Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Akik legjobb barátnőt keresnek fórum

Akik legjobb barátnőt keresnek (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
1069. Monti25 (válaszként erre: 1068. - Saatee)
2013. jún. 2. 12:00

Sziasztok!

Én is szeretnék barátkozni!

Szívesen csatlakoznék!!!:)

1068. Saatee
2013. máj. 29. 11:18

Sziasztok!

Ide is leírom, hátha még innen is akadnak páran...

Én is új barátokat keresek, mert alig maradt… Bár kevés szabadidőm van, néha nagyon szívesen szánnék időt egy-egy összejövetelre, beszélgetésekre, telefonokra, mailekre… mert hiányoznak a régi csacsogások, csajos programok, vagy csak úgy 1-1 órás belüés egy kávé mellé, kibeszélni a pasikat, az életet, mindent… valakit néha felhívni, levelet írni, kapni, vagy csak úgy egy jót bohóckodni… őszintén együttérezni örömben, bánatban…

Amúgy 28 éves, dél-pesti, egyelőre nem saját családos lány vagyok.

Mivel eddig – bár nem rég próbálkozom a netes barátkozással -, úgy látom, nehezen indul a dolog, én arra gondoltam, hogy mi lenne, hogyha „összejön” legalább 3-4 barátkereső lány/fiú akkor mondjuk egy közös, de nem fórumos levelezéssel kezdünk „ismerkedni” (azért jó ennyien, mert így aztán bőven van téma, meg talán lazább a hangulat…), és ha (és akik között) megvan a közös „húr”, akkor összehozhatnánk egy kezdő talit is majd… Persze bárki folyamatosan csatlakozhat…:)

Már egy másik fórumról vagyunk páran.:)

Még sosem csináltam ilyet, csak próbálom lendíteni a dolgot.:)

Kinek van kedve csatlakozni?

Üdv!

1067. Janette19
2013. máj. 20. 15:51

Sziasztok!

Budapesti 19 éves lány vagyok.

Szeretek bulizni, beszélgetni, csavarogni, sétálni stb..

18-24 között barátkoznék puszii :)

1066. nita 22
2013. ápr. 9. 15:57
Sziasztok!22 éves vagyok van egy 2 éves kislányom kint élek németországban a párommal már egy kicsivel több ,mint 1 éve . Tudom hülyén hangzik de iszonyatosan hiányzik egy (igazi) barátnő!!!!itt kint nagyon nehéz találni beszélgetni is nagyon szívesen beszélgetek ! elég sűrűn járunk haza.bárki aki szeretne beszélgetni nyugodtan írjon!!!
2013. ápr. 6. 07:40

Sziasztok! 29 eves csaj vagyok, 1 eve koltoztem Bp-re, es hat sajna senkit nem ismerek...

Van egy 3.5 eves kislanyom is..:),akit egyedul nevelek

Szivesen baratkoznek olyannal akivel jokat lehet dumalni, eljarni bulizni, edzeni, ide-oda..:) Leanyzom vigyazasa szuleim altal megoldott.

ha Neked is van gyerkoc, akkor persze kul. programokra,jatszora stb. is vinnenk oket!:)


Ha van kedved, irj privit, dobjuk fel a napokat !! ;)

1064. d9560d39ef (válaszként erre: 1063. - Gomboc7)
2013. márc. 24. 23:44
Szóról szóra ez a véleményem! Nem is nagyon tudnék ehhez semmi hozzáírni okosat. S tényleg, ha az embernek a társa valóban testi-lelki társ, akkor elmaradnak a barátok, mindkét oldalon, teljesen. Ez azért nem teljesen tökéletes, de így alakult nálunk is. Nekem néha hiányzik, egy jó barátnő, de nehéz olyan emberrel találkozni, aki hasonló mentalitású, aki hasonlóan vélekedik dolgokról, hasonló háttérrel rendelkezik, s azért ezek lényeges dolgok egy barátságnál.
1063. gomboc7
2013. márc. 24. 12:52

Sziasztok!


Nekem is az a tapasztalatom, hogy a barátságok úgy szűnnek meg egy-egy korszak végén, mintha ollóval elvágnák őket...általános iskola, középiskola, gimnázium, főiskola...

Aztán persze jönnek új emberek, de majdnem lehetetlen fenntartani a barátságokat. Új dolgok történnek az életünkben, amiket már a régi ismerősök nem igazán értenek meg, nem élik át.

Nekem mondjuk sosem volt olyan "igazi legjobb barátnőm". Voltak barátnőim, de általában egyoldalú volt a dolog, vagy sokat veszekedtünk-kibékültünk.

Én már megszoktam az egyedüllétet (van Párom, így könnyebb), de nagyon sajnálom azokat, akik igényelnék a mély barátságokat, beszélgetéseket, lelkizéseket. Borzasztó érzés, mikor nincs kinek elmondani a dolgokat...:(

remélem, mindenki talál magának egy TÖKÉLETES barátnőt! :)

1062. Sena
2013. márc. 7. 11:40
Én olyan barátnőt is keresek, akivel közelebbi kapcsolatba kerülhetnék... ha értitek hogy értem. :) Nem találok erre megfelő fórumot. Úgy tűnik nekem kell létrehozni egyet. :)
1061. Sena (válaszként erre: 1060. - Hwiki39)
2013. márc. 7. 11:32

Szia! Én is fehérvár környéki vagyok. 30 leszek idén.

Fura dolog ez, hogy az ember mellől eltűnnek a barátnők, de én is így vagyok vele. Szanaszét költöztünk, mindenkinek családja lett, megkoptak a régi kapcsolatok. Újat meg már nehéz kialakítani.

1060. hwiki39
2013. márc. 1. 23:55

Sziasztok,

Én is barátnőt keresek, Székesfehévár környékén lakom és a gimnázium óta nem volt igazi barátnőm, mind "eltűntek" zömmel külföldre.Azóta nem sikerült kialakítanom új barátságokat, eléggé elfoglalt vagyok a munkám és a gyerkőcöm miatt, meg aztán nem vagyok az a "mindenki a barátom" fajta ember.

2013. febr. 26. 14:19
sziasztok! keresem barátnőmet legyél pesti és jó dumás!üdv:Éva
1058. c3047bdfad (válaszként erre: 1056. - F492e5a713)
2013. febr. 23. 16:06

Üdv! Én salgótarjáni vagyok ha érdekel! Írj puszi

Üdv: Kinga

1057. szundika90 (válaszként erre: 1056. - F492e5a713)
2013. febr. 11. 22:25
ha nem is nógrád de közel hozzá :D
2013. jan. 30. 15:47
Nógrád-megyéből van itt valaki?
1055. ba45ffbc29 (válaszként erre: 1054. - Zsuzsom)
2013. jan. 24. 18:33
Nekem is a csajosan eldumcsizó barátnő hiányzik (55), de Bp.-től távol lakom.:(
1054. zsuzsom
2013. jan. 12. 20:45

Látom ide szinte csak fiatalok írnak...de a korombeliek mind nagymama /58/vagy vidéki és a kertművelés a hobbyja tehát oda hiába írnék.

Budapesten élek, még dolgozom,de nem kollektívában...hiányzik valaki akivel néha eldumcsiznánk, kávéznánk...olyan csajosan:-)

1053. Dancsi018
2013. jan. 12. 20:02

Sziasztok!


Borsod megyei 18 éves lány vagyok! Olyan barátnőket keresek akikkel lehet beszélgetni, sétálni, szórakozni, vásárolni, mozizni és egyéb hasonló tevékenységet csinálni ! :)


danci.014@freemail.hu

1052. Alicia01
2013. jan. 5. 11:34
Csongrád, Vásásrhely és környékéről senki sincs? 22 éves vagyok, és szeretnék találni valakit, akivel közös programokat szervezhetünk, beszélgethetünk stb. :)
2012. dec. 28. 10:58
Békéscsabán keresem a "legjobb" barátnőmet. Van, akinek nem jött el az életében az, akiben megbízik, bármit elmondhat, pl nekem :). Ha volna itt valaki, aki szívesen megismerkedne velem, írjon :). Kicsit félénk vagyok eleinte, de ha feloldódok, elég jófej vagyok ;) és van egy kisfiam is, aki miatt nem vagyok túl mobil, de általában mindent meg tudok oldani :). Szeretnék moziba járni, színházba is - ha ugyancsak van erre érdeklődés, és sportolni, egy-egy buli is beleférne. Meg bármi mást is. Mindenre vevő vagyok :). A korom 29, de időnként jó, ha a 16 éves szintet ütöm :D.
2012. nov. 26. 08:41

Sziasztok!

Székesfehérvárról van itt valaki?

25 éves vagyok, barátnőket keresek, akikkel sportolni (aerobik, kondi) lehet járni, dumcsizni, csavarogni, programokat szervezni.

1049. Any 87
2012. okt. 8. 22:11

Sziasztok.

Én is barátnőt keresek Békéscsabai vagyok:):):)

25éves.

2012. okt. 8. 15:22

Szisztok! Barátnőmet keresem Salgótarján és környékéről! 20éves vagyok kérlek írjatok szükségem lenne hogy meghallgasson! Közös programokat szeretnék! Puszillak benneteket


Üdv: Kingus

1047. hojoci85
2012. szept. 29. 20:45

Sziasztok Csajok :)

Barátnőt keresek Ceglédről vagy környékéről.

Boldog párkapcsolatba élek de a páromon és a családom kívül igazán nincsen senkim tudom örüljek hogy ezek megvannak de szeretnék egy igazi barátnőt aki a közelbe laki és össze tudunk ülni dumálni sétálni csajos dolgokról beszélgetni meg ilyenek.

Ha úgy érzed hogy te vagy az akkor irj bátran és felvesszük a kapcsolatot :)

Sziasztok :)

2012. szept. 28. 18:56

Sziasztok

Még mindig keresem barátnőmet KECSKEMÉTEN aki szeret bulizni.Kevés szabadidőmben szeretek beszélgetni,sétálgatni és szombat esténként ÉLNI!!!!Ha neked sincs barátnőd akivel bulizni járnál írj!!!!

2012. szept. 24. 17:10
sziasztok! 21 éves , 10 hónapos baba anyukája barátkozna :)
2012. szept. 23. 17:21

Halihó mindenkinek! 8)


Én is szívesen barátkoznék, mert szükségem van barátnőkre, akikkel tényleg közel állunk egymáshoz és akikben meg lehet bízni. Gimi után mindenki ment a maga útján sajna... Sok mindent szeretnék csinálni, de egyelőre nincs kivel, pl. sportolni (újfajta csajos mozgásformák, mint zumba, spinning...), beülni kávézni és beszélgetni egy jót, bejárni a várost (Budapest!) csak úgy poénból, mozi-színház, néha 1-1 jó buli, utazgatás, kreatívkodás és hülyülés nevetgélés csak úgy (de ez úgyis magától jön, ha kialakul a megfelelő baráti viszony :) ) Egyébként 19 éves csajszi vagyok, egyetemista és még fiatal éveimben szeretném tényleg élni az életem, mindent ki szeretnék próbálni, persze ésszerű keretek között :D

Ha Te is ilyesmi helyzetben vagy írj bátran (privit)!

1043. bartaldora (válaszként erre: 1037. - Bodza24)
2012. szept. 9. 13:33

Szia!


Ha gondolod, levelezhetünk. Én komáromi vagyok.

Ha gondolod, írj.


Szia!

1042. siccca
2012. szept. 4. 22:55
Sziasztok én is barátnőt keresek,36 éves vagyok, olyat akire számithatok , és ő is rám. Budapesti vagyok és van két kamasz fiam.irjatok privit,hátha megtaláljuk az igaz barátságot!!!!
1041. e1641dee25 (válaszként erre: 1040. - E1fa1d1887)
2012. szept. 4. 20:22
Egy nagy Hoxás barátkozó találkozó... :)
2012. szept. 4. 18:35

Sziasztok!


Én is barátnőket keresek,20 éves budapesti lány vagyok ,szeretek kimozdulni, moziba menni, beülni valahova, imádom a sportokat, és szívesen kilátogatnék hazai sporteseményekre is, de bármilyen programban benne lennék! :)írjatok privit nyugodtan, akár többen is összehozhatnánk valami programot! :)

Judit

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook