Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Állandó lakcímet hova kell nekem lejelenteni? fórum

Állandó lakcímet hova kell nekem lejelenteni? (tudásbázis kérdés)

2011. szept. 26. 12:45
A munkahelyeden kell bejelentened a lakcímváltozást. Egyéb helyen nem, mivel ha bármilyen ügyet intézel, akkor ők leellenőriztetik a rendszerrel a személyi igazolványodat, akkor ott kiderül, hogy új lakcímed van.
2011. szept. 26. 11:57
köszike
2011. szept. 26. 10:37
Jah, én anno nem jelentettem be sehova, csak az okmányirodában. :)
6. reload (válaszként erre: 5. - Erácska79)
2011. szept. 26. 10:36
Szerintem hívd fel a tb-t, hogy ez a helyzet :) Majd megmondják mit kell, vagy nem kell csinálni.
2011. szept. 26. 10:24
A lakcím már meg van. Már csak azt kéne tudnom, hogy a tb-hez nekem kell-e bemennem. Az apeh felé leadja az önkormányzat. A többit nem tudom. :(
2011. szept. 26. 10:00

Önkormányzathoz bemész és ott kitöltesz egy adatlapod és ott megkérdezed merre tovább. Nekem csak ideglenes lakcímem van.

De szerintem fog kelleni vinned a tulajdon lapot, meg ha van még rajtad kívül tulajdonos akkor szerintem őt is kell vinni, hogy bele egyezik, hogy te ott lakj.

2011. szept. 26. 09:46

Új lakcímkártyát igényeltél?

A városi önkormányzati hivatalnál kell.


Szerintem nem kell a TB-hez, stb-hez, legalábbis én sose jelentettem.

2011. szept. 26. 09:45
Erre én is kíváncsi lennék!! :)
2011. szept. 26. 09:41

Sziasztok!

Most lett új állandó lakcímem, hova kell lejelenteni?

Azt tudom, hogy a szolgáltató cégekhez be kell. De például, a tb-hez, meg ilyen szervekhez is nekem kell elmennem?

Várom a válaszokat..

ERa

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook