Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Állva végezhető munka... fórum

Állva végezhető munka... (tudásbázis kérdés)


2009. aug. 7. 19:09
Köszi,ez jó ötlet,mert vettem ugyan bele betétet,de semmit nem ért....
17. 99279bb06f (válaszként erre: 16. - Vercsaszy)
2009. aug. 5. 23:20

A munkavédelmi cipődbe nem tudsz venni betétet? Vidd el a gyógyászati segédeszközök boltjába, és ott fognak találni neked betétet hozzá.


Ha egy helyben kell állnod, akkor úgy tudod pihentetni a gerincedet és a lábaidat is, hogy "vívóállásban" állsz, amit váltogatsz.

Bővebben írom le:

Azt a lábadat, amelyikre a testsúlyodat helyezed, az a lábad térdben is egyenes, és a lábfejed előre néz.

A másik lábadat csak simán előbbre helyezed (nem terpeszállást csinálsz!), a térdedet kicsit behajlítod, és a lábfejedet 45 fokos szögbe állítod. (ha nem pont annyi, akkor is jó, csak az azért kell, hogy ne billenj el)


A lábaidat váltogatva tudod megoldani, hogy ne görcsöljön be az egész lábad, és a gerincre is pihentetőleg hat ez a póz.

2009. aug. 5. 21:03

Sziasztok!Köszönöm a válaszokat!Túléltem!!!!!!

De kib...ott nehéz volt!És nem is az egész lábam fájt,hanem a talpam!!!De az nagyon!!!Azt hittem,a nagy súlyom miatt,de nem,mert ma felvettem egy pár óra erejéig a saját cipőmet,és láss csodát,nem fájt a talpam.Visszavettem a munkavédelmis cipőt,és 5 perc múlva újra fájt!!!Tudom,be kell törnie,na de ennyire????

ÁÁÁ ne tudjátok meg,mennyire fájt!!!A talppárnámat törte ki...Nem tudom máshogy leírni,nem a sarkamat,nem ahol a lúdtalpnak való van:),hanem a lábujjak alatt,azt a talppárnás részt!Értitek???

Ajánlottak egy gyógyszert,amit 3 hónapig kéne kúraszerűen szedni,aztán szünet,de elég drága...Havi 4-5 ezer ft körül van....Majd ideírom a nevét,ha megtalálom,még én sem olvastam utána...Alig élek:)

Amúgy szeretni fogom,úgyhogy jó lesz az!!!!

Na köszi mindenkinek,aki vette a fáradtságot,és írt!!!!Majd még jelentkezem!

15. doxikri (válaszként erre: 14. - Csutika100)
2009. aug. 3. 08:59
Aha, a visszerei meg csak növögetnek.....nem jó játszani ezzel,nekem is van, tudom.
2009. aug. 3. 08:54
Hozzá fog szokni a lábad az álláshoz. Mikor elkezdtem az álló munkát egyhelyben Nekem is nagyon fájt. Egy idő után hozzászokott. Idönként állj lábujhegyre, ez pihenteti a lábat és csinálj helybenjárást.
13. doxikri (válaszként erre: 11. - Vercsaszy)
2009. aug. 2. 20:38

A fásli nem biztos, hogy jót tesz, sőt lehet, hogy rosszabbat teszel vele, mintha nem hordanád.

A gumiharisnyát direkt a te lábadra fogják felírni, hogy ott szorítson ahol kell!!!!

12. doxikri (válaszként erre: 11. - Vercsaszy)
2009. aug. 2. 20:37

Ha visszeres a lábad, arra nem túl jó a 12 órás álldogállás. De ha muszáj csinálni, akkor irass fel magadnak gumiharisnyát és valami gyógyszert a visszereidre. a krémekkel sokra nem fogsz menni.

És vigyázz a lábadra nagyon!!

2009. aug. 2. 15:35

Köszi ezt a pár hozzászólást...A semminél több:)

Vettem egy sholl talpbetétet,meg fáslit.Holnap azzal indulok útnak.Majd jelentkezem...

Ha nem halok meg....:( :)

10. 673567bc24 (válaszként erre: 2. - Vercsaszy)
2009. aug. 2. 12:23
én is 8 órát állok,a derekam,és a talpam már ki van tőle!ki fogod bírni,de addig 100 miatyánkat el fogsz mondani!
2009. aug. 2. 12:04
Gumi harisnya és lehet kapni különböző krémeket amik jók a visszérre.Azonfelül olyan természetes vitaminokat és egyéb dolgokat vigyél be amik sgítik az érfal védelmét.Evitamin c vitamin,stb.
2009. aug. 2. 11:25
trombózit előbb kapsz a 12óra egyhelyben üléstől
2009. aug. 2. 11:23

nem viszres a lábam, de egy helyben nem tudok ennyit állni, ezért nem is vállakozom ilyesmire

Volt kollégamőm aki 40 fokba is gumis harisnyanadrágba járt

2009. aug. 2. 11:11

Háát úgy látom mindenki a vasárnapi ebédet főzi!?

Vagy senki másnak nem visszeres a lába...???

2009. aug. 2. 11:01
Óóó valaki írjon már!Holnap kezdek....
2009. aug. 2. 10:53

Azt ne írjátok,hogy ne csináljam,mert most ez a munkám,és akarom is csinálni!

Ötleteket várok....

2009. aug. 2. 10:52

Fáslizzam be esetleg a lábam?Vagy majd megszokom?

Lehet hülyeséget kérdezek,de ettől nem lehet trombózist kapni?

2009. aug. 2. 10:51

A tanácsotokat szeretném kérni.Mit tegyek,ha holnaptól napi 12 órát kell állnom,közel egy helyben,munkavédelmi cipőben?Elég visszeres a lábam,de eddig ez nem okozott panaszt.Mármint a visszér.Most viszont már álltam a betanulás alatt 3-4 órát,és eszméletlenül fájt a lábam!!!Még akkor is,amikor hazaértem,és lefeküdtem-felpolcoltam,kb fél óráig fájt még....Ki fogom én bírni a 12 órát?

Lehet vmi bajom?

2009. aug. 2. 10:47
Állva végezhető munka...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook