Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Akik legjobb barátnőt keresnek fórum

Akik legjobb barátnőt keresnek (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
2012. febr. 8. 01:33
Csak nők kereshetnek?
948. Gretaa (válaszként erre: 946. - Hello Titti)
2012. febr. 8. 01:32
Milyen sokat voltam azóta és imádom ugyan úgy :P
947. Gretaa (válaszként erre: 944. - Hello Titti)
2012. febr. 8. 01:31
Nosztalgiázni mindig jó,na de majd én segítek neked elaludni :D
2012. febr. 8. 01:30
nem stand..*strand :DDDD
2012. febr. 8. 01:29

igen...sok mindenről..és nem most volt..hogy megy az idő..:)


stand :DDD

944. Hello Titti (válaszként erre: 942. - Gretaa)
2012. febr. 8. 01:28

nosztalgia miatt jó volt elolvasni :))


én se vagyok álmos..hullámokba jön..majd beledől a fejem a billentyűzetbe :DDDDD

943. Gretaa
2012. febr. 8. 01:28
Mennyi mindenről írtunk,van amire nem is emlékszem :)
942. Gretaa (válaszként erre: 941. - Hello Titti)
2012. febr. 8. 01:25

Még én nem olvastam teljesen végig,de akarom :)

Aludtam délutsán és csak azért nem nagyon vagyok álmos :)

941. Hello Titti (válaszként erre: 940. - Gretaa)
2012. febr. 8. 01:22

Szivi:)

most olvastam vissza mindet..jókat kuncogtam :))

te se tudsz aludni?

940. Gretaa
2012. febr. 8. 01:21

Szia :) köszi a gratit ;)

Minden a régi nálam és nálad? ;)

Nagyon sok mindent írtunk ide XD

2012. febr. 8. 01:16
grat a koronádhoz;)
2012. febr. 8. 01:15

szia Gretaa :))


mizjus?


jókat nevettem a fórumon :)

937. 2eaef91400 (válaszként erre: 936. - Rozu)
2012. febr. 1. 21:19
szia szívesen barátkoznék veled,csak én Budapesten élek :( de ha gondolod... :)
936. rozu
2012. jan. 29. 22:50

sziasztok

én egy 26éves lány vagyok, Bács-kiskun megyében élek Kalocsán.

Sajnos úgy alakult az életem , hogy barátnőim nem élnek már a környezetemben és ezért szinte már nem is tudok velük találkozni:(

Szeretnék viszont beszélgetni, olykor bulizni, akármilyen szórakoztató programot, vagy csak egy kévá melletti beszélgetést megélni leendő barátnőmmel:D

Kedves vagyok, elfogadó, olykor belevaló, vicces, és nem szeretnék itthon kuksolni:D

Ha szimpatikusnak talál valaki a lerítak alapján, beszélgessünk és meglátjuk.

sziasztok :)

935. Any 87
2012. jan. 25. 18:02

Sziasztok.

Békéscsabai lányok jelentkezését várom akiknek kevés vagy nincs barátnőjük, akikkel jókat lehetne beszélgetni, vagy csajos dolgokat csinálni.

Üdv.

Any87

934. 91honey
2012. jan. 12. 21:41

Sziasztok, mostanában a baráti társaságom kicsit "megcsappant", úgyhogy Debrecen környékéről huszonévesek ha van kedvük írjanak.

Üdv: Nóri (20)

2011. dec. 25. 14:48
Veszprémből vagy a környékéről esetleg valaki? :)
932. zm43230
2011. dec. 25. 14:15

Sziasztok!!!


2 évig külföldön éltem most jöttem haza.Barátnőket keresek Debrecenbe.Közös programok,séta,kávézás,bulizás stb...32 éves vagyok.:-)

2011. nov. 6. 22:34

Sziasztok!

Én 26 éves vagyok, jelenleg GYES-en 1,5 éves kislányommal de hiányzik egy barátnő akivel beszélgetni lehet. Akár olyan barátnő is jó lenne, akinek szintén van kisgyereke, hogy ők is barátkozhassanak :)

Budapesti vagyok, ezért budapesti barátnőt keresek, akivel találkozni is lehet.

Ha van valaki hasonló helyzetben és szeretne barátkozni írjon privit :)

930. bartaldora (válaszként erre: 929. - 9f63999049)
2011. okt. 16. 11:39

Szia!


Ha gondolod, lehetünk barátnők. Bár én elég messze lakom tőled, mert én Komáromból írok, de ha elfogadsz barátnőnek, vállalom a szerepet. Bulizni én sem járok, igaz barátnő(i)m voltak, de már nincsenek, úgyhogy ha gondolod, megpróbáljuk ezt a szerepet. Én is 26 éves vagyok, bár már nem sokáig, de remélem, nem a kor számít nálad ilyen téren. Én igaz barátnőséget tudok vállalni, még ha távolról is. Ha gondolod, írj!

2011. okt. 15. 23:11

sziasztok,nekem sincs barátnőm.. csupa csalódás volt az eddigi "csajozásom" :D de nem adom fel,és szeretnék ismizni,normális nem hisztérikás,megértő kedves csajokkal :P Én 26 éves vagyok,és 11 kerben éldegélek :)

csavarogni én is szeretek,bár mostanában nem mentem sehova se,többek között bulizni sem,jobban hiányoznak a nagy beszélgetések :) puszi

928. vadoc13
2011. szept. 29. 11:35

Szép napot mindenkinek.......


Csatlakoznék az előttem szólókhoz akik akár salyát, akár rajtuk kívűl álló okok miatt úgy érzik, hogy egy jó csajos társaság, barátnő hiányzik még az életükből.

Nekem is hiányzik az életemből úgyhogy szívesen ajánlom fel barátságom annak aki kíváncsi egy Bp-i, biológiailag 38 éves de egyébként életvitelileg és gondolkodásilag abszolút fitalos emberre, aki nyílt és nagyon őszinte, írj bátran. :-)

927. bartaldora (válaszként erre: 921. - Magiii87)
2011. aug. 30. 19:10

Szia!


Én ugyan nem Budapesten lakom, de igaz barátnőséget vállalok. Nekem is volt egy "igazi-", úgyhogy tudom, milyen az. Ha gondolod, levelezzünk, és lehet, hogy összejön a barátság köztünk.

Email címem: prvll@freemail.hu

Várom leveled, ha gondolod, írj!


Szia!

2011. aug. 30. 18:15

Sziasztok!


Én Komáromból írok, de ha barátnőt kerestek, írjatok nyugodtan, és beszéljük meg a gondjainkat.

2011. aug. 29. 20:17

Sziasztok!!!

Szegedről vannak itt esetleg?? Nem olyan kis település... :)

2011. aug. 27. 18:20

Én is barátkoznék! :)

Budapest és környékéről elsősorban!

29 éves vagyok, szeretek egy kávé, tea mellett beszélgetni, szeretem a csajos programokat, csavarogni, filmet nézni vagy akármit is... a társaságon múlik minden ;) Szóval én is olyan valakit, valakiket keresnék akivel, akikkel igazi aktív barátságot ápolhatunk

Ha te is így gondolod: írj! :)

2011. aug. 19. 15:01

Sziasztok!


Csatlakoznék a fórum témájához. Én is legjobb barátnőt keresek. Debreceni 29 éves nő vagyok. Nincs igazi barátnőm akivel mindent meg lehetne beszélni, akit felhívhatnék bármikor, akire számíthatnék. Akinek ha szeretné én is ugyanezeket tudnám nyújtani. Kicsit mesterségesnek tűnik így barátot keresni de természetes módon csak úgy ad hoc valahogy nem sikerül. 5 éve élek itt, Debrecenben. A szabadidőmet otthon töltöm. Olyan jó lenne ha lenne valaki akit föl lehetne hívni, azzal hogy üljünk be egy kávéra hogy ugorjon át egy kicsit beszélgetni vagy én hozzá. Hogy menjünk együtt vásárolni. Vagy jöjjön át mert éppen van egy kis főzős buli nálunk. Akivel együtt lehetne fogyókúrázni,(mert ez állandó női kín, de az se baj ha nem) és dumcsizni:) Nagyon szeretem a párom de hát nem lóghatunk mindig egymás nyakán, Neki vannak barátai, és könnyen is barátkozik. Nem érzem magam alkalmatlannak arra hogy barátokat találjak. Eddig két helyen életem korábban minkét helyen volt olyan ember akire bármikor számíthattam. De valahogy már ebben a korban felnőtt fejjel nem megy úgy. Mindenkinek megvan a saját kis baráti köre amibe valahogy nem tudok beférkőzni, ez a baj.

Szóval ha valaki küzd még hasonló problémával és kellene valaki akit a barátjának/barátnőjének mondhat akkor: Hé emberek itt vagyok! váltsunk egy két e-mailt ismerjük meg egymást.

Szóval azért kicsit magamról. A kereskedelemben dolgozok, ahogy mondtam 29 éves vagyok. Szeretek zenét hallgatni, főzőcskézni, érdekelnek az ezoterikus dolgok, az emberi lélek. Szeretnék tornázni, futni, biciklizni de nincs kivel egyedül meg unalmas. Szeretek csak úgy csavarogni. Szeretem az állatokat. Szóval jó lenne, jó lenne..... olyan jó lenne. Ha Te is így gondolod írj privátban.

2011. aug. 17. 22:43

Sziasztok...

Tahitótfalun élek, 22 éves vagyok. Van egy kisfiam, most vele vagyok (még) itthon.

Elég messze vetődtem az otthonomtól, az ismerőseimtől, pedig nagy szükségem lenne barát(ok)ra... vidéken meg nem könnyű ismerkedni.

Szeretek csavarogni, sütni-főzni, filmet nézni, néha bulizni. Szerencsére viszonylag gyakran megtehetem, hogy "lelépek" otthonról, mert nagyszülők szívesen vigyáznak a fiamra :)

Nagyon toleráns vagyok, és szívesen meghallgatok másokat (nna hallgatásban nagyon jó vagyok :D )

Néha picit rossz vagyok, picit őrült, de, ki nem??? ;)

Ha lenne kedvetek velem "lógni", írjatok! :)

2011. aug. 17. 11:01

Sziasztok!

Budapesten keresek barátnőket : ) vagyis inkább egyet, aki olyan "igazi". : )

Közvetlen típus vagyok, elég sok barátnőm van, és volt több is, aki "legjobb barátnőm" volt évekig, csak a kapcsolat megszakadt, vagy egy idő után kiderült, hogy mégsem olyan igaz barát.

Nem szoktam interneten ismerkedni, de arra jöttem rá, hogy legjobb barátnőt épp olyan nehéz találni, mint egy jó párkapcsolatot..mert bár tényleg sok barátnőm van, de egyikkel sem érzem azt, hogy elválaszthatatlanok vagyunk..pedig az igaz barátság olyan. Így jött az ötlet, hogy írok ide pár sort, hátha.. : )

24 éves vagyok, egy éve élek Budapesten,egyetemre járok, imádok vásárolni, bulizni, főzni, csavarogni, pletyizni :).. és még nagyon sok mást.. olyan igazi csajos csaj vagyok, aki szereti az életet. Ha felkeltettem az érdeklődésedet, és Te is barátnőt keresel, írj bátran, háta legjobb barátnők leszünk! : ))))

920. mamcili
2011. jún. 27. 22:28

Sziasztok, mennyi ismerős név itt a fórumokról :)

Hogy vagytok?

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook