Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Igazi valóságshow-avagy a nagy pofáraesés fórum

Igazi valóságshow-avagy a nagy pofáraesés (beszélgetős fórum)


7. frutty (válaszként erre: 1. - Ea9c78b99a)
2008. nov. 9. 17:53
hagyd,ellmenni!
2008. nov. 9. 17:42
igazad van de a szívnek nem lehet parancsolni.nagyon szeretem
5. ee8583e1f3 (válaszként erre: 4. - Ea9c78b99a)
2008. nov. 9. 17:15
Már ne haragudj, de ha ilyen felelőtlen egy pasi, én inkább örülnék is ha elmenne örökre! Nemhogy sírnék utána!
4. ea9c78b99a (válaszként erre: 3. - 91d4989ab9)
2008. nov. 9. 17:09
bőgésben nincs hiány.a pici ma anyósnál van mer nem neki való az én hangulatom.anyós biztat hogy ez csak múló hülyesége egyszem fiacskájánaj akinek 22 évig még megszabta azt is hogy milyen szinű zoknit húzzon fel.utána jöttem én és állítólag ezért kell a levegő neki mert olyan vagyok mint az anyja!de a hülyeségeit nem hagyhatom szó nélkül!a legutóbbi pl:piásan kocsiba be mellé a 18 éves fiam 2 km rodeó gödör útszéli tábla ki kocsi rogyásig törve.ja és el van tiltva a vezetéstől! ja és egy szót nem szólt erről csak amikor másnap jött 4 rendőr akkor szembesültem mi is történt mert úgy állt be a kocsival hogy csak a hátulját láttam.na ezért kiakadtam totál.ha ezért nem akkor miért lehet szólni, megölhette volna a gyerekemet vagy magát a hülye
2008. nov. 9. 16:57

hát én vennék neki egy oxigénpalackot és hozzávágnám, na jó ha megnyugodnék akkor megkérdezném hogy mit ért több levegőn, és hogy szakitani akar e, és ha igen akkor már mehet is.

ja és nagyon rendesnek látszanék vele, segitekék csomagolni ilyesmi, utána meg jól kibőgném magam... igy talán még majd később meggondolja magát...


Mindenesetre sok erőt kivánok neked, a gyerekeidre gondolva probálj nagyon erős lenni!

2008. nov. 9. 16:51
Beszéljétek meg! Kérdezd meg, miért van több levegőre szüksége, és mond el, te mit érzel! Persze ezt csak akkor lehet, ha Ő vele lehet beszélgetni, és nem csak leint! Az én párommal nem lehetett és nem is lehet beszélgetni, de mi már nem vagyunk együtt! Hátha neked sikerül, és elmondja mi a baja!
2008. nov. 9. 16:48
9év után bejelentette a párom hogy több levegőt akar!2 éve külföldön dolgozik 2 havonta látom 10 napra.akkor mi a francért kell neki a több levegő?a közös gyerek 4 éves naponta keresi az apját akit imád. a másik 2 gyerek akiket nevelt csak néz értetlenül hiszen már nagyok 18 és 16 évesek.szeretem imádom mit tegyek?ja 12 évvel fiatalabb nálam talán ez a baj?a nagyfiamat 5 éve együtt temettük el 19 évesen.meddig kell hogy fájjon az élet?a főnőkasszonya 31 éves bombázó aki szemet vetett rá de ő azt mondja nincs köztük semmi hiszen az is kapcsolatban él, gyereke nincs de dúsgazdag az élettársa akivel a vállalkozást vezetik. nem értek semmit!mi a véleményetek, mit tegyek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook