Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Akiknek "jó" fórum

Akiknek "jó" (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
13. Kamereon (válaszként erre: 6. - Vasskriszta)
2011. ápr. 9. 20:03

Az emberek bizony szeretnek panaszkodni, miközben jó nekik, mert így akkor sajnálják őket, "szeretik" őket, és ettől még jobb lesz nekik. Egyszerű önzés, mely eléggé közkedvelt manapság. Egyfajta lopási módszer, csak itt nem fizikai értékeket lopják, hanem mások figyelmét. Ez igen érdekes, mivel, ha kimutatnák boldogságukat, nem taszítanák magukat egy önmaguk kreált depresszióba, amiért elhiszik, hogy valóban rossz nekik. Ha adnának a világnak az örömükből, akkor azzal nemcsak másoknak szereznének jó napot, hanem maguknak is, hiszen a szeretet az, amit, ha adunk, akkor csak gyűlik, gyűlik és gyűlik.


Örülök, hogy létrehoztad ezt a fórumot! :)

2011. ápr. 9. 20:02
Egyébként ez a "Hogy vagy?" sokszor csak amolyan udvariasságból feltett kérdés, amire a feltevője nyilván nem panaszáradatot vár, mégis sokan "kötelességüknek" érzik rázúdítani a másikra az összes bajukat. :)
11. Kamereon (válaszként erre: 2. - Vasskriszta)
2011. ápr. 9. 19:59
Akkor üdv! :)
10. f7cd984078 (válaszként erre: 7. - K.Andi89)
2011. ápr. 9. 19:58
Nemcsak sugározza, saját magába sulykolja bele. :)
2011. ápr. 9. 19:57

Itt a helyem. :)

Minap nekem szegezték a kérdést, mire én: "Köszönöm, jól vagyok". Kikerekedett szemek néztek vissza rám, s a következő válasz érkezett: "Ez határozott volt és őszinte. Végre valaki!". :)

Olyan ritka "faj" lenne az elégedett ember?!

2011. ápr. 9. 19:55
de viszont, volt már olyan, nem egy, hogy valakin az én pozitiv gondolkodásom segitett, egy-egy nehéz helyzetben, és ez jóó! :) nem mindenkire van hatással, de biztos van, akire igen, és akkor már megéri :D
2011. ápr. 9. 19:54
ráadásul, nem tudom veled volt-e már olyan, hogy ahogy szoktad, a dolgok jó oldalát nézed, és ez érződik, ahogy beszélgetsz valakivel, és az a valaki szinte lehurrog, hogy hülyeséget beszélsz :D durva, én ilyenkor szoktam ezen leginkább elgondolkodni, hogy miért jü az embereknek mindig a rosszat hangoztatni? sugározza saját magából a negativat... :S
6. vasskriszta (válaszként erre: 5. - K.Andi89)
2011. ápr. 9. 19:38
Erre gondoltam,köszönöm!!!Egy kicsit azt látom,hogy egyszerűbb panaszkodni,és ez rossz!!!Én személy szerint hajlamos vagyok a dolgok jó oldalát nézni,de ezt nagyon kevés emberen látom.Remélem sok ilyen ember van még!!!
2011. ápr. 9. 19:34
értelek, és én mondhatom, hogy abszolút kiszoktam mondani, ami nekem jó :) Ha elégedett vagyok, ha örülök, és tudom, hogy rengetegen csak azt mondják ki hangosan, ami rossz, vagy ami nem tetszik nekik, vagy amikor elégedetlenek. Szerintem ez baj. Abszolút az a felfogásom, hogy merjünk elégedettek is lenni. Szóval abszolút értem már a kérdést :)
2011. ápr. 9. 19:29
Utólag már rájöttem,hogy nem ezt kellett volna írnom indításként.Kezdem elölről.Gyakorlatilag arra gondoltam,hogy merjük kimondani azt,hogy Nekünk jó!!!!Merjük vállalni azt,hogy elégedettek,boldogok vagyunk!!!
2011. ápr. 9. 19:26

miért? mi az a válasz, amit mindenki mond, mert én ezt szoktam. Köszönöm, jól vagyok! :)

náha még mosolygok is hozzá, sőt, sűrűn :)

2. vasskriszta (válaszként erre: 1. - Vasskriszta)
2011. ápr. 9. 19:21
bocs,azt akartam írni,hogy jól vagyok!!lemaradt a vége.
2011. ápr. 9. 19:20
Várom ide azokat az emberkéket,akik ki merik mondani azt,hogy:Igen,köszönöm jól vagy!!!
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook