Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Amatőr női kézicsapat Szeged fórum

Amatőr női kézicsapat Szeged (beszélgetős fórum)


2. 12d083b51b (válaszként erre: 1. - 20bd9c3196)
2015. máj. 22. 07:38

Nem tudom, hogy így és főleg itt, ahol az ország-világ különböző részeiben "összegyűlt" hoxa-tagok vannak...

Ha van hol, és van már személyes ismeretségi körödből 3-4 fő, akikkel ki tudtok menni játszani... kezdjétek el!!! Csináljátok!!!

Majd amikor megállnak, nézik, bámészkodnak, azokhoz kell oda-menni, mondani nekik, hogy lehet ám belülről kifelé is nézni...:)))


Gondolom, hogy a kézi-pálya valami dróthálóval, hasonlóval elkerített terület. A bejáratra, ill. egyéb forgalmas hely felé néző oldalára egy-egy táblát kiírni: "Gyere közénk: x időpontban itt találsz minket!"


Vagy keress meg egy fitness termet, beszélj az ottani vezetővel, fogjatok össze...jó kis kiegészítő mozgás nyári időszakra!

Szurkolok neked, nektek, hogy össze-jöjjön!!

2015. máj. 20. 19:55

Sok helyen próbálkoztam,de sehol nem találtam meghallgatásra. Szeretnék városomban csapatot szervezni,nem baj,ha nem vagy 20 éves,csak szeresd a játékot,és a játék öröme miatt gyere.

Ha gondoljátok,lenne kedvetek akkor írjatok,keressetek meg privátban. Sok fővárosi amatőr kézicsapat van,de Szegednek egy sem.

Hát tegyünk ellene. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook