer tini koromban, kb. 15-16 évesen 44 kg-ra fogytam. Ritával egyforma magasak vagyunk, képzelhetitek hogy néztem ki!!! Szerencsére abból az időből nincsenek képek, legalábbis nem találtam.


Egyszerűen csak azért nem ettem, de szó szerint nem ettem, sőt nem is ittam, mert attól nőtt a hasam. Állandóan a hasammal voltak problémáim. Ezért inkább kis csokikat ettem, de ha szomjas voltam pl. nem ittam meg csak egy fél dl vizet hogy ne legyen nagy a hasam tőle.


Kész agyrém igaz?


Persze a családom, barátaim mondogatták hogy milyen vékony vagyok, nem hittem el. A hasam alapból visszafelé ívelődött, szinte szó szerint rá volt száradva a hátamra. Förtelmesen nézhettem ki.


Míg egy nap ráálltam a mérlegre, ami 44 kg-ot mutatott. Rettenetesen megijedtem, ezért elkezdtem enni, azóta nem csinálok ilyen hülyeséget. Majdnem anorexiás lettem, sőt az is voltam, de sikerült magamtól a helyes útra tévedni. Szerencsére meg volt a magamhoz való eszem.


Kicsit hosszú lettem, bocsi.

9262. Krisztinka1 (válaszként erre: 9261. - Lilura)
2010. jan. 12. 13:10

Pontosan így szoktam én is. Van úgy hogy baromi szomjasan ébredek, de pénteken még inni sem iszok addig amíg nem végeztem a szokásos reggeli teendőimmel és mértem le magam:)


Pedig az a bögre tea max. 20 dekát jelentene, de hát milyen sok fogyi közben az a 20 deka is igaz???

9261. lilura (válaszként erre: 9259. - Bibibabi)
2010. jan. 12. 13:08
és mérlegelés még egy alapszabály: csak reggel, mosdólátogatás után, reggeli előtt "ér" :). Akkor a legreálisabb:). Én majd hétvége felé tervezem:).
9260. Krisztinka1 (válaszként erre: 9259. - Bibibabi)
2010. jan. 12. 12:38

Köszönöm, de ez még nem az igazi, így nem érzem jól magam.


A legsűrűbb alkalom mérlegelésre a heti egy, ez aranyszabály!!


Menni fognak lefelé azok a fránya kilók, csak kitartás!

9259. Bibibabi
2010. jan. 12. 12:37

Krisztinka!

Megnéztem a fotóidat, nagy nehezen rájöttem, hogy van még egy naplód :D Most is csuda jól nézel ám ki! Én nem merek feltenni magamról mostani fotót. Szörnyen nézek ki. Abba sem egyeztem bele,hogy elmenjünk Sárvárra fürödni. Majd ha normálisabban nézek ki. Kicsit le vagyok törve. Hiába állt helyre az emésztésem, hiába nem eszek édességeket ma reggel is 61,6 kg-t mértem. Megfogadtam, hogy most egy hétig a mérleg közelébe sem megyek. Csak elmegy tőle a kedvem.

2010. jan. 12. 07:45

Sziasztok!


Nos, elkészültek a bikinis sztárfotók, épp azon ügyködöm hogy berakjam a naplómba.


Este teszek fel célfotót is, 2008. nyaráról.

9257. Bibibabi
2010. jan. 11. 22:24
Igazad van Krisztinka! Most egyébként is ráálltam a több zöldség, gyümölcs fogyasztásra. És naponta megiszok másfél liter pí vizet.
9256. Krisztinka1 (válaszként erre: 9253. - Lilura)
2010. jan. 11. 21:13
Futni jó!!!!!:-)
2010. jan. 11. 21:13

Nyugodtan ehetsz hotdogot, sőt akár pizzát is ha mondjuk a férjeddel/pároddal azt kívántok és rendeltek.


Csak akkor arra rá kell készülni és aznap pihentetni a gyomrot, sok gyümölcsöt enni, és ha sokat eszel belőle másnap tartani egy gyümölcsnapot.


Ennyi. De megvonni semmit nem szabad magadtól mert az annál rosszabb!

9254. Bibibabi
2010. jan. 11. 19:55
Nekem főleg a fenék, has és csípő a kritikus pont. A combjaim is híztak, érzem a nadrágokon. Ma délután pl. ettem hot-dogot, de nem ettem ebédre sem sokat, és vacsira egy kis tálnyi nyers káposztát majszolgatok.
9253. lilura (válaszként erre: 9252. - Krisztinka1)
2010. jan. 11. 18:32

Igyekszem...:) majd úgyis rámszóltok, ha alulteljesítem magam:)


Most döntöttem el, hogy reggel mégis inkább kimegyk futni...jobb az+inkább bérletet vennék kondiba-azt a spórolós mindenemet:)

9252. Krisztinka1 (válaszként erre: 9251. - Lilura)
2010. jan. 11. 17:28

Így van, enni kell!!!


Sok naplóban látom hogy elkövetik azt a hibát hogy nem esznek. Aztán meg csodálkoznak hogy miért nem fogynak. Vagy oké, fogynak, de amint elkezdenek enni visszahízzák, jó esetben csak annyit amennyit fogytak.


Egyél, és fogyni fogsz!


Most megyek tornázni:)

9251. lilura (válaszként erre: 9250. - Krisztinka1)
2010. jan. 11. 16:57
Most ettem meg egy karalábét...ahogy néztem nulla pont:). Este szerintem még iszom egy fél fehérjeturmixot-vízzel, aztán ennyi. Nem vagyok éhes, meg aztán tényleg igaz, hogy ilyenkor nem is merek enni, jön a bűntudat szinte minden falat után...:S pedig enni kell, egyébként megáll ( na jó, lelassul) az anyagcsere, az meg nem jó semmire.
9250. Krisztinka1 (válaszként erre: 9248. - Lilura)
2010. jan. 11. 14:47

Nekünk 18-25 pont. Egy pont kb. 50 kalória, de ez csak egy durva becslés, nyilván függ a zsír- és rosttartalomtól is.


Nem tudom hogy miért ennyi? Valószínűleg a zsírtartalom miatt.


A joghurt 2 pont, kefír 3 pont, tejfölből pedig egy evőkanál egy pont, ez a leghúzósabb.

9249. Krisztinka1 (válaszként erre: 9247. - Lilura)
2010. jan. 11. 14:45

Az jó lenne:)


Egyébként tényleg gyorsan alakul, miután teljesen lelapul (ez kb. két hét komoly odafigyelés) már nagyon szépen elkezdenek kirajzolódni az izmocskák.

9248. lilura (válaszként erre: 9246. - Krisztinka1)
2010. jan. 11. 14:03
A WW szerint napi hány pont a megengedett? Most nem néztem Vikinél, hogy a kefír az 3 pont...a zsírossága miatt vagy miért? Vagy ez csak Nekem tünik olyan soknak?:)
9247. lilura (válaszként erre: 9246. - Krisztinka1)
2010. jan. 11. 14:02
Szerintem egyáltalán nem vészes a mostani sem:). A pocódon látszik, hogy viszonylag kevés idő alatt jött fel, de vigasztaljon a tudat, hogy szerintem az ilyen sokkal hamarabb le is megy. Meg azt is mondják, hogy ahova a legkésőbb rakodott, onnan megy le legkorábban...vagyis Nálam viszlát Pocak:D!
9246. Krisztinka1 (válaszként erre: 9244. - Lilura)
2010. jan. 11. 12:09

Ó már látom. Csak fölösleget nem látok rajtad, de azt úgyis Te érzed:))


Egyébként melyik testrészeddel van bajod???


Raktam én is az edzésnaplómba pocifotókat, egyet a csúcsformámból (2008. március) és egyet a jelenlegi állapotról. Hát ott azért látni a különbséget, nem gyengén. De két hónapot adok magamnak és ismét úgy kell kinéznem!!!!

9245. lilura (válaszként erre: 9242. - Krisztinka1)
2010. jan. 11. 12:04
Én meg pont kisebbnek feszültem meg azért, hogy úgy-ahogy kinézzek...:D hiába no, a gének:D
9244. lilura (válaszként erre: 9243. - Krisztinka1)
2010. jan. 11. 12:04
A fogyis naplómban van:)
9243. Krisztinka1 (válaszként erre: 9241. - Lilura)
2010. jan. 11. 11:50

Ja és nem rakod fel a képet?


Én is felrakom holnap:)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook