Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Akik szeretnek kötögetni, varrni hímezni. fórum

Akik szeretnek kötögetni, varrni hímezni. (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
21. caffi (válaszként erre: 20. - Gabilive)
2010. febr. 4. 11:25
Aki profi...annak gyorsan megy....és én tom h te profi vagy:)
2010. febr. 4. 11:22

Én az este szabtam ki magamnak egy nadrágot,2 blúzt meg egy szett fehérneműt.Mostmár csak meg kéne varrni:)

Az a baj,hogy túl sokmindent szeretek csinálni,és nincs mindenre időm.Szóval,ha sorban állnak a bejárónőjelöltek,küldjetek erre is egyet:)

19. caffi (válaszként erre: 15. - Szuzan)
2010. febr. 4. 11:16

A bejárónőre én is jelentkeznék:)

Amig picik voltak a gyerekek,nekik szinte az egész ruhatárukat....most magamnak leginkább,nem rég kaptam egy interlockot.....hááát azzal most a kötött anyagokat varrom szívesen:)....

Jaaa meg a kutyimnak:)....édes ahogy pózolgat az új rucikban:)

De lakás dekorálásnál,a függönyök,takarók....stb,szívesen csinálom:)

A naplómban van elvétve egy két kép:)

18. Szuzan (válaszként erre: 17. - Debóra)
2010. febr. 4. 11:15
Rendben van
17. debóra (válaszként erre: 16. - Szuzan)
2010. febr. 4. 11:14

Erre én is gondoltam.

Én lehet, hogy nyitok egy új naplót és abba teszem majd. Mert egyenlőre babás naplóm van, oda nem teszem.

16. Szuzan
2010. febr. 4. 11:13
Sziasztok!Aki tud képet feltenni annak nagyon örűlnék én is igyekszem!
15. Szuzan (válaszként erre: 8. - Caffi)
2010. febr. 4. 11:12
Szia.és miket szeretsz varrogatni?Én is nagyon szeretek azzal is foglalkozni ,de egyszerre csak egyre van időm sajna!Minden nem megy egszerre!Télen inkább kötögetek ,aztán jön egy kis ihlet aztán varrogatok.Mert csak két kezem van ,sokszor jól jönne ha több is lenne!Vagy egy bejárónő??
2010. febr. 4. 11:12

Igen, mostanában ugyan nem vettem. Ma megyek amúgy is boltba és megnézem.

Horgolni is tudok, de csak az alapokat, rövid, ill. hosszúpálca és ennyi.

13. Gaby76 (válaszként erre: 10. - Debóra)
2010. febr. 4. 11:11
Már valami más a neve, nem Fürge ujjak. nekem azóta nem jön be
2010. febr. 4. 11:10
Jaj a csajoknak varrtam még pachwork ágytakarók én, mint amatőr de szerintem jó lett. Lehet, hogy majd felteszem a naplómba.
11. Gaby76
2010. febr. 4. 11:10
pedig joanyam szerint kötőtűvel a kezemben születtem :-)
2010. febr. 4. 11:09

Sziasztok.

Én is nagyon szeretek kötögetni, már nagyon sokmindent kötöttem a csajoknak. Most a pici mellett annyira nincs időm, de azért egy-két sapi mostis belefér.

Jó hogy van ez a topic. Örülök.

Kötöttem már kapusznis kardigánt, magamnak pulcsit, sapkákat, sálakat.

Zoknit szeretnék még, ami nagyon tetszik, de valahogy nem tudom hogyan is kell.

A fürge ujjak ujságot meg szoktátok venni.? Tök szupi dolgok vannak benne.

2010. febr. 4. 11:09
Én horgolok is. (a többi mellett: varrás, kötés, hímzés, stb)
8. caffi (válaszként erre: 1. - Szuzan)
2010. febr. 4. 11:09

Sziasztok!

Hát a kötéshez és a hímzéshez nincs türelmem.....de varrni imádok:)

7. Szuzan (válaszként erre: 4. - Syria)
2010. febr. 4. 11:07
Szia.Mindenképpen megnézem,igaz azt még nem próbálltam.De ami késik nem múlik!örülök,hogy jelentkeztél!
2010. febr. 4. 11:06
szia gabilive!örülök neked!Akkor várok képeket ha tudsz feltenni.Kifogytam az ötletből!
5. gabilive (válaszként erre: 1. - Szuzan)
2010. febr. 4. 11:05

Szia Szuzan:)

Én is szoktam kötni.Most a lányomnak kötök egy sálat,mert vettem neki egy nagyon szép sapkát,de sál nem volt hozzá,viszont találtam egy pont olyan szinekből álló effektfonalat(azt hiszem,így hívják,ami több színből áll),és abból kötök hozzá.

4. syria (válaszként erre: 1. - Szuzan)
2010. febr. 4. 11:03
Kötésben gyenge vagyok, mint a harmat, de a hímzéssel más a helyzet. Ajánlom a "A keresztszemes hímzés rejtelmei" című cikkem.
2010. febr. 4. 11:01
Szia.örülök,hogy jelentkeztél ,én is nagyon szeretk kötögetni ,igaz csak ilyenkor van időm ,de ezekben a hideg ráérős időkben többet is kötögetek ,a lányomnak már kötöttem 3 at és most magamnak kötögetek.Majd teszek fel képet is.Te tudsz majd valamilyen képet feltenni róla?Kíváncsi lenék majd rá.Ügyes vagy!
2010. febr. 4. 10:58
Sípulcsit kötök a fiamnak, március elejére készen kell lenni, remélem meg lesz. 140-es méretben nehéz jó magasnyakú garbót venni olyant, ami nem nyúlik el. A gyerek nem tud vigyázni rá.....Mindig szép csavart és egyéb mintákkal csinálom, mert akkor tartósabb a méret, de most sietek ezért 2 ford.-2sima váltakozik. De tök jó. Sötétkék és van benne világosszürke csík, hogy vidámabb legyen.
2010. febr. 4. 10:55
Sziasztok ,arra gondoltam ,hogy nyitok egy ilyen témát ,hátha van közötteek olyan aki szeret kötögetni.Várok sok ötletet ,ki milyen pulcsikat vagy más dolgokat kötöget .Remélem sokan jelentkeznek!Persze érdekel a himzés és a varrás is!Ötletek?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook