Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Amikor a barátnőd "rádkattan"... fórum

Amikor a barátnőd "rádkattan"... (beszélgetős fórum)


9. 66b8a86ae1 (válaszként erre: 1. - 92bdfc9e26)
2010. febr. 12. 15:33
Megmondod neki, hogy nem akarod. Ilyen egyszerű. Aligha haragudhat meg rád ezért... :)
2010. jan. 30. 22:42
Jajj, egyszer nekem is sikerült összesmárolni a legjobb barátnőmmel, kicsit sokat ittunk egy buliban, de szerintem annyira szar volt mindkettőnknek, hogy soha szóba se hoztuk a dolgot...szóval felesleges rossz élményeket gyártani, ha nem akarod, légy határozott és őszinte! Ha normális, megérti, ha nem, nem kár érte!!
7. a6d5a14c21 (válaszként erre: 5. - 92bdfc9e26)
2009. nov. 16. 18:31

Ha emiatt ugrik,akkor az nem is volt komoly barátság!Egy barátság pont attól az,hogy szeretem a másikat bármilyen és elfogadom akármennyire is különbözünk.persze ez a szex dolog kicsit speciálisabb,de pl az én esetemben én meg a legjobb barátnőm teljesen más érdeklődésű általába véve.Ő sportosabb,vagányabb,én meg profin nyafogok,a mozgás gondolatától is izzadom és egyébként is az egyetlen hivatalos sport az életemben a shopping:)De még soha nem akartuk rávenni egymást olyanra amihez a másiknak nincs kedve.Ő sem akarta soha rám erőszakolni az ő stílusát és életvitelét,és én sem mondtam még neki soha,hogy ezentúl csak magassarkút hordjon.Miért?Mert tudom,hogy nem érezné jól magát így.Ezen nincs miért megsértődni,megharagudni.

Ha ezen megharagszik,akkor nem is igazi barát,hanem egyszerűen a saját érdekétől vezérelve,önzőségből volt annyira jó barátnőd,hogy előbb utóbb letudjon feküdni veled,mert ő azt akarja...

2009. nov. 16. 17:43
Egyébként ismer, de mindig azt mondja, hogy mindent ki kell próbálni. Jó felfogás..kac-kac!
2009. nov. 16. 17:42
Köszi a tanácsokat! Igyekszem mindegyiket megfogadni. A legkellemetlenebb, hogy egy helyen is dolgozunk és teljesen begőzölt ettől a témától. Ami a legrosszabb, ma küldött egy sms-t, hogy már a pasiját is rábeszélte kettőnkre:( Jaj nekem! Bár csak iszogatás közbe jönne elő, mert akkor tudom, hogy másnapra kiheveri...lehet, hogy tényleg ugrik a barátság?!
4. d3c6e89fee (válaszként erre: 1. - 92bdfc9e26)
2009. nov. 16. 14:26
Valószínű ismer annyira, hogy tudja te nem vagy kapható ilyenekre, nem??
3. db78bacc4f (válaszként erre: 2. - A6d5a14c21)
2009. nov. 16. 13:23

Ennyi, azt hiszem mindent leírtál.

Ezzel kapcsolatban van nekem is egy sztorim. Egyik barátnőm borozgatott egy barátnőjével és az este folyamán rákérdezett, hogy nem lenne-e kedve lefeküdni vele aznap este. Mondta a barátnőm,hogy úgy meglepődött a kérdésen...de mondta neki, hogy köszi, de nem szeretnék olyan szexuális együttlétet amiben nincs f*sz (bocsi, de idéztem)...És persze megértette, nem lett belőle semmi probléma.

Szóval egyszerűen mondd meg neki, hogy nem akarod!

2. a6d5a14c21 (válaszként erre: 1. - 92bdfc9e26)
2009. nov. 16. 13:08
Könnyen.Megmondod neki,hogy Te nem vágysz lánnyal történő szexre.Ennyi!Ha tényleg barát,ha tényleg szeret,mint EMBERT(nem pedig csak nőként:)) akkor elfogja fogadni sértődés nélkül.Ha meg nem tudja megemészteni,akkor jobb is véget vetni a barátságnak,akármilyen rosszul hangzik,mert így a későbbiekben bekövetkező kényes szituktól,kellemetlen helyzetektől,kavarásoktól kíméled meg magad...
2009. nov. 16. 13:02
Volt már valaki hasonló szituációban? Van FIÚ párom, akivel együtt élek és akit szeretek a barátnőmnek is van FIÚ partnere, de ettől függetlenül velem akar "lenni". Hogy lehet megmenteni a barátságot, hogy ezt a dolgot kihagyjuk a történetből?? S.O.S!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook