Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Államvizsga, záróvizsga fórum

Államvizsga, záróvizsga (beszélgetős fórum)


13. mirha
2011. júl. 11. 17:29

No, nekem is megvolt az államvizsgám, én könnyebbre számítottam, de így is 5 lett (mondjuk sokat is készültem rá)!


Voltak necces kérdések (nem csak tőlem, az előttem vizsgázóktól is), de összességében jóindulatúak voltak a vizsgáztatók.

12. Crimson (válaszként erre: 11. - Bun Csilla)
2011. jún. 15. 13:16
Köszönöm:)
2011. jún. 14. 20:49
Gratulálok!
2011. jún. 14. 17:47
Ma túlestem én is az államvizsgán, és nagyon jól sikerült:) Ja és kb 500x jobban fel van fújva mint amennyire valójában nehéz!
2011. jún. 8. 15:35
Én még a régi rendszerben voltam, 2 szakosként, így volt 8 szigorlatom a 4 év alatt. Államvizsgán is buktattak, de nekem szerencsére összejött! 8 tanár, felügyelő mindenféle ember ült bent. Necces volt!
8. martin3 (válaszként erre: 3. - Crimson)
2011. jún. 7. 23:04

nem akarlak idegesíteni, a jobb szakokon rohadtul nem érdekli a tanárokat, hogy államvizsgáról van-e szó, ha nem tudja meghúzzák...az én "körömben" is meghúztak közvetlen előttem 2 embert, gondolhatod milyen gyomorgöcsöm lett...mégis 5-öst kaptam(pedig az utolsó levegővételnél már nem tudtam volna többet mondani, amikor leállítottak... szóval el is kell tudni "adni" azt amit tudsz, és nem arra koncentrálni, amit nem tudsz...

hajrá! menni fog!

7. mirha (válaszként erre: 6. - Crimson)
2011. jún. 7. 21:59
igen, asszem elméletileg nem is szabadna szigorlatozni a bolognai rendszerben, csak a sulik nagy része valahogy kicselezi ezt - így hallottam.
2011. jún. 7. 18:32
Na ezt nem magamnak címeztem, hanem neked, mirha :D
5. Crimson (válaszként erre: 3. - Crimson)
2011. jún. 7. 18:32
Nekem 0 hála az égnek. Nem tudom mióta, de ennél a sulinál nincsenek szigorlatok.
2011. jún. 7. 17:48
ügyes vagy Csilla, gratulálok! Hajrá Crimson! Egyébként nektek hány szigorlatotok volt a 3/5 év alatt?
2011. jún. 7. 17:32

Én jövő hét kedden államvizsgázok majd, de már nagyon izgulok :S Annyian mondják, hogy államvizsgán már senkit nem buktatnak, meg ilyesmi de én így is ideges vagyok :S

Am SZIE-GK-ra járok.

2011. jún. 7. 17:26

Én most vizsgáztam a DEGYFK-n , nagyon rendesek voltak, jókat nevetgéltünk, tök laza bizottság volt. Mindenki átment, legrosszabb jegy a 3-as lett!

Nekem 5-ös lett!És a diplomám is ötös!

2011. jún. 7. 17:14

Államvizsgázott valaki a ZSKF-en? Milyen volt? Szivattak vagy rendesek voltak? Kik a vizsgabizottsági tagok?


Máshol, más intézményben milyen az államvizsga?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook