Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2 éves (4 órába lejelentett) munkaviaszony után nekem mennyi táppénz jár? fórum

2 éves (4 órába lejelentett) munkaviaszony után nekem mennyi táppénz jár? (tudásbázis kérdés)


2013. jan. 8. 17:24

Sziasztok!Nekem az a kérdésem lenne,hátha van itt hozzáértő,vagy aki tudna nekem segíteni :)

2009 októberében született a kislányom,azóta tgyás,gyed,gyesen voltam.Novemberben megszűnt a gyesem,most nem kapok semmit csak a családi pótlékot,a felgyülemlett fizetett szabijaimat se vettem ki eddig...A munkaviszonyom nem szakadt meg,mivel szeptemberben teherbe estem...Jelenleg 18hetes terhes vagyok,mi lenne nekem a megfelelő választás?!Elmehetek táppénzre most,vagy azt a gyesemből számolnák ki vagy hogy ?Vagy az utolsó megállapított bejelentett béremből?!Vagy vegyek ki szabit és utána táppénz?!(95000 bruttóm volt 2009-be amikor eljöttem szülni)Vagy mit,hogy csináljam hogy ne jöjjek ki rosszul belőle majd a tgyás gyed idejére?!De azért most még fél évig jó lenne valami kis pénzt is kapni....Van valakinek valmi ötlete,tanácsa???megköszönöm,ha segítetek mihez kezdjek....Üdvözlettel:Bea

2013. jan. 8. 16:24
2013. jan. 8. 16:17

Sziasztok !


Az lenne a kérdésem, hogy 2 éves (4 órába lejelentett) munkaviaszony után nekem mennyi táppénz jár ?

Jár egyáltalán ?



köszönöm a választokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook