Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Álprofillal le lehet bukni a Facebookon? fórum

Álprofillal le lehet bukni a Facebookon? (tudásbázis kérdés)


1 2
40. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 31. - Mazsola7)
2023. szept. 11. 11:52

Szia!


Írtam neked.

39. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 37. - Globus)
2023. szept. 11. 09:15
Igen, viszont sokaknál az a 'mérce', hogy hány "ismerősük" van. Tök mindegy, hogy valóban ismerik-e, csak legyen minél nagyobb a szám, ami az ismerősöket jelzi. Valahol ez szomorú is egyébként. De ez már egy mélyebb téma.
38. Mazsola7 (válaszként erre: 36. - Amaunet)
2023. szept. 10. 18:38

Miert lennek buszke???

Kerdezett a f.i. valamit,en valaszoltam ra oszinten..


De ugy latszik az a baj,h nem azt irtam mint a tobbi..bocsi mar.


En itt befejeztem,sziaaztok.

37. globus (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 10. 17:52
Mondjuk ez nekem is hihetetlen...ha egyszer nem ismerem, akkor nem igazolom vissza, azt' jó napot. Elég jó a memóriám.
36. Amaunet (válaszként erre: 33. - Mazsola7)
2023. szept. 10. 17:40

Kíváncsi voltam, hogy ki az, aki hosszú ideje ezt műveli és még büszke is rá.


Egy ilyen háromszögben nincsenek egyenlő erőviszonyok. Valaki mindig harmadik. Nem viselik egyformán az emberek, ha mellőzik őket - ezt még értem is. Azt a beteges viselkedést nem értem, hogy mi értelme a harmadik sunyi, sokszor rosszindulatú követésének.


Ezek szerint a te párkapcsolatod sem egy biztos kapcsolat. Miért nem a párodat ellenőrzöd? Hiszen a harmadik bármikor lehet egy új ember. Vagy csak ettől az egy embertől félted évek óta? És miért? Hagy elmenni, ha menni akar!

35. Mazsola7 (válaszként erre: 34. - Charlize)
2023. szept. 9. 15:45

Először azért nezegettem,mert azt neztem mit kavar megint.Nem viselte el,h vege..Kicsit elmeroggyant volt..de ez utolag be is bizonyosodott..

Aztan kivancsisagbol mar csak,es jopar ev mulva innen tudtam meg,hogy megfizetett kemenyen az aljas huzasaiert.

Hosszu tortenet,regenyt lehetne rola irni...

34. Charlize (válaszként erre: 33. - Mazsola7)
2023. szept. 9. 13:06
De mi a fenének? Zavard el a párod, ha megcsalt, és túl vagy rajta. Vagy ha lenyeled a békát, akkor mi a francnak nézegetni és ezzel kikészíteni magadat még jobban?
33. Mazsola7 (válaszként erre: 32. - Amaunet)
2023. szept. 9. 12:51

1. Örülök,hogy ennyire felkeltettem a figyelmed,hogy szantal ram idot,e utana neztel a hsz. imnak...


2. Marha nagy tevedesben vagy.Nem en voltam a

3. fel,soha nem is voltam..

3.En pont a hazassagunkba belepo 3. fel profiljat kovetem...

32. Amaunet (válaszként erre: 31. - Mazsola7)
2023. szept. 9. 11:28

Májusban még másként gondoltad.

"Gusztustalan dolog 3.ként bekavarni mások házasságába,és foleg a feleseg elleni merenylet,és bosszu még az ami bicskanyitogato."


Bár nem vélemény kért a fi. azért leírom. Nem sokra tartom azt az embert, aki ilyen szándékkal esetleg az exe új kapcsolatának aláaknázására álprofilt regisztrál.

2023. szept. 9. 09:49

Én is beteg vagyok akkor...:)De nem baj..

Hosszu evek ota csinalom ezt,de nem jott ra, ki vagyok..

Ha gondolod irj privit, forumindito..


Irhattok akarmit, en nem bantam meg, johet az ostorozas, lepereg rolam,en tudom,miert csinaltam..

30. Charlize (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 9. 09:24
Hagyd békén az exedet és a csaját is. Ez beteges. Lépj tovább!
29. kalmanka511 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 9. 07:42
Dehogy buksz le! Nincs mitől. Ha nem teszel ki magadról képet, akkor fogalmuk sincs, hogy ki vagy.
28. Panna.33 (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 8. 17:21
Tudom. Remélem, hamar túl tudsz lépni! Hagyd, hogy az eszed átvegye az irányítást. Ha ez megvan, utana visszaadhatod részben a szívednek is, csak nem teljesen.😉
27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 26. - Panna.33)
2023. szept. 8. 17:17
Köszönöm! Elkeseredettségében sok mindenre képes az ember, sokszor nem is lát tisztán.... Kedves tőled, amit írtál!
26. Panna.33 (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 8. 17:15

Nincs mit.

Azért vigyázz a lelkedre, mérgezi, ha nézegeted az exed csaját.

(Én másra használom/használtam, a családomat védem azzal, hogy nincs senkije, lakóhelye stb. Volt néhany roppant lelkes rajongója a trollomnak, aki fenyegetett mindenfélével)

25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - Channa*)
2023. szept. 8. 17:13
Igen, olyan nyaralásról, amit soha semmilyen más egyéb felületre nem. Azért aranyos tőled, hogy ennyire hülyének nézel. ;)
24. Angelique2 (válaszként erre: 18. - Banános Zselé)
2023. szept. 8. 17:12

Nem tudom. De azt sem tudom, hogy ennek így mi az értelme?


Szerintem az nem ciki, ha valaki nem akarja kiadni magát az interneten, ezért akármilyen közösségi oldalon nem a civil nevével van fent, és/vagy nem tesz közzé képeket magáról. Erre az embernek jó okai is lehetnek (például, éppen az internetes zaklatóktól szabadulni; vagy, eleshetsz egy állásinterjútól, ha a HR-es lefolytat egy background check-et és előbukkan az internetes aktivitásodban valami, ami a cég profiljához elfogadhatatlan).


Hanem egy kamuprofilt létrehozni, ráadásként ilyen indokból... valaki elmagyarázná nekem, hogy ez miért jó?

23. Banános Zselé (válaszként erre: 21. - Channa*)
2023. szept. 8. 17:11
de nem álprofilon istenem
22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Channa*)
2023. szept. 8. 17:10
Nem tudom, hogy milyen frusztrációd van, amit abban élsz ki, hogy megmondd SZERINTED erkölcsileg mi a helyes és mi nem az. Az is szubjektív megítélés kérdése, hogy kitől ki jobb nő, pláne, hogy sokkal jobb (külsőben vagy belső tulajdonságokban, vagy úgy összességében az egész??). Az, hogy mi a normális, megint csak egy összetett kérdés, hiszen, amit TE annak tartasz, lehet, hogy az emberek 90% nem tart annak. Hm. Nem tudsz te semmit, csak feltételezel, és felületesen félinformációk alapján ítélkezel. Egy egyszerűen eldöntendő kérdést tettem fel, amire egy IGEn-t vagy egy NEM- et szerettem volna válaszul, de tőled egy egész prédikáviót kaptam. Köszönöm, de a lelkiismeretemmel majd elszámolok én! :)
21. Channa* (válaszként erre: 18. - Banános Zselé)
2023. szept. 8. 17:09
Ezt írta:" töltögettem is fel képeket nyaralásról, erről-arról"
20. Panna.33 (válaszként erre: 16. - Angelique2)
2023. szept. 8. 17:08

A faceapp teljesen jó erre.

Meg sem ismertek, pedig nagyon béna vagyok.

19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Panna.33)
2023. szept. 8. 17:07
Köszi a választ!
18. Banános Zselé (válaszként erre: 16. - Angelique2)
2023. szept. 8. 17:06
biztos hogy álprofilon nem foga kirakni a képeket
17. Panna.33 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 8. 17:04

Nem hiszem, hogy lebuksz, hacsak nem akarsz.

Nekem is van, csak az tudja, hogy ki van mögötte, akinek elmondtam, vagy akinek elmondta, akinek elmondtam.

2023. szept. 8. 17:03

Eleve nem egészen értem, miért jó dolog így sumákolni. Nem tudom, hogy vezethet-e bármi jóra is.


A felvetésre válaszolva viszont: igen, le lehet. Ha valaki ismer, ismeri a szóhasználatodat, stílusodat, így lebukhatsz előtte. Ha bárki is tudja, hová mentetek nyaralni, akkor a nyaralásról készült képek is elárulhatnak.

Profilképet, nem tudom, nyúltál-e valaki mástól (ez büntetendő), saját képet retusáltál (ügyes, de ezzel is lebukhatsz), vagy valamelyik mesterséges intelligencia oldalról töltöttél le generált képet, amely egy soha nem létezett személyt ábrázol.


Viszont ez a tevékenység nem kifizetődő. Ennyi idő, és energia befektetésével már annyi minden kreatívat lehetne csinálni! Ennyit invesztálni csak abba, hogy az exed jelenlegi nője után kémkedj?


Ez akkor is cyberstalking-nak számít, ha az illető nem jön rá, és akkor is, ha sok naiv felhasználó bejelölt, mert valós személynek vélte a kamu regisztrációdat.


Én nem csinálnék ilyet.

15. Channa* (válaszként erre: 14. - Banános Zselé)
2023. szept. 8. 16:58

De, teljesen értem!

Kitalált egy nevet, amivel beregizett és ezzel akarja kukkolni a volt pasija barátnőjét.


Hogy ebben mi a jó, már azt sem értem, de nagyon gáz, amit csinál. Senkinek nem jó ez! Lehet, hogy neki lesz a legrosszabb, amikor majd bámulja a volt pasiját egy sokkal jobb nővel, mint ő.


Hát ha neki ez kell, hát tegye, de ettől még nagyon nem normális ilyet tenni.


Vajon csak én tudom, hogy miért már csak ex a FI? Nem csodálkozok rajta, hiszen kell egy ilyen jellemű nő?

2023. szept. 8. 16:46
igen, én értetem, csak Channa nem
2023. szept. 8. 16:44
Van egy sajátom, és can egy kamu profilom. És a kamuról szeretném a csajt bejelölni.
12. Banános Zselé (válaszként erre: 9. - Channa*)
2023. szept. 8. 16:42
saját nevével van fent, és akkar még egy regisztrációt
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Channa*)
2023. szept. 8. 16:41
Köszi az ítélkezést. Nem hiszem, hogy bármiféle magyarázattal kellene szolgálnom neked. A 200nak minimum a fele (!!!!!) engem jelölt be. De mondom ismét, te biztosan soha nem tettél semmi olyat, ami nem fér bele más értékrendjébe. Aham.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook