Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Akik szeretnek kötögetni, varrni hímezni. fórum

Akik szeretnek kötögetni, varrni hímezni. (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
231. caffi
2010. márc. 11. 08:20
Áááá most a festés projekt le állt kicsit....most húsvétra gyúrok:).....de aszem vasárnap,egy csajt kell festenem,míg a fiuk nézik a F1-et:)
230. Szuzan
2010. márc. 10. 19:38
Szia.most vagyok.De sajnos mlgsem tudok sokat maradni.Mi ujság van?Kész a festés?
229. caffi (válaszként erre: 228. - Szuzan)
2010. márc. 10. 15:50
Én még leszek:)
228. Szuzan
2010. márc. 10. 15:17
Szia.kicsit én is ,de nemsokára megyek az oviba a fiamért ,és azután még van egy kt dolgom ,de tuti benézek még!
227. caffi (válaszként erre: 226. - Szuzan)
2010. márc. 10. 14:53
Nahhh most vagyok:)....Házimunka egy része elvégezve....már a dolgozóban vagyok:)
226. Szuzan
2010. márc. 10. 14:01
Szia.hihihihihihihiiiiiiiiiiiiii!Nem vagy semmi.Ezzel én is így vagyok egyébként.Ki sem kapcsolom a gépet!Csak mondjuk ,én nem csak hoxázom ,hanem keresgetek ,nézelődöm stb.Szóval megértelek!A feladatokat nekem is megkell oldanom minden nap!Ez a nők sorsa!Örülök,hog yitt vagy!
225. caffi
2010. márc. 10. 10:53
Én vagyok néha néha....de ma büntibe raktam magam.....mert tegnap egész délelött itt hesszeltem....ma csak akkor ülhetek ide ha a magamnak előírt feladatot elvégeztem:)...Mosogatás-hoxa,pórszívozás-hoxa,felmosás-hoxa,...stb:)
224. Szuzan
2010. márc. 10. 09:50
Sziasztok látom mindenki eltünt!
223. Szuzan
2010. márc. 4. 17:48

Szia gabilive.Igen ez tényleg szép lenne a csizmával.Biztos talállsz hozzá fonalat is.

Te is olyan kis ügyi vagy!

222. gabilive (válaszként erre: 221. - Szuzan)
2010. márc. 4. 15:10

Huh,nagyon szépeket kötsz,én ilyeneket nem tudnék csinálni!

Tegnap vettem egy divatlapot,és rögtön beleszerettem egy kötött pulcsiba.Én most azt szeretném megkötni,de nem tudom,hogy mi lesz belőle,mert megfelelő fonalat is kéne találjak hozzá,na meg az idő...

Tettem fel egy képet róla,de sajna nem sok látszik belőle(a szkennerem rossz,a fényképezőm meg gyenge).Lényeg,hogy rövid kimonóujja van,ezért keresztbe kell kötni,az elején van egy nagyon széles csavartminta,és olyan nagyon puha,bolyhos fonalból van kötve.Nekem tetszik:)

Már el is képzeltem magam benne az új térdnadrágommal(ami még meg sincs varrva),meg hosszú csizmával...álmodik a nyomor...:)

221. Szuzan
2010. márc. 4. 11:38

Sziasztok végre feltettem a pulcsit amit kötöttem ,de már egy másikat el is kezdtem ,de mivel úgy gondolom ,messze van még a tél ,így ezzel most ráérek.


Látom ti szabtok varrtok ,már ha kicsit kimegyünk ebből a hidegebb időkből ,remélem nekem is a kedvem jobb lesz így én is hozzá kezdek varrogatni.Biztosan nagyon szép lesz jó lesz amit készítetek.Ügyesek vagytok.

220. Szuzan
2010. márc. 3. 21:42
Ügyesek vagytok ,mindent megtudtok oldani!
219. caffi (válaszként erre: 217. - Gabilive)
2010. márc. 3. 19:57

Hééé jön a tavasz....ne akarj má csizmit:)

De jól fog kinézni!

Még küzdök a szabásmintával.....de úgy néz ki lesz.....és ak varrom is már:)

2010. márc. 3. 19:55

Amúgy most bajban vagyok,mert a cég,ahonnan eddig beszereztem a fehérneműkellékeket(gumit,meg ilyesmit) befuccsolt,illetve olyan feltételekhez szabta a vásárlást,emit én nem tudok teljesíteni.Lényeg,hogy most nincs,honnan beszerezzem ezeket a dolgokat.

A legközelebbi hasonló cég Budapesten van,azt is neten találtam,szóval, nem ismerem.Szállítási költség(posta) nagyon sok külföldre,elmenni odáig messze van.

Kérdésem az lenne,hogy nem tudtok valahol közelebb,Magyarország keletebbi részén ilyen áruval foglalkozó üzletet vagy céget?

217. gabilive (válaszként erre: 216. - Caffi)
2010. márc. 3. 19:45

Sehogy:)

Most még vettem 2 anyagot 3/4-es nadrágnak,de azt gyorsan meg kéne varrjam,mert hosszúszárú csizmával akarom hordani.

216. caffi (válaszként erre: 215. - Gabilive)
2010. márc. 3. 18:53

Hááát a nevét nem tom....de nagyon jó a tapintása,kicsit fényes,és nyomott virágok vannak benne....1.10 széles csak....de egy pántnélküli mini nekem ki jön egyszer a hosszábol.....baba rózsaszint és feketét vettem....azt még nem tom h kombinálom e a kettöt.....jahhh és annyira rugalmas h nem kell bele cipzi....ahoz béna vagyok mindig:1600 ból lesz két dögös rucim:)

Te hogy állol a dzsekivel?

215. gabilive (válaszként erre: 214. - Caffi)
2010. márc. 3. 18:47
Milyen anyagokat vettél,és milyen szexi rucikat tervezel?:)
214. caffi
2010. márc. 3. 15:16

Halika!!Bumlit kaptok csajocák....olyan ritkán jöttök:(

Váááá ma vettem 2 adag anyagot=két dögös ruci:P:P:P....feltéve ha sikerül:S

213. Szuzan
2010. márc. 3. 10:31
Sziasztok.Köszöntöm az ujakat.Sajnos én mostanában nem szoktam hímezni ,arra most nem marad időm,de régen azt is nagyon szerettem.De nagyon örülök nektek ,és az ötleteknek.Gyertek sürűn.Sziasztok.
2010. márc. 1. 13:26
Szia Lillacska! Pár éve vettem újságosnál ilyen keresztszemes újságot, rengeteg minta volt benne, és akkor is már húsvét környéka volt, cuki nyuszik, tojások meg virágok! Ha gondolod otthon a címét is meg tudom nézni, ha írsz egy levelet nem is felejtem el :)
2010. márc. 1. 11:27

Sziasztok!

Tudna valaki nekem egy szep husveti himzes mintat ajanlani?

Egy ki asztalteritot szeretnek himezni.

210. Szuzan
2010. márc. 1. 10:26
Sziasztok ,.Nagyon szupi idő van nálunk ,kicsit mostmár kint is dolgozgatom.Felétek is,kezd sütni a napocska?
209. debóra (válaszként erre: 208. - Caffi)
2010. febr. 26. 18:59
Jó. Én is megyek, meg kell fürdetni a kicsit. Majd még jövök, talán.
208. caffi (válaszként erre: 207. - Debóra)
2010. febr. 26. 18:50
Fuuu az jó nagy meló.....hát nem fogtok unatkozni:)....Most mennem kell....de jövök még....ezt nem fenyegetésnek venni:)...
207. debóra (válaszként erre: 206. - Caffi)
2010. febr. 26. 18:44
Hozzá építünk. Van egy hatalmas teraszunk, azt építjük be konyhának, és egybenyitjuk egy meglévő szobával, ami nappali lesz.
206. caffi (válaszként erre: 205. - Debóra)
2010. febr. 26. 18:39

Szia eltünt:)...

A rumlit én se szercsizem.....de utána lévő öszképet azt igen:)..

Hozzá építetek....vagy csak a belső falakat pakoljátok át?

205. debóra
2010. febr. 26. 18:36

Sziasztok.

Rég nem voltam. Nem igazán van időm.

Lakásnagyobbítás nálunk is lesz a nyáron. Már előre félek. Egy nappalival nagyobbitjuk meg a lakást és egy konyhával. Várom már nagyon, de a rumlit nem várom.

Ötleteim nekem is vannak.

Mi kertes házban lakunk és én is szoktam ültetgetni. Igaz, hogy tavaly későn ültettem el az uborkát is, paprikát is, de azért lett uborka. Paprika nem nagyon, szegény akkor virágzott, amikor jött a hideg. Az idén okosabb leszek, dehát valahol el kell kezdeni.

204. caffi (válaszként erre: 203. - Gabilive)
2010. febr. 26. 16:12
Jaaa az én párom is általában csak azt engedélyezi,amihez ő nem kell.....ha már mégis kell,ak az vmiért szakmai okokból kivitelezhetetlen....én is találtam már ki,panelban ez a falkivétel még neccesebb....nem is ment bele:)
203. gabilive (válaszként erre: 202. - Caffi)
2010. febr. 26. 16:07

Az jó lesz:)

Mondjuk,a páromnak én is szoktam az agyára menni az ötleteimmel,főleg mikor olyasmivel állok elő,hogy pl. verjük ki ezt a falat,és tegyük arrébb 1 m-rel,hogy nagyobb legyen a nappali.Na,ilyenkor szokta azt mondani,hogy á,azt nem lehet,mert pont az tartja a gerendát,meg hasonlók...:)

202. caffi (válaszként erre: 201. - Gabilive)
2010. febr. 26. 14:18

Áááá nem vok annyira ügyi....a netröl töltöttem le képeket....és kinyomtattam!

Ha odakerül a sor....részletesen leírok mindent,meg ellátlak egy két új ötletemmel....az ismerőseimnek má ugy is az agyára mentem:)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook