Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Álprofillal le lehet bukni a Facebookon? fórum

Álprofillal le lehet bukni a Facebookon? (tudásbázis kérdés)


1 2
10. Banános Zselé (válaszként erre: 9. - Channa*)
2023. szept. 8. 16:40
nem vágott át senkit
9. Channa* (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 8. 16:38

Lehet, de sosem kukkolnék senkit, főleg nem az exeim nőit.


Amennyiben az álprofilt azért használnád, mert nem akarnád, hogy mindenki megtaláljon, az rendben lenne nálam, de te konkrétan 200 embert átvágtál eddig.


A gerinc hiányodat kezeltetned kellene;)

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Channa*)
2023. szept. 8. 16:33
Köszi, de nem bírálatot kértem. Szerintem meg mindenki nézzen körül a saját háza táján, és ha feddhetetlen, akkor bíráljon másokat. Lehet, hogy a te életedben is lenne olyan dolog, amire én mondhatnám azt, hogy gáz.
7. Channa* (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 8. 16:30

Ez nagyon gáz!


De lehet, hogy csak szerintem.

Már az is gáz, ha álprofillal, akarsz valakit kukkolni, az meg még gázabb, hogy az exed csaját akarod.


Mi a jó ebben?

2023. szept. 8. 16:25
Találok, de épp az érdekelne, ami nem nyilvános
2023. szept. 8. 16:22
keresőbe írd be nevét, ha ott nem találsz nyilvános tartalmat, akkor kell az álprofil
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - 3066f49f9a)
2023. szept. 8. 16:20
Pár hónapja hoztam létre, töltögettem is fel képeket nyaralásról, erről-arról, sőt szereztem is közel 200 "ismerőst". Hihetetlen egyébként, hogy emberek visszaigazolnak, sőt be is jelölnek....Nem zaklattam senkit soha. Az exem csajára lennék kíváncsi egyébként.
3. 3066f49f9a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 8. 16:15
Szerintem nem látja, hacsak nem programozó. De rájöhet, hogy te vagy, ha tudja, hogy van egy rajongója, mivel zaklattad valamikor. Milyen álprofillal kukkolnád? Én nem jelölnélek vissza. 😄 Mondjuk én néha azt sem jelölöm vissza, akit ismerek...
2023. szept. 8. 16:10
szerintem nem
2023. szept. 8. 15:58

Sziasztok!


Ha facen kukkolni szeretnék valakit (egy ismerősöm ismerősét) - az, hogy miért, nem tartozik a tárgyhoz - , és létrehozok erre egy új facebook profilt, majd bejelölöm és ő visszajelöl, akkor lebukhatok valamilyen módon? A kérdésem az, hogy ő érzékelheti, láthatja, tudhatja azt, hogy ki van valójában a profil mögött?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook