Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Akit idegesít az anyósa az csatlakozzon... fórum

Akit idegesít az anyósa az csatlakozzon... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2011. júl. 19. 10:31

engem nem csak az anyósom idegesít, hanem a férjem is, aki ellenem fordítja a fiamat:((((((((((((((

ma reggel már sírtam......

nem tudom, meddig bírom ezt csinálni.

2011. júl. 19. 10:26

Ilyenek vagyunk mi nők.

És még inkább leszünk az évek múltával!!!

12. gyuruke (válaszként erre: 11. - Gyuruke)
2011. júl. 19. 09:48
mamááááááááának-ot akartam :)
11. gyuruke (válaszként erre: 10. - Gyuruke)
2011. júl. 19. 09:45
Az is érdekes, hogy 3 fia van, akiket felnevelt és (egy kivételével) normálisak lettek. Biztos vagyok benne, hogy velük nem beszélt úgy, hogy "jajjjjjjjj, mi a baaaaaaaaaaaj incifincike? jajjjjaj, hát panaszkodj csak a mááááááááának!" Akkor szegény unokával miért kell????
2011. júl. 19. 09:43

Sziasztok!


Becsatlakoznék a témába kérdéssel.

Nekem semmi bajom nem volt anyósommal egészen addig, amíg nem jött az unoka. Azóta.. Kérdés, hogy hogyan lehet evidens dolgokra felhívni a figyelmét sértődés nélkül.

Én is azzal jönnék, hogy anyumnak (és haveroknak akár) miért természetes, hogy kezet mosnak mielőtt megfognak egy 1 hónapos csecsemőt, hogy nem gügyörésznek és nézik végig a szoptatást??? És hogy lehet finoman beszólni, hogy ugyan mossa már meg a kezét, ha volán-busszal jön?

Hogy ne gagyogjon a gyereknek, mert nem debil, csak kisbaba?

És a legjobb, hogy NE jöjjön be, ha becsukom direkt az ajtót jelezvén, hogy szoptatás alatt nem kívánok közönséget??? Ekkora pofátlanságot.. Hát eszembe nem jutna, benyitni. Ő simán. Minden tiszteletem, de menjen már a ... És nézek rá, hogy "hát azért csuktam be, mert épp szoptatok." Ő meg "És eszik a picike?" ?????? Mit gondol, csak tartom az ölemben, később adok neki zsíros kenyeret egy pofa sörrel, vagy mi? És a csukott ajtón kívül hogy magyarázzam el neki, hogy nem szeretném mutogatni előtte magam melltartó nélkül, hogy ne sértődjön meg?

9. K-né Zsóka (válaszként erre: 4. - Bnedora)
2011. júl. 19. 08:57
Az egy dolog, hogy elmondjuk/leírjuk, hogy mit érzünk és mit művel anyósunk. Beszéljen rólam ha akar, nem ez a gond, hanem azok a jelzők amikkel illet. Soha nem szidtam senkinek a párom édesanyját, főleg nem nevezgettem. Elismerem, hogy szép nő, aranyos,mosolygós, talpraesett. Ezzel szemben megkaptam, hogy lusta , csúnya, buszma (amit máig sem tudom mit jelent)vagyok. És hátam mögött mindig gúnyosan nagyasszonynak szólít. Szóval nem az a baj, hogy beszél rólam,hanem az, hogy hogyan. És még mindig úgy érzem mi vagyunk a rendesebbek,mert elmondjuk itt név nélkül a bánatunkat. Ő az ismerősöket szokta ezzel traktálni.
8. f8528030f9 (válaszként erre: 6. - Bnedora)
2011. júl. 19. 08:09

Nekem 17évig sikerült megtalálni,de most szakadt a cérna!És nem szidtam az anyósomat idáig,mert magamban kerestem a hibát!Nem kell általánosítani!

Ja és Neked is Jó Reggelt!

7. f6785046e4 (válaszként erre: 6. - Bnedora)
2011. júl. 19. 08:01
Persze hogy vannak jó anyósok.Irigylem azokat,akiknek ilyen van.Szerintem mindegyikben benne van ez a ...beleütöm az orrom mindenbe dolog...de ez persze nem baj,hogyha mértékkel teszik.Mindent el lehet nézni egy bizonyos szintig.
6. bnedora (válaszként erre: 5. - F8528030f9)
2011. júl. 19. 07:50

Jó reggelt!

Az aranyközéputat úgy sem fogjátok megtalálni, ez örök téma. A családok, az emberek nem egyformák, így mindig is lesznek konfliktusok. Persze a legkönnyebb az anyóst szidni. Nagyon sajnálom azokat, akiknek valóban rossz természetű az anyósa. Nekem szerencsére nagyon aranyos, bár meg van a véleménye, még sem szól bele egyik fia életébe sem.

5. f8528030f9 (válaszként erre: 4. - Bnedora)
2011. júl. 19. 06:42
Megbeszéljük,hátha van köztünk olyan akinek sikerül az aranyközéputat megtalálni.Még mindig jobb így,mint elmenni egy társaságba és értetlenül nézni hogy miért is nem kerseik a kapcsolatot veled az ott lévő emberek!Ja,mert a Drága Mama már sz@rrá áztatott előttük!!!
2011. júl. 18. 23:40
Sokan írjátok, hogy az anyós kibeszél titeket. Már bocsássatok meg, de akkor ti mit csináltok most ország-világ előtt?
3. naomi1 (válaszként erre: 2. - 474687f420)
2011. júl. 18. 22:59
ez a no beteg. Elmebeteg. Van ilyen. Anyu baratnojenek anyukaja ilyen. pont ahogy leirtad. iszonyat. Csak ugy lehet szabadulni hogy nem tudomast venni. Rolo lehuz, koltozkodes.
2011. júl. 18. 22:31
Ja igen, a páromnak ugye már volt egy felesége, akivel a gyerek miatt összeházasította, természetesen válás lett, amiben szintén benne volt a keze.A gyereket gyakrabban akarta látni, mivel a párom messze dolgozott és nem szólt senkinek, ment a bíróságra, hogy neki is engedélyezzék a láthatást.Még a páromnak sem szólt, a volt feleség hívta fel, hogy milyen dolog ez, ő odaadta volna papír nélkül is.Én mondtam, hogy nekem mehetne bíróságért, én nem adnám a tűs eset óta, bár sztem előtte sem.Azt szoktam mondani két ember van a faluban ahol él, az egyik nem szól hozzá, a másik feléhez meg ő nem szól...
2011. júl. 18. 22:25
Az én párom azt látta otthon, hogy a nőket nem kell tisztelni, és ezt a saját anyja mutatta neki.Azt hogy ő csak azért van hogy kiszolgálja a férfit, ő felkel hajnali 5-kor, hogy pontban délben legyen ebéd.Azon akadtam ki a legjobban, amikor azt mondta az unokájának, hogy mamának nem kell megköszönni semmit.Mondtam, hogy ez azért kicsit erős volt.Mert akárki csinál valamit a másikért, akármennyire szívesen teszi egy köszönömöt megérdemel.Engem megszóltak, mert mindent megköszönök.Mondjuk először az volt a baj, hogy milyen vékony vagyok:)Utána jött a többi...Ja és én tényleg mindenkivel kijövök, bárkivel elbeszélgetek, jóindulatú vagyok, mindig mindenben a jót keresem.Amikor az esküvőnk volt, ott nem lehetett semmi, mert ott nem lehet mocskolni és amugy is haragban van az összes szomszéddal.De azért amikor nálunk volt, kibeszélte anyukámat a háta mögött.Majdnem hazazavartam.De türtőztettem magam.MInden rokon ott segített(falusi lagzi)ő meg hazament fél négykor, mert a férje megy dolgozni és el kell indítania, persze utána nem jött vissza.Akármikor lemegy a párom mindig felbíztatja, olyanokba köt bele, ami addig nem volt baj, mert az anyja ezt meg azt mondta.Mostmár 300 km van köztünk, de ha telefonon beszélnek, rögtön megérzem.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook