Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Alvással küszködők ide fórum

Alvással küszködők ide (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
15. Nátháska (válaszként erre: 1. - Juditka23)
2015. dec. 2. 10:26

Szia!


Én is állandóan fáradt vagyok a nem megfelelő alvástól. Tegnap este is 10-kor megpróbáltam elaludni (csend és sötétség a szobában), de nem ment. Talán éjfél is lehetett, mire beájultam. Pedig fáradt vagyok, majd' leragad a szemem, és mégsem alszok el. Reggel ébresztőre kelek, 05:40-kor.

Afáradtság már a napjaimra is teljesen rátelepszik. Lassabb a felfogásom, nem jegyzek meg dolgokat.

Kávé? Reggel 8-9 környékén szoktam inni egy 3in1-bent, de csak az ízéért. Meg néha délután a barátnőmnél, de ezek biztos nem okozzák a problémát. A kávé engem soha nem tudott felpörgetni, soha nem éreztem a hatását; mintha vizet innék.

Teát csak délelőtt iszok, egyébként vizet. A colát és koffeines társait (pl. energiaital) nagyon ritkán, 2-3 hetente 1x.


Volt, hogy próbáltam vastablettát, nem volt hatása. Magnéziumot elvétve szedek.


Most próbálkozok matraccserével majd, hátha ott a probléma.


Hát... így hirtelen ennyi.

14. simple (válaszként erre: 13. - Juditka23)
2015. dec. 2. 10:25
Én ittam citromfű teát is, meg egyéb alváselősegítő teákat is. Mint halottnak a csók kb.
13. juditka23 (válaszként erre: 10. - Simple)
2015. dec. 2. 10:24
na ez az amit nagyon nem szeretnek, mint irtam volt mikor egyaltalan nem tudtam aludni ejszakankent de valahogy akkor se vitt ra a lelek a nyugtatora, vegulis az nem megoldas ra es minden nap nem szabad szedni, hatha talalunk termeszetes gyogymodot ra :)
12. juditka23 (válaszként erre: 4. - Alissa819)
2015. dec. 2. 10:21

köszi a valaszt, meg nem hallottam a citromfu tearol.


egyebkent lehet azert gondolja, hogy nem kedves mivel azt irtam, hogy alvassal kuszködök, szerencsere neki valoszinuleg fogalma sincs mikor az ember egesz ejszaka forgolodik es milyen borzalmas az :( most egyebkent sokkal jobb de regen mikor iskolas voltam egyaltalan nem tudtam aludni iskolaba semmire nem tudtam koncentralni, na ez kuszködes borzalmas volt senkinek sem kivanom, hogy 8 orat forgolodassal töltsön es utana azon idegeskedjen, hogy mindjart keles es milyen jo volna vegre elaludni. Sokan nem tudjak milyen ez egyebkent!

2015. dec. 2. 10:21
Ertettem. Labhoz kutya.
10. simple (válaszként erre: 1. - Juditka23)
2015. dec. 2. 10:20
Nekem időröl időre előjön a probléma, egyszerűen nem tudok elaludni. Próbáltam már mindent olyankor, semmi nem segít csak az altató.
2015. dec. 2. 10:18
Az jó régen én is úgy aludtam mostanában vagyok így amúgy én is sorozatokat nézek meg ilyeneket míg el nem álmosodok aztán alszok. :)
8. csgybzs (válaszként erre: 3. - Fincsi5)
2015. dec. 2. 10:17

Mégis hogyan lehetett volna kedvesebben invitálni???


Nálunk nincs tv a hálóban, és teljesen sötét van a szobában (reggelig).

Alvás előtt 2-3 órával már nem eszem, nekem a lényeg a csend és a sötét.

7. juditka23 (válaszként erre: 2. - Csicsi25)
2015. dec. 2. 10:17

az en szuleim ugy alszanak mint akit lelöttek, egyszer anyukam beteg volt es nem tudott aludni, kerdezte masnap tölem, hogy Neked is ilyen rossz? de aranyos, akkor aterezte a problemamat : )


jajj en egy percig sem kuszködök, ugy ertem, hogy agyban vagyok filmezek sorozatot nezek amig nem erzem, hogy eltudnek aludni nem szenvedek vele

2015. dec. 2. 10:16
Én nem is értem mi a probléma? :-) Szerintem rendben van az invitálás.
5. juditka23 (válaszként erre: 3. - Fincsi5)
2015. dec. 2. 10:15
nem gondolom, hogy nem voltam Veled kedves : )
2015. dec. 2. 10:15
Szia! Éjszaka lefekvés előtt citromfű tea vagy langyos tej? Én most a citromfű teát iszom egész jól működik. :-)
3. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Juditka23)
2015. dec. 2. 10:12
Kedvesebb invitálás többeket vonzana, nem gondolod?
2015. dec. 2. 10:10

Szia!


Én is világ életemben rossz alvó voltam és most is vannak olyan időszakok, amikor nehezen tudok elaludni. Igazából erre nincs jó megoldás, anyukám és a nagymamám is küzdöttek világ életükben az alvással. Lehet, hogy ez is örökölhető? :))


Ha ilyen nehezen alszol el, akkor nem lenne szabad 9-kor lefeküdni. Én 11-ig fent vagyok általában, sőt ha nem vagyok álmos, akkor tovább. Ha nem vagyok álmos, minek feküdjek le? Csak azért, hogy szenvedjek? Inkább aludjak 4-5 órát, de azt nyugodtan, pihentetően, mint forgolódjak 8-9 órát és utána úgy ébredek, mint a mosogatórongy.

2015. dec. 2. 10:07

Tippek tanacsok forumara gondoltam ami bevalt Nektek a rossz alvasra.

Nektek mi a gond az alvassal? tul kesön tudsz elaludni? sokszor kellsz fel ejszaka?

Nekem valamelyest mindig voltak alvas problemaim, jelenleg egesznap hulla faradt vagyok egyebkent aerobikra is jarok de este ejfel, 1-ig nem tudok elaludni pedig mar agyban vagyok 9 fele.


Ha barmilyen kiserletezesed sikerult, hogy az alvasod rendbe jöjjön, ird le nyugodtan masok segitesere, pl kevesebb kave vagy magnezium tabletta tejet inni setalni minden nap vagy ki tudja : )

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook