Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Álomból valóság - avagy mindig van remény fórum

Álomból valóság - avagy mindig van remény (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Álomból valóság - avagy mindig van remény

2013. aug. 24. 11:21
Gratuláállok és sok boldog anyasággal tőltött idöt kivánok a Kis Danika társaságában és hajrá hátha a 4. baba kislány lsz valóban
2013. aug. 23. 21:50

Kedves CsengiBoti!

Gratulálok!

Hajrá a negyedik gyerekért, az most már kislány lesz tuti!

7. CsengiBoti (válaszként erre: 5. - Mazsinka)
2013. aug. 22. 16:09

Szia!

Jogos a kérdésed:azért tetettem fel a spirált a két gyerek után,mert szerettem volna visszamenni dolgozni (6 évig voltam itthon egyfolytában,és akkor már vágytam egy kis változatosságra),gondoltam,hogy pihentessük egy kicsit a baba-témát.


Azt pedig,hogy spirál mellett kétszer leszek terhes,nem gondoltam.(szerintem más sem gondolta volna,főleg nem úgy,hogy alig másfél évig volt fent a 2.baba elvesztése előtt,hiszen ismerek több olyan nőt,aki nyugodtan van 15 sőt akár 20 évig is ugyanazon spirállal,amit pedig elméletileg 5 évente "illik" cserélni)Nyilván,ha tudtam volna,hogy megismétlődik -nem is akárhogyan-a vetélés és egyáltalán a teherbeesés a spirál mellett,nem is tetettem volna fel,hiszen amit akkor lelkileg átéltem,azt senkinek nem kívánom.


De azóta is úgy gondolom,hogy ezek olyan "jelek" voltak,amik azt mutatták,hogy egy kicsi lélek nagyon készülődik hozzánk,csak meg kell teremtenünk számára a legideálisabb feltételeket.


Danikánk lassan 5 hónapos lesz,mostanra el tudtam fogadni a babáink elvesztését,de mindig fájó szívvel fogok emlékezni Rájuk.


Mostmár TUDOM azt,hogy a 3 baba elvesztése jelenti az Ő életét,vele minden nap egy csoda,a nagyokat is elvarázsolja,az apukájáról nem is beszélve (pedig sokan azt gondolják,két kamaszt nem érdekel egy sírós-büfizős-bekakilós kis csomagocska).

2013. aug. 22. 11:52
*eszemben
2013. aug. 22. 11:52
Eszembe sincs beszólni, de ha 3 gyereket szerettél volna mindig is, akkor miért kellett védekezni a kettő után? És ha spirál mellett terhes maradtál, ami veszélyt jelent a babára, akkor miért kellett kivárni, hogy ez mégegyszer megismétlődjön? Ez nekem zavaros.
2013. aug. 22. 11:40

Hát nem is szabadott volna feladni, hisz mindkétszer spirál mellett lettél terhes, s valószínűleg az nem kedvezett azonak a babáknak, ebből nem is lett volna szabad párodnak normál körülmények közötti fogantatásra való vonatkoztatás levonni.


Sok boldosgágot!R

2013. aug. 22. 11:12
Gratulálok a kisfiatokhoz nagyon édes! Én is kivánok nektek minden jót egészséget és sok sok Boldogságot! :)
2013. aug. 22. 09:15
Gratulálok a picikédhez :))) Legyetek nagyon-nagyon boldogok az új jövevénnyel együtt,akit annyira vártatok :)))
2013. aug. 22. 09:08
Két évvel ezelőtt írtam egy cikket : Van még remény? címmel...
Mára tudom a választ : IGEN, mindig van remény!
Kívánom, hogy történetünk ezt másoknak is bebizonyítsa, hogy soha nem szabad feladni, mert remény mindig van!

Ugrás a teljes írásra: Álomból valóság - avagy mindig van remény

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook