Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Allergia SUDOCREM-re? fórum

Allergia SUDOCREM-re? (tudásbázis kérdés)


8. Annamary84 (válaszként erre: 7. - Szilvamama)
2010. okt. 4. 17:39

Köszönöm a válaszokat! Doki szerint kizárt hogy a sudocrem legyen a bűnös. Ahogy ő fogalmazott: "háziasszony betegségem" van..:S

Magyarul, tisztaságmánia és állandó vegyszerben nyúkálás, pulussz ehez jött a pelekázás napi x-szer. Úgyhogy kaptam, éjjelre, nappalra, fenntartó és kézmosó krémet...:S most kúrán vagyok és szigorú kesztíűhasználaton, ráadásul kettőn, alulra cérna felűlre gumi...:S remélem elmúlik!

7. Szilvamama (válaszként erre: 5. - Annamary84)
2010. szept. 23. 08:01
Ha jól látom 8 hónapos a lányod, a popsija talán már nem olyan érzékeny, mint picinek, lehet, hogy érdemes lenne váltani. Én Gabi popsikrémet használtam a lányomnál, semmi baj nem volt vele!
2010. szept. 22. 15:59
Igazából azért írtam, a kérdést, hátha találok még valakit aki hasonlóan járt és így biztos lehetek abban hogy a krém okozza a tüneteimet, vagy valaki hasznos tanácsot ad, hogy mit tegyek...:S
5. Annamary84 (válaszként erre: 4. - Szilvamama)
2010. szept. 22. 15:57

Gondoltam már erre is, csak annyiból tűnt jobb megoldásnak a kesztyű használat, hogy a lányomnak viszont kitűnő a popsijára a sudocrem, így ami még jó a bepanthen vagy a neogranormon, ami neki lehet ugyanolyan jó lenne, viszont az összetevői is ugyanazok így az én esetemben csöbörből-vödörbe...:S

A gyógyszertári popsikenőcstől a leges-legelején kipattogott és a szagáról inkább ne is beszéljünk!


Köszönöm hogy írtál...:)

4. Szilvamama (válaszként erre: 2. - Annamary84)
2010. szept. 22. 15:18
Válts popsikenőcsöt, és meglátod, hogy van-e javulás. Ha igen, akkor a Sudocrem-re vagy allargiás.
2010. szept. 22. 13:22
Senkinek nincs tapasztalata?? Pedig már csak bennetek bíztam...:(
2010. szept. 22. 11:21

Sziasztok! Az a gyanúm, hogy a sudocremre allergiás a kezem. 8 hónapos a kislányom, mióta megszületett ezt használom a popsijára. Neki teljesen bevált, gyönyörű a bőre,soha semmi baj nem volt vele. Nekem viszont a jobb kezemem, a mutató, középső és gyűrűs ujjam (amiket pelenkázáskor ugye a legtöbbet használok) teljesen kisebesedett már. Először csak kicsi pöttyök jöttek, hólyag szerűek majd azok kifakadnak és nyílt kicsi sebekké válnak, most már kesztyűben végzem a pelenkázás ezen részét, de már nagyon fáj az ujjam, lassan mindent kesztyűben kell csinálnom.

Voltam bőrgyógyásznál, 2 mp alatt írt vmi gyógyszertári kencét, ami semmit nem segít...

A kérdésem felétek az lenne, hogy tapasztalt e már vki más is hasnolót, mert azért elég furcsa, hogy pont a sudocremre lennék allergiás. Törlőkendőt is váltottam már, azzal nem hiszem hoy gond lenne, babám születése előtt is használtam már magamnak is.

Van vmi megoldás?

Köszönöm előre is!!!

2010. szept. 22. 11:16
Allergia SUDOCREM-re?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook