Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Alapos kozmetikus kerestetik, ajánlanátok egyet? fórum

Alapos kozmetikus kerestetik, ajánlanátok egyet? (tudásbázis kérdés)


14. 31bc25d879 (válaszként erre: 7. - 31bc25d879)
2017. máj. 23. 15:14

Jó, bocsi, igazad van, nem úgy és nem azért írtam.

Nekem szép az arcom, de ez genetika, anyai nagyanyámnak volt még 84 évesen is gyönyörű bőre.

Kb 2-3 hetente leradírozom és minőségi arckrémeket használok. A sminket mindig alaposan lemosom. Kb ennyi, többet nem nagyon teszek. Ja...és 12 éve nem napozok csak fa alatt félárnyékba ülök ki.

2017. máj. 23. 10:50
Ez bőrfüggő, de az 1 óra az semmi. Nekem kb 2,5-3 óra úgy, hogy máson nem dolgozik, de nagyon alapos, főleg a tisztításnál.
12. syria (válaszként erre: 11. - Sarah_25)
2017. máj. 23. 09:13

Ez így van, a pakolásokra sok idő kell.

Enikő megállapítja, milyen a bőr, elmondja, mit javasol. Ha valamit nem kérsz, azt nem csinálja.

Amilyen "sűrűn" járok, mindent el szoktam fogadni.

Páros héten 8-15, páratlan héten 12-19 óra között dolgozik; persze be kell jelentkezni.

2017. máj. 23. 08:59
két három órára azért nyúlik, mert közben párhuzamosan dolgozott mellettem máson, addig meg száradt rajtam a pakolás...
2017. máj. 23. 08:21
Én attól tudok kiakadni, amikor egy kozmetikus nem használ lámpát vagy nagyítót, hanem a természetes fénynél amit ő meglát. Ha alapos tisztítást akar csinálni, nem elég a mennyezeti lámpa vagy az ablakon át beszűrődő fény. Még akkor se, ha ő azt mondja jó a szeme.
2017. máj. 23. 07:48

2-3 óra az meg rengeteg. Voltam pár kozmetikusnál, de arckezelésre egyik sem szánt ennyit. Akkor szoktam kb 2 órát lenni, ha gyantáztatok is.


A radír+gőzölés kb 10-15 perc, a nyomkodás kb 30-40 perc, utána egy összehúzó pakolás, majd arcmasszázs kb együtt 20 perc. Akkor legyen max 75 perc és akkor szerintem ez már egy alapos arckezelés. Ha valakinek extra csúnya bőre van, akkor legyen másfél óra. De azt meg nem hiszem, hogy minden egyes mitesszert kinyomkodnak bárkinek.

2017. máj. 22. 21:18

Hát igen valakinek szép a bőre és nem kell járnia sosem....nekem sajnos muszaj kitisztítattni néha, mert látom, hogy az orrom tele van fekete pöttyökkel...nekem a szépségért meg kell szenvednem ;-)

nem hobibból járok...

2017. máj. 22. 19:43

2-3 órát?!:)


Én azon kevés nők közé tartozom, akik nem járnak kozmetikushoz. Életemben kétszer voltam.

Először mielőtt az esküvőm volt és utána 30 év múlva, mert gondoltam, ha az ember eléri az 50-et akkor próba ki az új technikákat és tegyen valamit a cél érdekében.

Nos...úgy döntöttem 30 év múlva meegen megpróba:)

2017. máj. 22. 19:23

a tisztítás/nyomkodás része volt 10 perc, a gőzölésre meg csak 5 percet szánt (ennyi idő alatt fel sem puhult...)! jó a masszazs legalább 15 percig tartott az jó is volt, de ilyen gyorsan még sosem végeztem....


megszoktam, hogy csak a tisztítás elhúzódik fél órán át, a gőzölés meg legalább 10 perc szokott lenni, ha nem több! és összeségében eltöltök bő két-három órát


ma egy óra alatt végeztem, és úgy éreztem, hogy nem volt annyira alapos...

5. 2d052648f4 (válaszként erre: 1. - Sarah_25)
2017. máj. 22. 18:31
10 perc alatt hogyan? Amikor radír, gőzölés az eleje és csak az min. 10 perc.
2017. máj. 22. 17:17

13. kerület is jó lehet, mert kéthetente van arrafelé dolgom, és a 8. kerületen is átjövök, tehát az is szóba jöhet!

tudtok nekem privátban elérhetőségeket adni?


milyen korúak akiket javasolni tudtok?


Tapasztalataim alapján az idősebbek jobbak, itt a 40,50,60 feletti korosztályra gondolok!

2017. máj. 22. 16:59
Hát, én sajnos csak a 13. kerületben tudok a 14-es villamos, 105-ös busz vonalán :(, de nagyon meg vagyok vele elégedve, 6000valamennyibe kerül asszem.
2. syria (válaszként erre: 1. - Sarah_25)
2017. máj. 22. 16:58
A XVIII, vagy XIX. kerület útjába esik könnyen a VIII. kerületi Vajda Péter utca. Enikő nagyon jó szakember, régóta ismerem, pár hete voltam nála.
2017. máj. 22. 16:43

Sziasztok!

Nyugdíjba ment a kozmetikusom...

azóta pár helyen jártam, de sajnos az arctisztítást mindenki 10 perc alatt le akarta tudni, holott tudom, hogy rajtam legalább fél - egy órát kell/szoktak dolgozni...mitesszerek miatt...

Tud valaki javasolni egy alapos kozmetikust, aki nem akar egy óra alatt letudni, és nem kér többet 7-8 ezer forintnál?

Szóba jöhető kerületek XI, XVIII, vagy XIX.

köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook