Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik a Budai Meddőségibe azaz BMC-be járnak, ide! Beszélgessünk! fórum

Akik a Budai Meddőségibe azaz BMC-be járnak, ide! Beszélgessünk! (beszélgetős fórum)


2009. szept. 7. 16:53
Ides te holnap mész BMC-be? mert én is , előbb megjött mint vártam... igyekszek 7-re odaérni.
689. Bobett (válaszként erre: 681. - Bcicus)
2009. szept. 7. 16:49
Küldtem privit!
688. Bobett (válaszként erre: 683. - Ides)
2009. szept. 7. 16:49
Szerintem mindegyik vizsgál akkor is, hiszen a ciklus 3.napján is csinálnak ott uh-t, s akkor is megvan! Nem????
687. Bobett (válaszként erre: 674. - Ides)
2009. szept. 7. 16:44
Én a 74 éves nagypapámmal voltam! Kicsit furán néztek ránk, de le van tojva! Ne ezzel foglalkozz!
686. Bobett (válaszként erre: 668. - Molyka)
2009. szept. 7. 16:41

Szia Molyka! Ez mindenkinek a maga döntése kell, hogy legyen! Egy biztos! Én egy percre sem bántam meg a döntésemet, pedig nagyon-nagyon nehezen hoztam meg! Ez persze függ attól is, hogy merre tudnál menni! Én bevállaltam a 150 km-es utat, nem sokkal van messzebb, mint Pest, de az tuti, hogy ezerszer nyugodtabb vagyok, mert itt érzem, hogy nem egy senki vagyok a futószalagon! Ja! S nem kellett újra csináltatnom minden hülye vizsgálatot, csak két vérvétel kellett, s azt is megcsináltathattam itthon, úgyhogy már csak az eredményt kellett levinnem! Nekem ez is hatalmas könnyebbség, hogy nem rángatnak le minden apró kis hülyeségért!

Szorítok Neked, s kívánom, hogy jó döntést hozz! Egyben biztos vagyok! Nagyon nagy szerepe van a sikerben annak, hogy mennyire bízol meg az orvosodban és mennyire érzed magad jó kezekben!

685. Ides
2009. szept. 7. 15:48
nekem senki se ír vissza? :(((
684. Hugi81
2009. szept. 7. 14:21

Sziasztok!


Itt vagyok bocsánat, csak a hétköznap munka, hétvégén tanfolyam, kicsit zűrös volt itt minden.

Meg szerdán megyek nődokihoz meg vérvételre és kicsit pánikolok!

683. Ides
2009. szept. 7. 12:08
Szűcs doki is vizsál akkor ha megvan ugye?mert sztem megjön
682. dmimi
2009. szept. 7. 11:40

Bcicus!

Küldök neked privátot!

681. Bcicus (válaszként erre: 680. - Dmimi)
2009. szept. 7. 11:38
Hát ettől félek én is. A futószalagtól. Ezt nem akarom, ha netán belemegyek is a lombikba. Ezért akartam magánintézménybe menni, de nincs hova. Köszi az infót. Nekem a doki is fontos persze, nagyon, de a legfonsotabb a biológus.
680. dmimi
2009. szept. 7. 11:36

Bcicus!

Nekem még nincs tapasztalatom a biológusokról. Ha türelmed várni még 1-2 hónapot, akkor majd beszámolok az élményeimről. :)

Ami az orvosokat illeti, nem ismerem mindegyiket, de a sajátommal nagyon meg vagyok elégedve. De szerintem mindegyik orvos nagy szaktekintélynek számít, Koncz doktor nagyon megválogatja a munkatársait.

Azt tudnod kell, hogy nagyon futószalagon megy az egész.

679. Bcicus (válaszként erre: 678. - Ides)
2009. szept. 7. 11:26

:)Köszi

Szóval. Az érdekelne, hogy a biológusokról miylen tapsztalat van, mennyire hozzáértőek és profik elmagyarázzák e, hogy mi miért van illetve a dokikra is kiváncsi vagyok. Egyenlőre csak informálódom, egyáltalán nem biztos, hogy belevágunk, ,sőt inkább az valószínű, hogy nem és ha belevágunk akkor sem biztos, hogy a BMC-ben, de kiváncsi vagyok tapsztalatokra. Nekem a BMC_t és a Győri intézetet ajánlották. Igazából magánba akartam menni, de abból nem tudnak minőségit ajánlani. Szóval ezekre lennék kiváncsi, hogy ha netán úgy döntök, hogy még is belevágok, akkor tudjak dönteni.

678. Ides
2009. szept. 7. 11:21
kérdezz csak :D én még nem nagyon tudok válaszolni:D
677. Bcicus
2009. szept. 7. 11:03
Sziasztok! Kicsit bepofátlankodhatok ide pár kérdéssel?
676. Ides
2009. szept. 7. 10:47

jah akkor nem szóltam :D:D:D

remélem majd többet tudok meg holnap,jah úgí néz ki hogy elkezdtem barnázni..Molyka mondja ott nem baj akkor is megvizsgálnak,más hogyn szokta ilynekor?gondolom törlőkendő meg miegymás..

Szűcs is szokott vizsgálni akkor?

675. dmimi
2009. szept. 7. 08:45

Hát igen. Rámenősnek kell lenni. :) Asszem majd ha megint megyünk kérek egy példányt én is minden leletből. Van egy nagyon aranyos eü-s ismerősünk, majd segít kiértékelni.

Azzal meg ne is foglalkozz, hogy "hülyén" nézel ki apud oldalán. Csak a poén kedvéért jegyzem meg, hogy én 25 vok, a férjem 49, a legidősebb lánya 2 évvel idősebb nálam és ő volt a tanum az esküvőnkön. :) :) :)

674. Ides
2009. szept. 7. 08:21

köszke aranyos vagy:D semmi gáz,én a kórázba se kaptam semmi infót,le van szarva,én addig nyúzom a dokit majd amig nem mond valamit:D:D:D

annyira vagyok már rámenős(azt hiszem)

kitartás nektek:D nekem is megoldódik majd a feljárás,mert édesapáék eljönnek velem,apa ismeri Pestet,nem leszek egyedül,bár igaz ami igaz hülyén fogok kinézni apummal a kórházban de le van szarva:D Mártika is be..ja:D:D

majd ha nem mondanak semmit elviszem az itthoni nőgyógyászomhoz a papírt és ő segíteni fog annyira már jóban vagyunk:Dremélem:D jah és a felesége a fogdokinőm:D:D

673. dmimi
2009. szept. 7. 08:09

Molyka!

Nekünk Eszter az orvosunk. Nektek?


Ides!

Ahogy írtad: hátha mondanak már vmit.... Hát nem tudom, de nekünk nem mondtak semmit sem. :( HSG után is csak annyit (amikor megkaptam a zárójelentést), hogy jól van átjártahó vagyok.

Nekem azt mondta a doki, még amikor a nőgyogyi vizsg-t csinálta, hogy ne haragudjak, de nincs idő az érdeklődésre, csak akkor, ha már minden vizsgálat kész, és majd kérjek időpontot egy kiértékelő konzultációra.

Ez a konzi volt nekünk aug. 17-én. Csak olyan tudatlanok vagyunk még mindig, hogy egy értelmes gondolat nem jutott fejünkbe. Eszter megkérdezte, hogy mikor szeretnénk kezdeni a lombikot, mondtunk hogy amint lehet, tehát azonnal. Oda is adta a recepteket, megírta a stimus lapot, aztán mondott egy olyat, hogy viszlát. Kb. ennyi volt.

Csak éppen nyaralás előtt voltunk akkor, ahova a szállást már befizettünk, lemondatni tehát nem lehetett. És a gyogyi árakról sem tudtuk hogy ilyen toszott drágák. Néhány nap múlva beszéltem Eszterrel, hogy bocs, de halasztunk.

Aztán meg múlt héten ellopták férjem tárcáját, ma kezdjük az iratok pótlását.

Hú de nagy macera volt mozgósítani a kintlévőségeinket. Esküszöm, sose adok kölcsön senkinek sem 500 Ft-nál többet. Még ők vannak megsértődve, hogy fél év után merészelek valamit visszalátni a pénzemből.

Hú, bocs Ides, remélem azért elég "magyarul" írok. Csak a hátha mondanak valamit-re akartam reagálni, de egyik gondolat követte a másikat. Drukkolok a vizsgálatokhoz, hogy minden rendben legyen!

672. Ides
2009. szept. 6. 22:52

haligali:D még semi extra azért nem írtam mert kedden megyünk vissza vizsálatokra és ha arra mondanak végre valamit jó lenne már többet tudni:D

nah majd 8-án este írok mi volt:D

671. Molyka
2009. szept. 6. 20:30
Kihez jártok?
670. Molyka (válaszként erre: 669. - Dmimi)
2009. szept. 6. 20:29
Értem. Én pco-s vagyok.
669. dmimi (válaszként erre: 666. - Molyka)
2009. szept. 6. 20:27
A katonák vannak kevesen (a minimumhatár felett egy hangyányit), és azok is lassúak.
668. Molyka (válaszként erre: 667. - Bobett)
2009. szept. 6. 20:25
Szia Bobett! De most fogjam magam és menjek el?? Egyszerűen nem tudom mi lenne jó. :(
667. Bobett (válaszként erre: 664. - Molyka)
2009. szept. 6. 20:20

Szia! Ezt én is tanúsítom! Én három sikertelen lombik után hagytam ott a BMC-t, s most Pécsre járok! Ott is nagyon rendesek, tényleg mindent elmondanak, ha van kérdésed nyugodtan felteheted, megkapod rá a választ! Engem még a névnapomon is felköszöntött a dokim, mert pont aznap voltam uh-n, s úgy fogadott, hogy az isten éltesse sokáig! Hát köpni-nyelni nem tudtam! S hidd el, nekem eddig egy fillérembe se került az, hogy így állnak hozzám! Volt már méhtükrözésem, lombikom, cisztaleszívásom, de nem fogad el semmit a doki!

Szóval érdemes szétnézni, mert nagyon sokat számít, hogy hogyan állnak az emberhez! Én most már tudom!

666. Molyka (válaszként erre: 665. - Dmimi)
2009. szept. 6. 20:17
Látom haladtok. :) Örülök hogy bele tudtok vágni a lombikba! :) Mi a baj nálatok?
665. dmimi
2009. szept. 6. 20:16

Molyka!


Ehhez nem tudok semmit sem hozzáfűzni, csak azt, hogy : hááát igen, a pénz beszél. :(

664. Molyka
2009. szept. 6. 20:04

Sziasztok Lányok... ma hallottam másik intézetben hogy megy egy vizsgálat.

Névszerint szólítanak (ez itt is megvan) majd egy egyszemélyes kabinban levetkőzik a "beteg" (itt nem minden helyen van meg, Koncznál 2 emberke van a vetkőzőben) majd megkezdődik a vizsgálat. A doki mindent elmond, mutatja a monitoron a dolgokat, kérdezhetsz. (ez itt nem működik, benyomja a botot, ledarálja miből mennyi van, mekkora a nyh és nincs duma) Ezek után felöltözik a beteg, leül a doki és beszélgetnek. (legkevéssé sincs meg)

Elmondja mit látott, mi mekkora volt, mi számít jónak, és miért. Mikorra várható az inszem (vagy bármi beavatkozás) milyen gyóygszereket kap az illető és miért. Megmutatja hogy kell beadni, majd vagy egy ölelés vagy egy szerencsepuszi jár a betegnek.


Lányok. Mindez ultrahangonként 8.000 Ft, plusz 40 ezer az inszem, plusz a gyóygszerek. Szerintetek megéri?

Részemről kicsit bosszantó, hogy nem tudok beszélni az orvossal, nem értem a miérteket.

Mennyit számít, pénz beszél...

Mert az egy dolog, hogy futószalagon megy, menjen úgy, annak is megvan az oka, hiszen gyereket akarnak nekünk csinálni, minél több embernek, de amikor ezt elmesélték döbbentem rá, hogy mi az ami nyomaszt a BMC-ben.

Ja, és köztudott hogy protekciós vagyok ;) :(

663. dmimi
2009. szept. 6. 19:59

Ja, képzeljétek következő ciklusomban kezdjük a lombikot!!!

Úgy néz ki, biztos, 100%, hogy meg lesz, illetve meg van rá a pénz!!!

Úgyhogy most várom nagyon! a mensit, és amint megjön, kérek időpontot Eszterhez, új recepteket kérek, és kezdődhet a menet!!!!

Férjemnek megígértem, hogy az első deca-t Ő döfheti belém :)

Olyan izgi ez az egész!!! Nagyon happy vagyok!!!

Jaj, olyan hurrá hangulatban vagyok!!!

662. dmimi
2009. szept. 6. 19:55

Miri!


Majd csuriba teszem érted a kezem-lában!!! :)

2009. szept. 6. 13:58
tavsszal kezdtem távoktatásban a bér és tb szakelőadói képzést, ebből vizsgázok. két hónapja nem voltam, meg nyári szünet is volt, most elég nehéz a "visszarázódás":-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook