Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Akik szeretnek kötögetni, varrni hímezni. fórum

Akik szeretnek kötögetni, varrni hímezni. (beszélgetős fórum)


111. survivor3 (válaszként erre: 110. - Caffi)
2010. febr. 11. 08:21

Csak beköszöntem.

Kiskoromban szerettem volna hímezni, mert nővérem szépeket csinált, de én csak összebarmoltam mindent.

Apám tud kötni, mert gyermekkorában gipszben volt a lába és megtanult. Nekem az sem sikerült.

110. caffi (válaszként erre: 109. - Survivor3)
2010. febr. 10. 19:49

Szia????

Kötögetni,vagy kötekedni szeretsz?:D:D

Biztos h ide akartál beköszönni?:)

2010. febr. 10. 19:45
sziasztok!
108. caffi (válaszként erre: 107. - Szuzan)
2010. febr. 10. 19:42

Ma ez egy ilyen nap volt....délután se volt több időm itt lógni....nahhh majd talán holnap:)

Szép álmokat mindenkinek!

107. Szuzan
2010. febr. 10. 16:27
Ezzel!Lemaradt egy z
106. Szuzan
2010. febr. 10. 16:27
Sziasztok!Ma ezel én is így vagyok!
105. caffi
2010. febr. 10. 08:27

Szép jó reggelt mindenkinek!

Csak beköszönök,mert fut az egész ház,és ha itt ragadok nem végzek el:)

104. Szuzan
2010. febr. 9. 21:31
Haza értem ,de nagyo el fáradtam .Remélem mindenki jó van!
103. caffi
2010. febr. 9. 14:21
Ok!Jó utat:)
102. Szuzan
2010. febr. 9. 14:20
Sziasztok!Jól van ,ma úgyis közbe jött egy kis kiruccanás.pestre indulok nemsokára,úgy hogy most nem leszek csak este!Vagy holnap ,de átnézem igérem.
101. caffi (válaszként erre: 100. - Szuzan)
2010. febr. 9. 08:14

Jaaaj nem sürgős,majd ha lesz időd!Ennyi éven át tervként volt a fejemben....még egy kis idő,má nem oszt nem szoroz:)

Jahhhh szép jó reggelt mindenkinek!

100. Szuzan (válaszként erre: 99. - Caffi)
2010. febr. 8. 21:33
Holnap megnézem ,ma már nem igérem ,mert rengeteg van.
99. caffi (válaszként erre: 98. - Szuzan)
2010. febr. 8. 19:29
Nem mondod?!....Nem tom melyik számában van,de egyszer kaptam kölcsön egy köteggel.....abban volt egy ifjusági butor(szekrény)...dekor léccel volt körbeszegve kockás anyag az ajtókon,olyan kockás volt a függöny dekorja,és az ablak,széles párkányú volt,abba párnák voltak ülőkének.....Nahhh szóval ezt keresem:)
98. Szuzan
2010. febr. 8. 18:54
nekem van!
97. caffi (válaszként erre: 96. - Szuzan)
2010. febr. 8. 16:38

:)

Fuuu,nem tudjátok hol lehet beszerezni 1990 elötti Lakáskultura magazint??

96. Szuzan
2010. febr. 8. 16:06
Na ez a beszéd!
95. caffi (válaszként erre: 94. - Szuzan)
2010. febr. 8. 15:18
Nem hiszem h elakart vna bizonytalanítani.....segítő kész volt,és bátorított.....de pufi karfája van,körben dekor fül,...jahhh és kihúzhatós,és a belsejét tod ilyenkor más falytával vonják be......nahhh mind egy,úgy is megcsinálom:)
94. Szuzan
2010. febr. 8. 14:54
Fog menni!Csak el akar bizontalanítani!Nehagyd magad!Ha leveszed az anyagot ,akkor azután megtudod varrni aztán mielőtt tűzögéppel letőzöd tudod igazítani!
93. caffi (válaszként erre: 92. - Szuzan)
2010. febr. 8. 14:41

Hááát nem olyan egyszerű.....eddig lelkes voltam,de itt felvettem egy kárpítossal a kapcsolatot...ö szerinte se olyan egyszerű mint amiket eddig csináltam.....hát egy kicsit elbizonytalanodtam most:S

Pontosan kell szabni,ami csak ak kivitelezhető,ha szépen le tudom venni a régít szabásmintának!

92. Szuzan
2010. febr. 8. 12:03
De az is egy nagyon egyszerű dolog!Mi is csináltuk már olyat ,kicsit jobban oda figyelsz és gyönyörűt tudsz alkotni,énsem gondoltam volna!Mióta megmutattát azóta én is csinálltam párat.Ez teljesen így van ahogy mondod!Ezekre nem kell költenünk!Pont elég kiadása van az embernek nap mint nap!Ügyes vagy!szeretm az ilyen kreatív embereket !
91. caffi (válaszként erre: 90. - Szuzan)
2010. febr. 8. 11:29

Meg minek arra kiadni lóvét....amit saját kezüleg is meg csinálhatunk:)

A szakemberes meló ujután mindig van mit bosszankodni:(...3éves MDF konyhabútorom ajtain a fólia fel puposodott:D....olcsó volt 185000ft,így őt választottuk,erre a gyártól megvette a selejtet,és persze gart nem ad....szét itta azóta az agyát,így ezt be kell nyelnünk:)

De a barátaim annyira rászoktak h ílyen kreativ vagyok,h sokszor kérik segítségem,én meg örülök ha tok segíteni....mert imádok kitalálni dolgokat:)!

Most azt a dög ülögarnit(naplómban) fogom majd bekárpítozni....nahhh az jó nagy meló lesz:)!

90. Szuzan (válaszként erre: 89. - Caffi)
2010. febr. 8. 10:58
Én is ilyen kis ügyeskedő vagyok.A férjem kőműves ,így vele mindent együtt csináltunk a családi házunkba.Ha kelett én is csiszoltam ,gletteltem festettem,A muszáj nagy úr ahogy mondtad caffi!A kerti tavunkat is egyedűl ástam ,és csinálltam , 4 évvel ezelőtt pedig ástam egy 5 méter szer 5 méteres medencét ami 1,5 méter mély volt!Mielőtt elszörnyűlködnétek!Elárulom ,hogy több napig tartott!És itt nálunk homok van!szóval mint a homokozóban annyira könnyű ásni!De kelett pár lapáttal kidobni mire végeztem!De sajnos évről évre beomlott!Ki volt fóliázva!de ahogy kitisztítottuk ,a széle beomlott ,így 3 év után saját kezűleg temettem be!Hiáyzik ,nagyon pedig!De uncsi volt ujra igazítani!Nagyobb munka volt mintha ujra ástam volna!Ráomlott a nejlonra aztán azt nagyon nehéz volt kiszedni!Szóval Igyekszem én is minden lenni!Sokszor még asztalos is!Muszáj nincs meese!Minden szakember sokba kerűl!
89. caffi (válaszként erre: 87. - Debóra)
2010. febr. 8. 10:33

:)

Hát amikor csináltuk az üzletet,nem volt lóvé....így mindent magunk csináltunk:)....Csiszoltam,gyalultam,csempét/járólapot fugáztam....a szükség nagy úr,musza volt megtanulni....és közben rá jöttem,h imádok ilyet csinálni:)

Most az üzletben lévő gyereksarkot fogom újjá varázsolni.....csak még a rücsis falat le kell csiszolni....aztán jöhetnek a mesehősök:)


Most nézem...megújult a hsz-es ablak?

88. caffi (válaszként erre: 86. - Szuzan)
2010. febr. 8. 10:29

Hát most velünk alszik:D....úgy h bizti nem fog neki tetszeni a külön fekhely.....de az ágyamba mégse ellhet:P

De gondolom ahogy közeleg a "nagy nap" ö is keresi a nyugodt,kényelmes zugot:)

2010. febr. 8. 10:06

Sziasztok.

Caffi most néztem át a kezed által készitett munkáidat. Nagyon szépek. Hát te aztán kreativ vagy. Kőrakás, kárpitozás nem semmi.

86. Szuzan
2010. febr. 8. 09:57

Sziasztok!Ügyes vagy debora!

Jó ötlet ,hogy ágyikót varrnál a kutyusodnak caffi!Így jóval olcsóbban kitudod hozni.És olyan méretűre készíted amenyire szeretnéd.Biztosan fogja értékelnia kutyus!

85. caffi (válaszként erre: 84. - Debóra)
2010. febr. 8. 09:05
Nagyon jó lett:)...Én a kutyimnak ágyikót varnék(lassan elleni fog)...és oda gondoltam h díszitem lábnyomokkal,vagy csont motívummal,csak még a "hogyant" nem találtam ki:D
84. debóra (válaszként erre: 83. - Caffi)
2010. febr. 7. 18:18
A báránykát kivágtam maradék thermo anyagból és kézzel felvarrogattam.
83. caffi (válaszként erre: 81. - Debóra)
2010. febr. 7. 15:24

Sziasztok!Csak bekukk....mert már itt liheg a fiam a nyakamban h kéri vissza a gépet:(

De arra azért volt időm h meglesselek....és tényleg meg tudtam most nyitni.....csudaszép dolgokat csináltál...

A báránykát,h csináltad rá a takaróra?

2010. febr. 7. 13:54
lehet-e kesztyut kotni? mennyire bonyolult? :) eddig salat kotottem csak...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook